صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 457

موضوع: مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

پزشک ها چون یک مسیر تائید مدارک ویک سری امتحان اضافه بر دوستان در بعضی از رشته های دیگه دارن به همین دلیل با اجازه مدیریت فروم تاپیک رو اختصاص بدیم به این دوستان. اگر از همکاران پزشک کسی اینجا اقدامی کرده یا می خواد بکنه تجربیات شو در اختیار همه بزاره.

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت 3 ساله دانمارک

اصلا پزشکی تو این فروم نیست که بخواد اقدام کنه یا اقدام کرده باشه؟ جالبه

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    اصلا پزشکی تو این فروم نیست که بخواد اقدام کنه یا اقدام کرده باشه؟ جالبه
    چرا همسر بنده هست ولی تازه اول راهیم

Junior Member

سلام دوستان .من پزشک هستم و دارم دانمارک‌ زندگی‌ می‌کنم .از من به شما نصیحت ....خواهش می‌کنم از ایران خارج نشید .اصلا برا چی‌ می‌خواهید بیان خارج از ایران .اصلا اون چیزایی که این شرکتها میگوین راست نیست .باور کنید اینجا خیلی‌ پروسه سختی در پیش دارید ...مخارج بسیار سنگین هست وخیلیها بعد از ۳ سال بدون هیچ کاری برگشتن.فقط در یه صورت بهتون توصیه می‌کنم بیاین دانمارک‌ زبان دانمارک ‌پرفکت حرف بزنید از ایران دنبال کار بگردید اگه پیدا کردید بعد از ۱ سال یا ۲ سال ,بعد تشریف بیارید.اینجا چندین ماه طول میکش که بتونید خونه پیدا کنید یا یک اتاق.ای امتحان زبان که شبیهه آیلتس هست ولی‌ به زبان دانمارکی باید بدهید بعد اگه اجازه بعدند بهتون کلاسای پزشکی باید بروید یعنی‌ تمام کلمات و اصطلاحات پزشکیو به دانمارکی یاد بگیرید.......بعد ۳ سال تموم شده باید برگردید .....چون شما قبل از تمام شدن این ۳ سال باید ۱ سال کار کنید هفته‌ا‌ی ۱۰ ساعت هر کاری که باشه. ولی‌ فکر نکنید همون هر کاری به آسونی بدست میاد اینجا برای هر شغلی‌ یه مقدار تحصیلات دارن و تجربه کاری.....خلاصه از ما به شما گفتن.موفق باشید
    ویرایش توسط SH1980 : January 6th, 2014 در ساعت 04:37 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط SH1980 نمایش پست ها
    سلام دوستان .من پزشک هستم و دارم دانمارک‌ زندگی‌ می‌کنم .از من به شما نصیحت ....خواهش می‌کنم از ایران خارج نشید .اصلا برا چی‌ می‌خواهید بیان خارج از ایران .اصلا اون چیزایی که این شرکتها میگوین راست نیست .باور کنید اینجا خیلی‌ پروسه سختی در پیش دارید ...مخارج بسیار سنگین هست وخیلیها بعد از ۳ سال بدون هیچ کاری برگشتن.فقط در یه صورت بهتون توصیه می‌کنم بیاین دانمارک‌ زبان دانمارک ‌پرفکت حرف بزنید از ایران دنبال کار بگردید اگه پیدا کردید بعد از ۱ سال یا ۲ سال ,بعد تشریف بیارید.اینجا چندین ماه طول میکش که بتونید خونه پیدا کنید یا یک اتاق.ای امتحان زبان که شبیهه آیلتس هست ولی‌ به زبان دانمارکی باید بدهید بعد اگه اجازه بعدند بهتون کلاسای پزشکی باید بروید یعنی‌ تمام کلمات و اصطلاحات پزشکیو به دانمارکی یاد بگیرید.......بعد ۳ سال تموم شده باید برگردید .....چون شما قبل از تمام شدن این ۳ سال باید ۱ سال کار کنید هفته‌ا‌ی ۱۰ ساعت هر کاری که باشه. ولی‌ فکر نکنید همون هر کاری به آسونی بدست میاد اینجا برای هر شغلی‌ یه مقدار تحصیلات دارن و تجربه کاری.....خلاصه از ما به شما گفتن.موفق باشید
    درسته که مسیر سختیه اما دوستانی دارم که مشغول طبابت هستند اونجا. چندین ماه هم برای پیدا کردن منزل به شهادت دوستان مقیم اونجا یک کم مبالغه امیزه .شاید حداکثر چند هفته قابل پذیرش تر باشه.مسیر هم که مشخصه یعنی 1- زبان دانمارکی(یک سال تا یک سال و نیم) 2- ازمون شفاهی و کتبی پزشکی از دو کتاب که مخصوص خودشونه و به دانمارکیه(تقریبا 3-6 ماه و به راحتی اگر زبان دانمارکی رو بدونید پاس میشه و نمونه هاشو دارم در بین دوستان) 3- دوران کار که اولش تحت نظارت انجام میشه یه چیزی تو مایه های اینترنی.

