صفحه 39 از 46 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 457

موضوع: مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc,Critical Care Nursing

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط irenic7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من وقت سفارتم تقریبا یک ماه دیگه است. داروساز هستم و دو سال سابقه کار طرحی و چند سالی هم از قبل فارغ التحصیلی سابقه کار توی داروخانه دارم. توی ایمیل سفارت یه رزومه کاری انگلیسی می خواد... می خواستم بدونم کسی تمپلت چیزی داره؟ و اینکه من کار تحقیقاتی توی دانشگاه و بعضی مراکز اطلاعات دارویی دولتی انجام دادم ولی بعید می دونم موفق به گرفتن گواهی کار ازشون بشم. اونارو بنویسم توی رزومه یا نه؟ ممنون
    تو خود سایت داره ولی از من و بقیه بچه ها هم نگرفتند ولی در کل چیزی که می نویسید باید رفرنس(مدرک) داشنه باشید که در مواقع نیاز ارائه دهید

دوستان واقعا نمیدونم این چیزی که اینجا مینویسم به این فروم مربوظ میشه یا نه ولی واقعا هیچ جای بهتری براش پیدا نکردم که بین خود پزشکا باشه،
    با توجه به اینکه تو سیر پذیرش گرفتن ما پزشکها معادلسازی مدرک خیلی مهمه، و باید روی اون تصمیم دقیق گرفته بشه و هر اشتباهی تو ترجمه ریزنمرات ممکنه باعث تغییر تو نحوه تصمیم گیریشون بشه،
    میشه یه نفر لظفی بکنه و ترجمه ی ریز نمراتش رو به عنوان نمونه ای که قابل پذیرش برای وزارت بهداشت دانمارک هست،و از نظر سرفصل ها به نزدیکترین تشابه رو به سرفصل های اونا داره، آپلود کنه؟
    من فکر میکنم خیلی از پزشکها مثل من این مشکل رو دارن، دارالترجمه درسهای منو جوری ترجمه کرده که نه میشه گفت درست و دقیقه، نه میشه گفت غلطه!
    واقعا میترسم تو سیر معادلسازی صرفا به علت ترجمه نامناسب، تصمیم متفاوتی برام گرفته بشه!

سلام من تازه از دندانپزشکی فارق التحصیل شدم میخام برم طرح و بعد از طرح اقدام به مهاجرت به دانمارک کنم زبانم هم خوب نیست
    1.چه توصیه هایی به من دارین،توی این مدت چه کارهایی انجام بدم
    2.با چه میزان پول میتونم بیام اونجا 200 ملیون کفایت میکنه؟
    3.وضعیت کار برای دندانپزشکان چطور هست ؟ایا موقعی که زبان میخونم میتونم بهدعنوان دستیار یا پرستار دندانپزشک کار پیدا کنم؟
    4.کلا دانمارک رو برای مهارجرت پیشنهاد میکنین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUMS- Pharmacy

سلام دوستان
    یه سوال داشتم: اگر با گرین کارت وارد دانمارک بشیم و سپس در دوره PhD پذیرفته بشیم، با توجه به این که PhD حقوق و مالیات دارد و شغل محسوب می شود، آیا می توان به عنوان سابقه کار آن را ارائه داد و اقامت گرفت؟

Junior Member

سلام دوستان باتوجه به تغییرات که پیش رو هست شرایط برا پزشکان هم احتمالا خیلی سخت میشه حتی احتمالا غیر ممکن بشه، دوستان نظرشون چیه در مورد احتمال تغییر شرایط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc,Critical Care Nursing

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahann نمایش پست ها
    سلام دوستان باتوجه به تغییرات که پیش رو هست شرایط برا پزشکان هم احتمالا خیلی سخت میشه حتی احتمالا غیر ممکن بشه، دوستان نظرشون چیه در مورد احتمال تغییر شرایط
    با سلام فکر کنم یک شرایطی برای کسانی که نیاز به اتورایز کردن دارند باشه و گر نه با این اوضاع اصلا مناسب نیست با عقل جور در نمیاد!

Junior Member

Unhappy پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahann نمایش پست ها
    سلام دوستان، لطفا اگه کسی از قانون جدید خبر داره بگه ....چون منی که تازه میخوام اقدام کنم واقعا نیاز دارم از شرایط جدید بدونم....هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم !! دارم مسیر زندگیم رو انتخاب میکنم و چقد سخته این تصمیم گیری ....

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط DLM نمایش پست ها
    سلام دوستان، لطفا اگه کسی از قانون جدید خبر داره بگه ....چون منی که تازه میخوام اقدام کنم واقعا نیاز دارم از شرایط جدید بدونم....هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم !! دارم مسیر زندگیم رو انتخاب میکنم و چقد سخته این تصمیم گیری ....
    تو همین فروم قوانین جدید گذاشته شده. در بالای صفحه به لینک گرین کارت دانمارک برین، قوانین جدید رو پیدا می کنید. خیلی سخت و غیرجذاب شده.

Junior Member

دوستان سلام
    من پزشک هستم، تیرماه وقت سفارتم بود، سابقه کارمطب شخصی خودم رو از امور بین الملل وزارت بهداشت گرفتم،ترجمه کردم و دادم، ظاهرا این مدرک برای سابقه کار راضیشون نکرده ( خیلی عجیبه که نامه وزارت بهداشت براشون کافی نبوده !!!)، حالا چهار تا چیز ازم خواستن، لطفا هرکی هرچی به نظرش می رسه راهنمایی کنه: ( ممنون از همه )
    According to the information in your case you have practiced medicine at your own private clinic on a full time basis from ---- Until ---- . In order for us to assess whether or not you can be granted points for your work experience as a self-employed doctor of medicine we need further information and documentation from you. The enclosed statement date---from Ministry of Health and Medical Education-International Affairs is not sufficient documentation. We therefore kindly request you to send us the following documentation:
    1- Documentation supporting the registration of your private office
    2- A‏nnual financial statements from 2009-2014
    3- Documentation of salary paid employees
    4- Copy of your lease or rental agreement regarding your private office

Junior Member

نوشته اصلی توسط arash54
    سلام...از سایت زیر میتونین کل مدارکی رو که مورد نیاز هست رو ببینین...در ضمن حتما باید قبل از رسیدن به اون سطح زبان مدارکتون رو ارسال کنین چون تقریبا 7 ماه طول میکشه تا جواب بدن...

http://sundhedsstyrelsen.dk/en/regis...nd_laeger.aspx

سلام دوستان.اینکه بررسی اولیه مدارک برای اتورایز کردن , چندماه طول میکشد؟
    این عدد 7 که فرمودید, براساس تجربه شخصی تون بوده یا جایی رسما اعلام کردند؟
    ممنون ازپاسخهاتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)