صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا تا حداکثر سه سال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا تا حداکثر سه سال

سلام

من درسم توی دسامبر امسال تموم میشه و متاسفانه ویزای تحصیلی ام هم دقیقا 31 دسامبر تموم میشه. خیلی نگرانم که آیا میرسم برای post graduation work permit افدام کنم یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی مشهد

پیش فرض پاسخ : اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا تا حداکثر سه سال

با عرض سلام و خسته نباشيداگه كسي اطلاعات دقيقي داشته باشه ممنون ميشم راهنمايي م كنهميخواستم بدونم اگه با ويزاي تحصيلي ( واسه مستر- دوره ٢ ساله) در كانادا باشيم، آيا بعدش ميشه براحتي براي ويزاي كار اقدام كرد؟نهايتا تا چه مدت؟طبق اطلاعات من از اين فروم بعد دو سال ويزاي تحصيل، ميشه دو سال هم ويزاي كار گرفت؟ درسته؟اگه درست باشه، يعني جمعا ٤ سال با اين روش ميشه تو كانادا موند؟آيا بعد اين ٤ سال ميشه واسه اقامت دايم اقدام كرد؟ حداقل چند سال حضور در كانادا لازمه تا بشه واسه اقامت دايم اقدام كرد؟ شنيده بودم بعد ٤ سال ميشه واسه اقامت دايم اقدام كرد!؟ نميدونم درسته يا نه؟لطفا راهنمايي و شفاف سازي كنيدممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdsghz نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشيداگه كسي اطلاعات دقيقي داشته باشه ممنون ميشم راهنمايي م كنهميخواستم بدونم اگه با ويزاي تحصيلي ( واسه مستر- دوره ٢ ساله) در كانادا باشيم، آيا بعدش ميشه براحتي براي ويزاي كار اقدام كرد؟نهايتا تا چه مدت؟طبق اطلاعات من از اين فروم بعد دو سال ويزاي تحصيل، ميشه دو سال هم ويزاي كار گرفت؟ درسته؟اگه درست باشه، يعني جمعا ٤ سال با اين روش ميشه تو كانادا موند؟آيا بعد اين ٤ سال ميشه واسه اقامت دايم اقدام كرد؟ حداقل چند سال حضور در كانادا لازمه تا بشه واسه اقامت دايم اقدام كرد؟ شنيده بودم بعد ٤ سال ميشه واسه اقامت دايم اقدام كرد!؟ نميدونم درسته يا نه؟لطفا راهنمايي و شفاف سازي كنيدممنون
    شما بعد از فارغ التحصیلی بلافاصله برای ویزای کار سه ساله اقدام کنید و بدون مشکل میگیرید. بسته به استانی که در آن اقامت دارید ممکن است بتوانید بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی برای اقامت کانادا هم اقدام کنید. تاپیک های مربوط به مهاجرت کانادا رو مطالعه بفرمایید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط integer نمایش پست ها
    سلام

من درسم توی دسامبر امسال تموم میشه و متاسفانه ویزای تحصیلی ام هم دقیقا 31 دسامبر تموم میشه. خیلی نگرانم که آیا میرسم برای post graduation work permit افدام کنم یا نه؟
    شما بمحض اینکه برای ویزای کار اقدام کنید میتوانید بدون مشکل در کانادا بمانید تا زماینکه برای پرونده تان تصمیم گیری شود. سعی کنید لااقل یکی دو هفته مانده به پایان اعتبار ویزا تقاضای ورک پرمیت را بفرستید. یک راه دیگر هم اینست که در ترم پاییز تقاضای تمدید ویزای تحصیلی تان را تا سپتامبر سال بعد بکنید.

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

یک سوال فنی!
    من برای خودم post grad work permit اقدام میکنم و همزمان هم برای همسرم درخواست تمدید open work permit میکنم.
    درخواست رو به صورت آنلاین دارم پر میکنم و برای خودم و همسرم هرکدوم جدا باید فرم IMM5710 پر بشه.
    در مورد من نیازی به امضای فرم نیست چون در پایان اپلیکیشن امضای الکترونیکی آنلاین میکنم اما سوالم در مورد همسرم هست. آیا ایشون باید فرم خودشو امضا کنه؟
    با توجه به اینکه فرم (IMM5713 (use of a family member representative رو امضا کرده و من به عنوان نماینده ایشون هستم.

کسی می دونه بازار کار مدیا (طراحی، انیمشن، گرافیک،...) تو کانادا چه جوریه؟

سلام . من تازه اینجا فارق التحصیل شدم و میخوام برای ورک پرمیت اقدام کنم. با توجه به اینکه در حالت عادی 4 ماه طول میکشه کسی در مورد صدور ورک پرمیت در لب مرز اطلاعاتی داره. ممنون

Junior Member

سلام دوستان من یه سوالی داشتم من دانشجوی دانشگاه آلبرتا هستم. می خوام ببینم می تونم بعد از فارغ التحصیلی با post graduate work permit توی شهر های دیگه کانادا مخصوصا مونترال یا وکنوور کار کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر...امیرکبیر

سلام
    دوستان من اگه رفتم هدفم فقط علمی هست. یعنی برای زندگی بهتر و آب و هوا و این حرفا نمیرم. حتی به نیت بدست آوردن پول بیشتر هم نمیخوام برم. ولی اگر رفتم بعدش دیگه قطعا موندگار خواهم شد. بنابراین ی جورایی شاید ریسک هست
    حالا خواستم بدونم بعد از فارغ التحصیلی در اونجا چقدر امکانش هست که بتونم در محیط علمی (محیط علمی کاری و با حقوق) باقی بمونم؟ یعنی بتونم بعد فارغ التحصیلی شغلی تحقیقی پیدا کنم؟ حالا هر چی. استادی یا اینکه جاهایی که کاراهای تحقیقاتی انجام میشه
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط qwertyy نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من اگه رفتم هدفم فقط علمی هست. یعنی برای زندگی بهتر و آب و هوا و این حرفا نمیرم. حتی به نیت بدست آوردن پول بیشتر هم نمیخوام برم. ولی اگر رفتم بعدش دیگه قطعا موندگار خواهم شد. بنابراین ی جورایی شاید ریسک هست
    حالا خواستم بدونم بعد از فارغ التحصیلی در اونجا چقدر امکانش هست که بتونم در محیط علمی (محیط علمی کاری و با حقوق) باقی بمونم؟ یعنی بتونم بعد فارغ التحصیلی شغلی تحقیقی پیدا کنم؟ حالا هر چی. استادی یا اینکه جاهایی که کاراهای تحقیقاتی انجام میشه
    ممنون
    پیدا کردن شغل استادی در دانشگاههای کانادا مشکل است چپون تعداد دانشگاهها کم است و متقاضی زیاد. اگر کارنامه پژوهشی خیلی قوی بسازید ممکن است. اکثر فارغ التحصیلان جذب صنعت میشوند.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)