صفحه 4 از 46 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 457

موضوع: مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من از یک آشنای پزشک در دانمارک پرسیدم. برای گرفتن گرین کارت و موقع تحویل مدارک نیازی به ارائه authorise نیست. ولی برای گرفتن مجوز برای کارتون اونجا باید حتما authorise انجام بشه . ربظی به ویزا نداره برای همین سفارت اونو ازتون نمی خواد. جداگونه باید اقدام کنید. خیلی از دوستان اینکار رو به اونجا موکول می کنن می گن در مدتی که داریم زبان می خونیم این پرسه طی بشه. خیلی از دوستان هم که من پرس و جو کردم قبل رفتن اقدام کردن که کار راحت تر باشه. مدارک لازم هم تو سایتش نوشته شده. http://www.sst.dk/English/Education_...nd_laeger.aspx
    سوالی باشه در خدمتم
    منم همین منظورم بود, واسه ویزا گرفتن هیچ نیازی نیست ولی 10 امتیاز پوزتیو رو واسمون محاسبه نمیکنن. باید از سایر موارد حداقل 100 رو بیاریم و همین طور که دوستمون گفتنواسه کار کردن اونجا لازمه.
    در نتیجه هر جور که مایلین میتونین اقدام کنین فقط واسه کسانی که امتیازکم میارن به درد میخوره!

نقل قول نوشته اصلی توسط drsarasaghar نمایش پست ها
    منم همین منظورم بود, واسه ویزا گرفتن هیچ نیازی نیست ولی 10 امتیاز پوزتیو رو واسمون محاسبه نمیکنن. باید از سایر موارد حداقل 100 رو بیاریم و همین طور که دوستمون گفتنواسه کار کردن اونجا لازمه.
    در نتیجه هر جور که مایلین میتونین اقدام کنین فقط واسه کسانی که امتیازکم میارن به درد میخوره!
    من چند ساعتی وقت گذاشتم تا ببینم میشه تحلیلی از اثر اوتوریزه کردن در ویزا ارائه کرد یا نه. کل سایت دانمارکی رو یه دور خوندم و بعد یه سر فرم xg1 رو خوندم که مربوط به اجازه اقامت پزشکان هم هست. این جمله رو دقت کنید.
    If you are a doctor or a dentist, please encloseocumentation from The National Board of Health stating that your basic medical qualifications are sufficient basis for you to obtain authorization
    وقتی پروسه رو دقیق خوندم در مورد اتورایز کردن به این نتیجه رسیدم که اصلا اون کاری که توی وزارت سلامت بچه ها انجام میدن و یه سری مدارک رو می فرستن تا تائیید بشه اصلا اتورایز کردن نیست
    به این جمله دقت کنید که در سایت اومده
    In order for you to work as an authorized medical doctor in Denmark and participate in the below-mentioned examinations, the Danish Health and Medicines Authority must firstmake a positive assessment of your medical qualifications.
    یعنی همه این مدارک رو که می فرستیم تنها تنها یه اسسمنت اولیه مدارک هست. یه چیزی تو مایه های استرالیا که اول مدارک رو میفرستیم و اونا میگن ندارک پزشکیت تائییذه حالا امتحان mcq و... رو بگذرون تا اتورایزت کنیم. در دانمارک هم همینطوره که بعد از اون این جمله اومده
    We use either Avicenna Directories, or make an individual assessment of your training as a medical doctor to assess whether you may be able to participate in the required tests etc.
    یعنی بعد از اینکه دوره پزشکی گدرونده شده ما تایید شد میتونیم بقیه مراحل رو به سمت اوتورایز کردن ادامه بدیم که اولین قدم اون اینه
    After the Danish Health and Medicines Authority has approved your foreign medical qualifications you must first of all pass a Danish language test7
    پس در مجموع اونکاری که همکارای ما فکر میکنن اتورایز کردن هست و با فرستادن مدارک انجام میدن فقط یه تائیید مدارک هست که اگر دقت کرده باشید توی خود سایت مهاجرت هم مدارکی رو که میخواد به جز گوداستندینگ دقیقا شامل همونائی هست که اداره سلامت گداشته تو سایتش. یعنی اون اسسمنت توسط اداره مهاجرت انجام میشه. مورد تائید کننده اینه که در قسمت faq اداره مهاجرت نوشته که
    How many points can I obtain for my education?