فکر میکنم شما یا خیلی بی محاسبه و دانستن مراحل اقدام کردید و فکر میکردید اونجا فرش قرمز پهنه براتون یا اینکه از نظر روحی در حال حاضر خسته اید. دوست عزیز لطفا امیدوار باشید و تلاش کنید مطمئنم که موفق میشید و این روزهای سخت رو فراموش خواهید کرد.
    honesty and rationality are keys to peace

دیروز به سفارت ایمیل زدم و امروز برای 15 اوت 2013 نوبت دادند.

خود من هم هفته ÷یش اقدام کردم و برای اول مرداد وقت گرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MEDICINE

کسی راجع به گرفتن تخصص تو دانمارک اطلاعات نداره ؟!!!

Junior Member

در مورد تخصص باید براتون بگم که اگه با ویزای گرین کارت میاین که نمیتوانید تحصیل کنید .ولی‌ اگر بخواهید ادامه تحصیل بدهید تقریبا تمام مراحل گرفتن AUTORIZATION را انجام بدهید .که شامل زبان دانمارکی در سطح عالی‌ ...که با امتحانی به نام PRØVE 3یا PD3مشخص میشود یعنی‌ شما از ۱۲ باید ۱۰.۷.۷ بگیرید که ۱۰ برای صحبت کردن و ۲ تا دیگه برای نوشتن و خوندن است.که اگه هیچ کلاسی نیفتید ۲ سال طول می‌‌کشه و اگه امتحان و بر اول پس کنید بعد باید کلاسای پزشکیو شروع کنید که ۶ ماه طول میکش بعد ۲ تا امتحان پزشک به زبان دانمارکی کتبی‌ و شفاهی‌ دارید .خلاصه اگه همه اینا رو پس کردید که اسون هم نیست AUTORIZATION می‌گیرید که بیشتر از ۳ سال طول میکش با اطمینان بهتون میگم .بعد شما باید خودتون دنبال کار بگردید در بیمارستان‌ها که پیدا کردن کار و فرستادن ANSØGNING هم داستانهای زیادی داره که ممکن مدتی طول بگش بعد از گذراندن این در ۱ ساله که البته حقوق می‌گیرید ....باز هم با شرایطی میتونید تخصص بگیرید.

Junior Member

كاش از همكاران بزشكي كه اونجان و موفق شدنو ديد مثبت تري به شرايط دانمارك دارن برامون بيشتر بنويسن...اين كامنتهاي منفي براي ماهايي كه منتظر اعلام نتيجه از طرف سفارت هستيم ممكنه استرس زا باشه . البته به نظر شخص من شرايط كاري و تحصيلي براي بزشكها ي داخل ايران بخصوص تو سالهاي اخير هم بسيار سخت تر شده ....ولي بهتره اهدافمونو از اين نوع مهاجرت بازنكري كنيم .ما داريم با ويزاي كار و براي يافتن كار ميريم نه كرفتن تخصص !طبيعي هم هست كه بايد مشكلات و مراحلشو طي كنيم تا بتونيم در كشوري اروبايي مثل دانمارك طبابت كنيم . طبق سفري كه شخصا دراوايل سال ٢٠١٢ و قبل از اقدام براي كرين كارت ، جهت اشنايي و جمع اوري اطلاعات به دانمارك داشتم اكر مصمم و باانكيزه باشيم ميشه صاحب يه كار رضايت بخش و زندكي ارام و در سطح متوسط عموم جامعه ،البته با استانداردهاي بالا شد ولي نه مطابق سيستم كاري اينجا كه متاسفانه اكثرابه سمت تجارت بيمار و مدرك كرايي و ثروت اندوزي سوق داده ميشيم و هنوز هم نتونستيم به اون سطح از رضايت كاري و از اون مهمتر رضايت از زندكي برسيم.

صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)