صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 93

موضوع: اپلای برای ریاضی

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : اپلای برای ریاضی گرایش ریاضیات مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط bandangoshti نمایش پست ها
    سلام منم خیلی دوست دارم در مقطع PHD تو یکی از این 2 رشته ادامه تحصیل بدم، ترجیحاً تو دانشگاه های آمریکا و با فاند. (فکر کنم انتظاراتم خیلی بالا رفت)
    لیسانس ریاضی کاربردی 14.3 دانشگاه تهران، دانشجوی فوق لیسانس مدیریت مالی دانشگاه تهران، 5 سال سابقه کار بانکی و بورسی!!!
    GRE: 310,740,3.
    تافل هنوز ندادم.
    مقاله هم ندارم.
    درود، اگر میشه معدل ارشد را هم بگید. راستش برای اپلای پاییز 2010 داره دیر میشه و نداشتن تافل شاید خیلی خیلی کار را سخت کنه. توقعتون زیاد نیست چون مدرکتون را از دانشگاه معتبری گرفتید. راستی ریکام خوب میتونید بگیرید؟ مخصوصا اینکه اگر بتونید از اون بانک یا موسسه بورسی که براشون کار کردید هم ریکام خوب بگیرید کارتون بهتر میشه.
    I am back to AA.

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، اگر میشه معدل ارشد را هم بگید. راستش برای اپلای پاییز 2010 داره دیر میشه و نداشتن تافل شاید خیلی خیلی کار را سخت کنه. توقعتون زیاد نیست چون مدرکتون را از دانشگاه معتبری گرفتید. راستی ریکام خوب میتونید بگیرید؟ مخصوصا اینکه اگر بتونید از اون بانک یا موسسه بورسی که براشون کار کردید هم ریکام خوب بگیرید کارتون بهتر میشه.
    ممنونم از پاسختون والا معدل ارشدم تا الان 15.80 هست البته نمره 5 تادرس توش نیست هنوز و الانم می خوام پایان نامه شروع کنم. ریکام خوب هم احتمالا بتونم بگیرم احتمالاً هم برای بهار 2011 یا بعد از اون باید اقدام کنم تا پایان نامه ام هم تموم بشه.

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bandangoshti نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون والا معدل ارشدم تا الان 15.80 هست البته نمره 5 تادرس توش نیست هنوز و الانم می خوام پایان نامه شروع کنم. ریکام خوب هم احتمالا بتونم بگیرم احتمالاً هم برای بهار 2011 یا بعد از اون باید اقدام کنم تا پایان نامه ام هم تموم بشه.
    درود، اگر بتونید معدلتون را به 17نزدیکتر کنید و یا نمره بالایی در درس تخصصی بیارید خوبه. بهتره برای fall 2011 اقدام کنید تا شانس فاند بیشتر باشه. در ضمن اگر وقت دارید برای GRE SUBJECT MATH حتما اسم بنویسید البته اگر کارت اعتباری پیدا کنید میتونید آنلاین برای همین بهار خودمون اسم بنویسید وگرنه باید برای مهرماه آماده بشید. این نمره شانس فاند شما را خیلی خیلی بالا میبره. یک برنامه ریزی هم برای تافل در شهریور و همچنین GRE GENERAL مهر ماه داشته باشید. توی این زمان باقیمانده تا میتونید سمینار بدید و یا حتی اگر شده به سختی روی مقاله کار کنید حتی اگر شده برای کنفرانس خارجی فقط SUBMIT کنید اشکالی نداره. از اوایل تابستان هم حتما روی لیست دانشگاه ها برای ریاضی مالی کار کنید.
    راستی تا یادم نرفته اگر سابقه TA ندارید برای این کار هم فکری کنید البته اختیاریه.
    I am back to AA.

پیش فرض پاسخ : اپلای برای ریاضی و وضعیت کار بعد از phd در ریاضی محض.

سلام.
    من دانشگاه چمران اهواز ریاضی خوندم.معدل لیسانسم 15.15 و معدل ارشدم 17.50 .ریز نمرات اختصاصیم عالیه.یه مقاله داخلی علمی پژوهشی هم دارم.زبانم هم خوبه .برا کانادا میتونم apply کنم؟ کدوم دانشگاش؟ کشورای دیگه چی؟استادا هم برام توصیه عالی مینویسن(استادای معتبر).نظرتون چیه؟من بی تجربه ام.
    ویرایش توسط masoud_bamdad : March 16th, 2010 در ساعت 12:32 AM

