صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 93

موضوع: اپلای برای ریاضی

Junior Member m.Rn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اپلای برای ریاضی

سلام دوستان من لیسانس ریاضی کاربردی 14.47و فوق ریاضی مالی با معدل 17.15 از دانشگاه غیرانتفاعی هستم .استاد راهنمام عالیه و کاملا شناخته شده است و دارم رو پایان نامه ام کار می کنم .مقاله ندارم و تافل وgre هم نه هنوز . برای fall 2011 میتونم اقدام کنم؟ برای آمریکا شانس پذیرش دارم؟ چه رنکی؟

Junior Member S.Arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط m.Rn نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس ریاضی کاربردی 14.47و فوق ریاضی مالی با معدل 17.15 از دانشگاه غیرانتفاعی هستم .استاد راهنمام عالیه و کاملا شناخته شده است و دارم رو پایان نامه ام کار می کنم .مقاله ندارم و تافل وgre هم نه هنوز . برای fall 2011 میتونم اقدام کنم؟ برای آمریکا شانس پذیرش دارم؟ چه رنکی؟
    Deadlines were already passing for F11 but you have plenty of time for preparing for F12.Remember that you should take a different GRE General exam and you should prepare for Toefl.In addition to this a very good GRE subject math improve your chance dramatically.
    جهان بانظریه های ریاضی ما درک شدنی است. چرا؟...

Junior Member m.Rn آواتار ها

منظور من هم این بود که مدارکم رو 2011 بفرستم برای 2012 . اینکه رشته ام ریاضی مالی بوده آیا امتیاز محسوب نمی شه؟
    واینکه مقاله ندارم، چکار باید بکنم؟ میشه تو این زمان تا مدارکم رو بفرستم هم پایان نامه رو کار کنم و هم تافل و جی آر ای و مقاله!!؟
    کسی تجربه ای داره در این زمینه که شدنی هست یا نه اگه هست چطو رباید برنامه ریزی کنم که به همش برسم.

Junior Member S.Arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط m.Rn نمایش پست ها
    منظور من هم این بود که مدارکم رو 2011 بفرستم برای 2012 . اینکه رشته ام ریاضی مالی بوده آیا امتیاز محسوب نمی شه؟
    واینکه مقاله ندارم، چکار باید بکنم؟ میشه تو این زمان تا مدارکم رو بفرستم هم پایان نامه رو کار کنم و هم تافل و جی آر ای و مقاله!!؟
    کسی تجربه ای داره در این زمینه که شدنی هست یا نه اگه هست چطو رباید برنامه ریزی کنم که به همش برسم.
    Why do you insist on papers so much?first of all, you should have good scores and for this you should spend a lot of time....in addition to this,you must work on your thesis and it consume your time too.but if you could publish a paper from your thesis that would be perfect! but paper is not mandatory.
    جهان بانظریه های ریاضی ما درک شدنی است. چرا؟...

سلام
    یه سوال داشتم ؛ در حال حاضر یه رشته داریم به اسم دکترای پیوسته ریاضی که رتبه زیر500 کنکور هم میخواد ؛ آیا بعد از گرفتن دکترا توی این رشته مدرکی بعد دکترا هست که براش اپلای کرد یا نه ؛ یا این که تحصیل توی این رشته مزیت حساب میشه ؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadosein72 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم ؛ در حال حاضر یه رشته داریم به اسم دکترای پیوسته ریاضی که رتبه زیر500 کنکور هم میخواد ؛ آیا بعد از گرفتن دکترا توی این رشته مدرکی بعد دکترا هست که براش اپلای کرد یا نه ؛ یا این که تحصیل توی این رشته مزیت حساب میشه ؟
    با تشکر
    در تمام دنیا در رشته های علوم و مهندسی (بجز پزشکی) مدرک دکترا (PhD) بالاترین مدرک تحصیلی حساب میشه. دوره های postdoc که در ایران اشتباها فوق دکترا ترجمه شده دوره های مدرک دار نیستند بلکه مشاغل موقت پژوهشی هستند برای فارغ التحصیلان دکترائی که هنوز شغل درست و حسابی پیدا نکرده اند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضی بهشتی

پیش فرض پاسخ : اپلای برای ریاضی و وضعیت کار بعد از phd در ریاضی محض.

با سلام
    من دانشجوی ریاضی محض فردوسی هستم.1 سال و نیم دیگه لیسانسم رو می گیرم و تصمیم قطعی دارم که از ایران برم.معدل لیسانسم حدود 13 هست.برای تافل هم سروع کردم.اما اصلا نمی دونم برای کدوم دانشگاه ها اقدام کنم.یعنی حتی نمی دونم این رشته رو تو کدوم دانشگاها باید دنبال پذیرش باشم.لطفا کمکم کنید.

پیش فرض پاسخ : اپلای برای ریاضی و وضعیت کار بعد از phd در ریاضی محض.

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_math نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی ریاضی محض فردوسی هستم.1 سال و نیم دیگه لیسانسم رو می گیرم و تصمیم قطعی دارم که از ایران برم.معدل لیسانسم حدود 13 هست.برای تافل هم سروع کردم.اما اصلا نمی دونم برای کدوم دانشگاه ها اقدام کنم.یعنی حتی نمی دونم این رشته رو تو کدوم دانشگاها باید دنبال پذیرش باشم.لطفا کمکم کنید.
    شما يك سرچ توي گوگل بزن: department of mathematics
    يه سرچ ديگه بزن: ranking of department of mathematics
    به نظر من دنبال دانشگاههاي متوسط باشيد.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضی بهشتی

مرسی.به نتایج خوبی رسیدم.اما یک خواهش .میشه این لطف رو بکنید و چند نمونه از دانشگاه های متوسط کشور کانادا رو بهم معرفی کنید.بازم ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_math نمایش پست ها
    مرسی.به نتایج خوبی رسیدم.اما یک خواهش .میشه این لطف رو بکنید و چند نمونه از دانشگاه های متوسط کشور کانادا رو بهم معرفی کنید.بازم ممنون.
    دانشگاههای کانادا معمولا شرط معدل (اکثرا 70 درصد) رو دقیق اعمال میکنند. شما ممکنه برای امریکا شانس بهتری داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)