صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا تا حداکثر سه سال

پیش فرض پاسخ : اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا تا حداکثر سه سال

سلام ، دوستان من 20 سالمه و دیپلم و پیش دانشگاهی علوم انسانی دارم ، از خدمت هم معاف شدم ، معدلم بالای 18 بوده و ایلتس 6 دارم .
    برای رشته هایی در زمینه international business، insurance یا رشته ای نزدیک به همین موضوعات میخوام یک کالج دو ساله در کانادا ثبت نام کنم ، لطفا راهنمایی کنید که کدام کالج ها ارزان تر هست و میشه با مدرکش work permit گرفت.
    لطفا در مورد چگونگی اقامت پس از اتمام دوره کالج هم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا تا حداکثر سه سال

دوستان من سوالی دارم در مورد work permit بعد از مستر

من به زودی دوره مسترم تموم میشه و برای work permit قرار هست اقدام کنم. ویزای دوره تحصیل من تا دسامبر 2018 معتبر هست. حالا من اگه تصمیم بگیرم برای کریسمس 2019 از کانادا خارج بشم، ویزایی برای برگشتن ندارم و سوالم این هست که آیا می تونم با work permit برگردم کانادا یا نه

CIC در جواب گفته:

Yes. However, a work permit isn’t a travel document. It doesn’t give you the right to travel to Canada. Along with your permit, you need either:

Having an eTA or a visa, along with your work permit, doesn’t guarantee that we will let you back into Canada. You must show the border services officer that you meet all the requirements before we will let you re-enter.

به علاوه در اینجا گفته شده:

You’ll need a valid visa and a valid work permit to return to Canada to work. You don’t need a valid visa if you return directly from a visit only to the United States or St. Pierre and Miquelon. You must re-apply for a visitor visa if your visa:

• has expired or
    • was only valid for a single entry to Canada

Starting May 1, 2017, eligible citizens of select visa-required countries will receive an eTA when they renew their work permit. The eTA is electronically linked to the passport you used to renew your permit and is valid for five years or until your passport expires. You can only use the eTA when you fly to, or transit through, Canada by air. You will receive a letter from us with information about your eTA number and expiration date.

این یعنی عملا با اون eTA میشه مجددا وارد کانادا شد درسته؟ کسی ازو دوستان تجربه این کارو داشته؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taher909 نمایش پست ها
    دوستان من سوالی دارم در مورد work permit بعد از مستر

من به زودی دوره مسترم تموم میشه و برای work permit قرار هست اقدام کنم. ویزای دوره تحصیل من تا دسامبر 2018 معتبر هست. حالا من اگه تصمیم بگیرم برای کریسمس 2019 از کانادا خارج بشم، ویزایی برای برگشتن ندارم و سوالم این هست که آیا می تونم با work permit برگردم کانادا یا نه

CIC در جواب گفته:

Yes. However, a work permit isn’t a travel document. It doesn’t give you the right to travel to Canada. Along with your permit, you need either:

Having an eTA or a visa, along with your work permit, doesn’t guarantee that we will let you back into Canada. You must show the border services officer that you meet all the requirements before we will let you re-enter.

به علاوه در اینجا گفته شده:

You’ll need a valid visa and a valid work permit to return to Canada to work. You don’t need a valid visa if you return directly from a visit only to the United States or St. Pierre and Miquelon. You must re-apply for a visitor visa if your visa:

• has expired or
    • was only valid for a single entry to Canada

Starting May 1, 2017, eligible citizens of select visa-required countries will receive an eTA when they renew their work permit. The eTA is electronically linked to the passport you used to renew your permit and is valid for five years or until your passport expires. You can only use the eTA when you fly to, or transit through, Canada by air. You will receive a letter from us with information about your eTA number and expiration date.

