صفحه 17 از 46 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 457

موضوع: مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت 3 ساله دانمارک

با سلام من هم همین مشکلو دارم میشه همون گواهی گود استندینگ را برد؟ از کجا باید ببریم؟

Junior Member

سلام.من پزشک عمومی 33 ساله و ایلتس 6 و با 6 سال سابقه کار مداوم که برای اواخر مهر ماه وقت مصاحبه دارم,به نظرتون نیاز به اتورایز مدرک دارم یا امتیار 100 رو میتونم بگیرم؟

Junior Member

سلام. دوستان لطفا کمک کنید در نامه سابقه کار که با کلی تمنا از دانشگاه مبدا گرفتم فقط ذکر شده که از تاریخ... تا ...بعنوان پزشک عمومی و بصورت تمام وقت مشغول به خدمت بوده ام.ایا این گواهی کار قابل قبول خواهد بود؟از امور بین الملل وزارت بهداشت که برای تایید این نامه خواهم برد میشه نامه پربارتری گرفت؟کسی تجربه ای داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohy1980 نمایش پست ها
    سلام. دوستان لطفا کمک کنید در نامه سابقه کار که با کلی تمنا از دانشگاه مبدا گرفتم فقط ذکر شده که از تاریخ... تا ...بعنوان پزشک عمومی و بصورت تمام وقت مشغول به خدمت بوده ام.ایا این گواهی کار قابل قبول خواهد بود؟از امور بین الملل وزارت بهداشت که برای تایید این نامه خواهم برد میشه نامه پربارتری گرفت؟کسی تجربه ای داره؟
    سلام
    نامه ای که میدند دقیقا همینه و همه تقریبا همین رو گرفتن. از این نابخرد های با ضریب هوشی جلبک (ادب اجازه نمیده تند تر بگم)بیشتر از این توقع نداشته باشید دوست من و خوشحال باشید که همین نامه رو دادن.من با نزدیک 18 ساعت حضور مستمر و خواهش و التماس و رفیق بازی موفق شدم کلمه "تمام وقت" رو ازشون بگیرم. این سایت رو هم که اراذل و اوباش یک گوشه دیگه ف..ی ل --تر کردن. امور بین الملل وزارت خونه هم از همین قبیله و قماش هست و چیزی به نامه دانشگاه نمی افزاید(تجربه دارم شخصا)
    honesty and rationality are keys to peace

نقل قول نوشته اصلی توسط mohy1980 نمایش پست ها
    سلام.من پزشک عمومی 33 ساله و ایلتس 6 و با 6 سال سابقه کار مداوم که برای اواخر مهر ماه وقت مصاحبه دارم,به نظرتون نیاز به اتورایز مدرک دارم یا امتیار 100 رو میتونم بگیرم؟
    امتیاز 100 رو میارید دوست من
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

سلام .من دیروز رفتم امور بین الملل وزارت بهداشت و گواهی اشتغال به کار در سطح همون گواهی دانشگاه و همجنین اجازه ترجمه مدارکو گرفتم.فقط تاکید کردند که بعد از ترجمه هم باید به تاییدشون برسه ! ایا بعد از تایید وزارت خارجه که توسط دارالترجمه انجام میشه باز نیاز به تایید وزارت هم هست؟دوستان کسی تجربه ای داره؟ممنون.

سلام دوستان، ويزاي من بعد از ٢ ماه و ١٠ روز اومد.
    آيا علاوه بر مداركي كه تحويل سفارت داديم واسه اتوريزيشن بايد دوباره ترجمه دانشنامه و ريزنمرات ببريم؟ گود استندينگ رو از كجا و تحت چه عنواني بايد بگيريم؟
    مرسي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    سلام دوستان، ويزاي من بعد از ٢ ماه و ١٠ روز اومد.
    آيا علاوه بر مداركي كه تحويل سفارت داديم واسه اتوريزيشن بايد دوباره ترجمه دانشنامه و ريزنمرات ببريم؟ گود استندينگ رو از كجا و تحت چه عنواني بايد بگيريم؟
    مرسي
    تبریک میگم بهتون،چقدر زود جواب ویزاتون اومده،میشه بگید که تا قبل از اون نامه ای براتون ارسال شده بود از طرف اداره مهاجرت؟ و اگر ممکنه امتیاز کلتون بدون پازیتیو رو بفرمایید،شاید بتونیم شرایط خودمون رو حدس بزنیم.
    برای اتوریزیشن بله ترجمه دانشنامه و ریز نمرات رو میخواید اما باید برای اداره سلامت ارسال کنید یا حضوری ببرید ،گود استندینگ از نظام پزشکی و تحت همین نام گرفته میشه،موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون،چقدر زود جواب ویزاتون اومده،میشه بگید که تا قبل از اون نامه ای براتون ارسال شده بود از طرف اداره مهاجرت؟ و اگر ممکنه امتیاز کلتون بدون پازیتیو رو بفرمایید،شاید بتونیم شرایط خودمون رو حدس بزنیم.
    برای اتوریزیشن بله ترجمه دانشنامه و ریز نمرات رو میخواید اما باید برای اداره سلامت ارسال کنید یا حضوری ببرید ،گود استندینگ از نظام پزشکی و تحت همین نام گرفته میشه،موفق باشید
    سلام، من ٢٨ سالمه، آيلتس ٥ و فقط ١/٥ سال سابقه ي طرحم رو دادم. من اصلا امتياز پوزتيو رو محاسبه نكردم و بدون اون ١٠٠ شدم. من ٢٤ جون مداركم رو دادم كه ١٦ جولاي نامه اي مبني بر اينكه مداركم به دستشون رسيده و مدرك تحصيليم رو واسه ارزيابي فرستادن، اومد. با توجه به پست يك ماه بعدش به دستم رسيد. بعد از ٢-٣ هفته هم از سفارت زنگ زدن ويزام اومده
    ويزاي خانوادم نيمده با وجود اينكه واسه اونا يك ماه بعد از خودم اقدام كردم! امروز زنگ زدم دانمارك گفتن ظرف ١-٢ هفته مال اونام مياد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    سلام، من ٢٨ سالمه، آيلتس ٥ و فقط ١/٥ سال سابقه ي طرحم رو دادم. من اصلا امتياز پوزتيو رو محاسبه نكردم و بدون اون ١٠٠ شدم. من ٢٤ جون مداركم رو دادم كه ١٦ جولاي نامه اي مبني بر اينكه مداركم به دستشون رسيده و مدرك تحصيليم رو واسه ارزيابي فرستادن، اومد. با توجه به پست يك ماه بعدش به دستم رسيد. بعد از ٢-٣ هفته هم از سفارت زنگ زدن ويزام اومده
    ويزاي خانوادم نيمده با وجود اينكه واسه اونا يك ماه بعد از خودم اقدام كردم! امروز زنگ زدم دانمارك گفتن ظرف ١-٢ هفته مال اونام مياد
    ممنون از پاسختون،شرایطمون تقریبا 98 درصد مشابه هست البته من دندانپزشک هستم،اما من مدارکمو می تحویل دادم و هنوز حتی نامه تحویل مدارک هم به دستم نرسیده،اما از روی کیس شما کمی خیالم راحت شد،بابت ویرای خانواده هم تبریک میگم بهتون،موفق باشید
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)