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_bamdad نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشگاه چمران اهواز ریاضی خوندم.معدل لیسانسم 15.15 و معدل ارشدم 17.50 .ریز نمرات اختصاصیم عالیه.یه مقاله داخلی علمی پژوهشی هم دارم.زبانم هم خوبه .برا کانادا میتونم apply کنم؟ کدوم دانشگاش؟ کشورای دیگه چی؟استادا هم برام توصیه عالی مینویسن(استادای معتبر).نظرتون چیه؟من بی تجربه ام.
    درود، ببینید دوست عزیزم.... معدل ارشدتون خوبه ولی نه اونقدر که روش بخواهید خیلی حساب کنید... امسال تجربه خودم را اول دارم به شما میگم که این چینیها کلا کارو بار رشته ریاضی را خراب کردند... حتما حتما از الان اگر به فکر آمریکا هستید روی GRE GENERAL & SUBJECT برنامه ریزی کنید که خیلی در کل فرآیند پذیرش کمکتون میکنه ... البته این را هم بگم که اگر نمره تافل IBT بین 84-90 بیارید به نظرم خوبه و کافیه ( البته نه برای دانشگاه هایی که مینیمم 100 دارند).

چون مقاله دارید اگر بتویند حتی برای یک ژورنال خارجی بفرستید خیلی بهتره چون ژورنالهای داخلی ایران تو چشم نمیان در مورد ریکام هم اگر استادتون تو خارج از کشور درس داده و یا تعداد خوبی مقاله داره میتونید روش حساب کنید وگرنه باید براتون خوب بنویسند چون خوب نوشتن خیلی بیشتر از اسم و رسم استاد میتونه کمک کنه ... اینو از من قبول کنید .... راستش من با کانادا زیاد حال نکردم و لذا اطلاع زیادی از اونجا نمیتونم بگم به غیر از اینکه استادای ایرانی ریاضی اونجا به نسبت آمریکا خیلی خیلی زیادتر هست و تقریبا تو هر دانشگاهی یا یک استاد ریاضی و یا چندتا دانشجوی ریاضی داریم ولی نه تو آمریکا و این میتونه شانس شما را تو کانادا زیاد کنه.... ولی یادتون باشه که کانادا روی نمره زبان خیلی حساس هستند.... پیروز و بهروز باشید
    I am back to AA.

نفهمیدم کانادا میتونم برم؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نفهمیدم کانادا میتونم برم؟
    راستش دوست عزیزم، همون طوری که گفتم من اطلاعاتم در مورد کانادا زیاد نیست... ولی شرایط شما برای کانادا خوب به بالا هست ولی باید دقت کنید که در کانادا پیدا کردن استاد در مرحله قبل از اپلای خیلی مهم هست... تو رشته ریاضی هم ایرانی تو کانادا خیلی هست البته اونجا بیشتر کاربردی کار میکنند ولی در کل نسبت ریاضیهای اونجا خیلی بیشتر است مثلا western Ontario که دقت کنید 65% دانشجوهای graduate ریاضیشون؛ ایرانی هستند !!! و همین طور خیلی از دانشگاه های دیگه کانادا... ولی اگر رو کانادا تاکید دارید بهتر هست که اول استاد را پیدا کنید و نکته مهم اینکه دیگه نیازی به GRE ندارید... البته انگشت شماری ممکنه GRE از شما بخواهند... و همین طور شما میتونید IELTS امتحان بدید. پس ببینید که باید اول انتخاب کنید و بعد با برنامه ریزی جلو برید... استادای دانشکده شما هم فکر کنم برای کانادا بتونند با ریکامهاشون کمک خیلی بزرگی به شما بکنند چون بعضی هاشون را اونجا میشناسند .... شاد باشید... بهروز
    I am back to AA.

از کی شروع کنم برا apply؟اول استاد پیدا کنم؟ به من توضیح بدید کامل؟من چیز زیادی بلد نیستم.مرسی

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

از کی شروع کنم برا apply؟اول استاد پیدا کنم؟ به من توضیح بدید کامل؟من چیز زیادی بلد نیستم.مرسی
    راستش دوست عزیزم... من در چارچوب فروم میتونم به شما جواب بدم... لطفا با حوصله انجمن زیر را مطالعه کنید ... من هم مثل شما پارسال شروع کردم... باید بتونید خودتون اول این اطلاعات را استخراج کنید... هر چی که لازم دارید تو این انجمن هست.... راستی شما خیلی وقت دارید چون الان تازه آخرین روزهایی هست که دانشگاه ها به دوستان در حال دادن نتایج 2010 هستند پس عجله نکنید... دوستدار شما... بهروز

http://www.applyabroad.org/forum/for...8C%D9%87%D8%A7
    I am back to AA.

Junior Member

با سلام
    من کارشناسی ارشد آموزش ریاضی هستم هم معدل لیسانس و هم فوق لیسانسم .../18 است. می خواستم ببینم وضعیت پذیرش برای p.h.d آموزش ریاضی چطوره؟ و آیا با این شرایط می تونم پذیرش بگیرم؟ اگه دوستان کلا در این ارتباط منو راهنمایی کنن، ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)