این یعنی عملا با اون eTA میشه مجددا وارد کانادا شد درسته؟ کسی ازو دوستان تجربه این کارو داشته؟!
    eTA به ایرانیها تعلق نمیگیره و فقط برای کشورهای خاصی هست. شما باید برای ویزا اقدام کنید. همون ورک پرمیت تون رو ببرید سفارت براتون ویزای جدید صادر میکنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    eTA به ایرانیها تعلق نمیگیره و فقط برای کشورهای خاصی هست. شما باید برای ویزا اقدام کنید. همون ورک پرمیت تون رو ببرید سفارت براتون ویزای جدید صادر میکنند.

سلام

ممنون از پاسخ

فقط منظورتون کدوم سفارت هست؟ یعنی وقتی برگشتم ایران باید برم سفارت کانادا در ترکیه یا میشه اصلا ویزا رو همینجا در کانادا (قبل از خروج) تمدید کرد؟

Junior Member

من که ارشدمو ایران گرفتم و دکترامو دارم اینجا میخونم میتونم پس از تحصیل اگر خواستم با مدرک ارشدم برای کار اپلای کنم؟ چون تا جایی که یادمه برای پوزیشنی که ارشد لازمه دانشجوی دکترا نمیگیرن بخاطر حقوق بیشتری که باید بدن!

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud2067 نمایش پست ها
    من که ارشدمو ایران گرفتم و دکترامو دارم اینجا میخونم میتونم پس از تحصیل اگر خواستم با مدرک ارشدم برای کار اپلای کنم؟ چون تا جایی که یادمه برای پوزیشنی که ارشد لازمه دانشجوی دکترا نمیگیرن بخاطر حقوق بیشتری که باید بدن!
    شما میتونی با لیسانس هم اقدام کنی،برای هر شغلی که اقدام میکنی باید در حد نیازهای کارفرما برای همون شغل اقدام کنی نه بیشتر نه کمتر،مساله فقط حقوق نیست،کارفرما فرض رو بر این میزاره که مثلا کسی که دکترا داره حاضر نیست مدت زیادی در شغلی که لیسانس احتیاج داره باقی بمونه بنابراین گزینه مناسبی نیست .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    من قصد دارم برای ارشد شبکه های کامپیوتری اقدام کنم (کانادا) که طول دوره ارشدش یک سال هست (MEng).
    خواستم ببینم بعد از اتمام تحصیلات چقدر اجازه کار دارم (از چند جا خوندم یک سال هست) و اینکه آیا هیچ تاثیری روی فرآیند اقامت گرفتن یا تمدید ویزای کاری داره یا نه؟

Junior Member

سلام
    ممنون میشم اگر دوستان با تجربه راهنمایی کنند:
    من ارشدم به زودی تموم میشه و قصد اپلای برای Work Permit دارم و چندتا سوال دارم :
    1- ایا ورک پرمیت به صورت کاغذی به ادرس محل سکونت ارسال میشه؟
    2- آیا میشه در زمان انتظار برای دریافت ورک پرمیت از کانادا خارج شد و دوباره بدون مشکل برگشت؟
    3- ایا بعد دریافت ورک پرمیت باید دویاره درخواست ویزا داد یا اگر ویزای دانشجویی اعتبار داشته باشه ، مشکلی برای برگشت مجدد به کانادا وجود نخواهد داشت؟
    سپاس از راهنمایی تمام دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

سلام اکثر دوستان بعد مستر یا دکتری سوال پرسیدن
    من برای کالج دوساله اقدام کردم ، خواستم ببینم من هم به همون اندازه مجموعا یک سال (در سه سال) کار تمام وقت داشته باشم امکان درخواست PR دارم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    سلام اکثر دوستان بعد مستر یا دکتری سوال پرسیدن
    من برای کالج دوساله اقدام کردم ، خواستم ببینم من هم به همون اندازه مجموعا یک سال (در سه سال) کار تمام وقت داشته باشم امکان درخواست PR دارم؟
    سلام. مطمئن هستید با پذیرش کالج ویزا می دن؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)