صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 93

موضوع: اپلای برای ریاضی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضی بهشتی

پیش فرض پاسخ : اپلای برای ریاضی

آمریکا نه.اونجا مد نظرم بنا بر دلایلی نیست.مالزی چطور؟ میشه دانشگاهایی که تو مالزی مناسب شرایط منه رو بهم معرفی کنید.من دانشجوی فردوسیم(قطب آنالیز ایران).این موضوع تاثیری داره روی apply ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_math نمایش پست ها
    آمریکا نه.اونجا مد نظرم بنا بر دلایلی نیست.مالزی چطور؟ میشه دانشگاهایی که تو مالزی مناسب شرایط منه رو بهم معرفی کنید.من دانشجوی فردوسیم(قطب آنالیز ایران).این موضوع تاثیری داره روی apply ؟
    حقیقتش مالزی رو اطلاعی ندارم. در کانادا میتونید دانشگاههای رده دوم مثل کنکوردیا، ویندزور، دانشگاههای ساسکاچوان و نیوبرانزویک، laurentian و نظیر آنها را چک کنید.

سلام
    دوستان یه سوال دارم
    اگه کارشناسی رو شریف باشیم ، ارشد تهران با اینکه هر دو رو شریف باشیم فرقی میکنه برای پذیرش گرفتن ؟ خیلی تاثیرگذاره ؟

سلام
    دوستان من لیسانس ریاضی محض شریف هستم البته خیلی سال پیش ولی معدلم ۱۱.۵ است تقریبا و با خانواده در آلمان زندگی می کنم. IELTS جنرال ۶ دارم. اینقدری که من دیدم به خاطر معدلم باید یا از لیسانس دوباره شروع کنم یا بی خیال درس خوندن بشم. برایم خیلی مهم نیست که ریاضی ادامه بدم ۶ سال هم برنامه نویس کردم تو ایران. کسی میدونه من بخصوص در آلمان میتونم پذیرش بگیرم؟ قراره از چند وقت دیگه آخن زندگی کنیم. ممنون از پاسخهاتون.

Junior Member

سلام.بچه ها من دانشجوی محض ارومیه بودم با معدل 13.62والان دانشجوی ارشد ترم دوم هستم.من کی باید برای مقطع دکترا اقدام کنم؟چه دانشگاه هایی از امریکا احتمال داره اپلای بگیرم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member Promised آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Of CS/University Of Tehran

سلام
    با مدرک فوق علوم کامپیوتر چقدر شانس پذیرش با فاند خوب در سطح لیسانس برای ریاضی هست؟
    Behind every successful man there's a lot of unsuccessful years.

Junior Member

سلام می خواستم بدونم با این شرایط من که لیسانس سراسری بامعدل 14.50 و فوق لیسانس سراسری رتبه اول دانشگاه با معدل 18.41بودم و دارم برا زبان و جی ار ای میخونم تو چه سطحی از دانشگاههای امریکا و کانادا شانس پذیرش با فاند دارم؟ در ضمن 3 سال تجربه تدریس در دانشگاه لیسانسم رو دارم

Junior Member

سلام می خواستم بدونم با این شرایط من که لیسانس ریاضی کاربردی سراسری بامعدل 14.50 و فوق لیسانس ریاضی کاربردی با گرایش OR سراسری رتبه اول دانشگاه با معدل 18.41بودم و دارم برا زبان و جی ار ای میخونم تو چه سطحی از دانشگاههای امریکا و کانادا شانس پذیرش با فاند دارم؟ در ضمن 3 سال تجربه تدریس در دانشگاه لیسانسم رو دارم

Junior Member

سلام دوستان.
    می خواستم سوال کنم من با لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات و تقریباً 3ترم تدریس ریاضی دانشگاه، آیا امکان پذیرش گرفتن برای رشته ریاضیات رو دارم؟ و اینکه اگر بخوام به سمت ریاضیات محض بیام باید چیکار کنم؟ فکر خودم این هست که پذیرش فوق ریاضی کاربردی بگیرم و بعد توی دکتری به سمت محض تغییر رشته بدم. از نظر شما که ریاضی خوندید امکانش هست و می تونم؟ من در حال حاضر زبان ندارم و معدلم هم دقیقاً 14 هست توی هر دو مقطع و ارشدم هم دانشگاه آزاد بوده لیسانسم بهشتی. مقاله هم فعلاً ندارم. لطفاً راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناس ارشد ریاضی محض از دانشگاه سراسری با معدل 17.87 و برای کارشناسی 16.45.ریکامند های خوبی هم دارم.نمره IELS:7 هم دارم.می خواستم ببینم برای امریکا در رشته های کاربردی مثل:
    Quantom Computing
    or BIoinformatics or Modeling شانسی برای پذیرش دارم.استادهای کانادا که اصلا جواب ایمیل نمیدن.نمیدونم شانسی در امریکا وجود داره؟اگر هست میشه چند دانشگاه را معرفی کنید که فاند هم بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)