صفحه 3 از 46 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 457

موضوع: مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام , من پزشکم و مدارکم رو 18 نوامبر تحویل دادم. 14 فوریه واسم یه نامه پست کرده بودن که هفته قبل به دستم رسید
    ریجکت شدم به این دلیل که اون دوستم که آنلاین پول واسم واریز کرده بود به اشتباه درخواست برگشت پول رو به حسابش داده بود! به من 21 روز وقت دادن که مجدد کیس اردر درست کنم و پولو واسشون واریز کنم.
    همه مدارکم گفتن کامله, حتی مدارک و پول همسرم و بچه هام کامل به دستشون رسیده بود و اونا فهمیدن اشتباهی رخ داده!
    اینم بد شانسی منه امیدوارم واسه کسی اتفاق نیفته وگرنه احتمالا 1-2 ماه دیگه ویزای مام می اومد!

واسه autherization توصیه کردن از همون دانمارک اقدام کنیم چون الان زمان میبره و نوبت مصاحبه دیرتر میشه. اگه کسی به امتیاز پوزتیو لیست احتیاجی نداشته باشه بزاره از دانمارک اقدام کنه که راحت تره.

ضمنا دوستان پزشک در نظر داشته باشن در انتخاب شهر دقت زیادی بکنن چون فقط کلاس زبان پزشکان از ترم 3 به بعد در کپنهاک و چند شهر محدوده که دقیق نمیدونم و در اونجا اسباب کشی بسیار هزینه بره.
    در نتیجه از اول باید شهری بری که حتما کلاس زبان واسه پزشکا داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    واسه autherization توصیه کردن از همون دانمارک اقدام کنیم چون الان زمان میبره و نوبت مصاحبه دیرتر میشه. اگه کسی به امتیاز پوزتیو لیست احتیاجی نداشته باشه بزاره از دانمارک اقدام کنه که راحت تره.
    امتیاز پوزیتیو لیست بدون تائیید مدرک پزشکی تعلق میگیره و ربطی به مراحل تائیید مدرک توسط وزارت سلامت دانمارک نداره. تائیید مدارک برای کار کردن و طی مراحل اونه.

سلام، من اشتباه کردم، اکتبر مدارکم رو داده بودم. تاریخ ویزام ۱۳ مارچ هست.
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    امتیاز پوزیتیو لیست بدون تائیید مدرک پزشکی تعلق میگیره و ربطی به مراحل تائیید مدرک توسط وزارت سلامت دانمارک نداره. تائیید مدارک برای کار کردن و طی مراحل اونه.
    اگه این طور که شما میگین باشه که بسیار عالیه ولی تو سایت newtodenmark قسمت پوزتیو لیست نوشته مدرک پزشکی با autherisation دانمارک

Medical doctor
    Requirement: Master's degree + Danish authorisation
    دوستان پزشک لطفا دقت داشته باشن به این موضوع وگرنه امکان داره ریجکت بشن!

دوستان کسی از سایر شهر هایی که کلاس زبان پزشکان برگزار میشه خبری داره؟

Junior Member

فک کنم aarhus داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    اگه این طور که شما میگین باشه که بسیار عالیه ولی تو سایت newtodenmark قسمت پوزتیو لیست نوشته مدرک پزشکی با autherisation دانمارک

Medical doctor
    Requirement: Master's degree + Danish authorisation
    دوستان پزشک لطفا دقت داشته باشن به این موضوع وگرنه امکان داره ریجکت بشن!

من یکی از ذوستام که الان ویزا تو دستشه authorise نکرد. مثل همه مدارک رو تحویل سفارت داد.فکر کنم خود اداره مهاجرت یه مکاتباتی با وزارت سلامتشون میکنه(مطمئم نیستم). مهم اینه که دو نفر رو شخصا میشناسم که ایمان دارم اتورایز نکردن از ایران.شما اگر مورد نقضی دارید بفرمائید

Junior Member

من یکی از ذوستام که الان ویزا تو دستشه authorise نکرد. مثل همه مدارک رو تحویل سفارت داد.فکر کنم خود اداره مهاجرت یه مکاتباتی با وزارت سلامتشون میکنه(مطمئم نیستم). مهم اینه که دو نفر رو شخصا میشناسم که ایمان دارم اتورایز نکردن از ایران.شما اگر مورد نقضی دارید بفرمائید

دوستان سلام
    من از یک آشنای پزشک در دانمارک پرسیدم. برای گرفتن گرین کارت و موقع تحویل مدارک نیازی به ارائه authorise نیست. ولی برای گرفتن مجوز برای کارتون اونجا باید حتما authorise انجام بشه . ربظی به ویزا نداره برای همین سفارت اونو ازتون نمی خواد. جداگونه باید اقدام کنید. خیلی از دوستان اینکار رو به اونجا موکول می کنن می گن در مدتی که داریم زبان می خونیم این پرسه طی بشه. خیلی از دوستان هم که من پرس و جو کردم قبل رفتن اقدام کردن که کار راحت تر باشه. مدارک لازم هم تو سایتش نوشته شده. http://www.sst.dk/English/Education_...nd_laeger.aspx
    سوالی باشه در خدمتم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)