The Immigration Service cannot tell you in advance how many points you will be given. If the Immigration Service is unable to assess your educational level, they will ask the Danish Agency for International Education to assess it.
    یعنی اینکه در اسسمنت تحصیلات دو اداره همکاری میکنن و نتیجه اون این میشه که شما به عنوان پزشک (با توجه به واحدها و طول دوره تحصیل)یا تائیید میشی و 70 رو میاری و یا به عنوان پزشک رد میشی (یعنی اصلا پزشک نمیشناسنت چون بعضی کشورها پزشک ها واحد های کمی میگیرن یا 5 ساله پزشک میشن و اینجور چیزا) و اتورایز کردن میمونه واسه دانمارک .
    مراحل کلی اتورایز کردن یا همون رجیستر کردن در نظام سلامت دانمارک:
    1-تایید مدارک توسط اداره سلامت(هم از ایران و هم از دانمارک قابل انجامه و اون چیزیه که بچه ها تو ایران فکر میکنن اوتورایز کردن همینه!!)
    2-ازمون زبان دانمارکی دانسک 3(فقط در دانمارک و سالی دوبار برگزار میشود که باید اورال 10-مجموع لیسنینگ و اسپیکینگ- و رایتینگ 7-مجموع رایتینگ و ریدینگ- به عنوان پزشک بیارید.)
    3-ازمونهای پزشکی کتبی 4 ساعت زمان میبره و شامل داخلی و جراحی هست
    4-ازمون اورال که دو ایستگاه داره و 2 ساعت طول میکشه
    5-یک دوره سه روزه همراه با تست مختصر
    بعد از این 5 مرحله شما اوتورایز شدی

اگر اشتباه میگم اصلاح کنند دوستان با رفرانس

Junior Member

سلام
    ویزایه من بعده 15 ماه اومد

نقل قول نوشته اصلی توسط arash54 نمایش پست ها
    Salamapply عزيز
    ممنون از وقتي كه گذاشتي و مطالب خونده شده خودت رو پوست كنده در اختيار گذاشتي...
    در اينصورت واقعا هيچ دليلي نداره كه الان فكر اتوريزيشن باشيم...دغدغه اصلي اومدن ويزاست كه ايشاله بدون مشكل واسه هممون بياد ...
    سلام
    با توجه به اینکه دوستانی رو میشناسم که بدون مکاتبه جداگانه با اداره سلامت اقدام کردن و ویزاشون اومده و امتیاز اضافه رو هم نیاز داشتن و با توجه به مطالبی که نتیجه بررسی های منه از روی سایت های رسمی دانمارک ( و البته ممکنه قضاوت من مشکل داشته باشه و قابل بحث باشه) به نظر من اتوریزاسیون از خارج دانمارک غیر ممکنه(امتحان زبان داخل دانمارک فقط برگزار میشه و امتحان های پزشکی).
    به نظرم خوندن کامل xg1 میتونه دید بهتری در مورد برخورد با اپلیکانت های درمانی-پزشکی بده به ما http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ion-doctor.htm

باز هم تاکید میکنم این نتیجه شخصیه و ممکنه درست نباشه پس شما هم دقیق بخونید اطلاعات تازه تون رو شیر کنین تا اشتباهات (احتمالی )من رو اصلاح کنید و همه با هم بریم دانمارک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه دوستانی رو میشناسم که بدون مکاتبه جداگانه با اداره سلامت اقدام کردن و ویزاشون اومده و امتیاز اضافه رو هم نیاز داشتن و با توجه به مطالبی که نتیجه بررسی های منه از روی سایت های رسمی دانمارک ( و البته ممکنه قضاوت من مشکل داشته باشه و قابل بحث باشه) به نظر من اتوریزاسیون از خارج دانمارک غیر ممکنه(امتحان زبان داخل دانمارک فقط برگزار میشه و امتحان های پزشکی).
    به نظرم خوندن کامل xg1 میتونه دید بهتری در مورد برخورد با اپلیکانت های درمانی-پزشکی بده به ما http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ion-doctor.htm

باز هم تاکید میکنم این نتیجه شخصیه و ممکنه درست نباشه پس شما هم دقیق بخونید اطلاعات تازه تون رو شیر کنین تا اشتباهات (احتمالی )من رو اصلاح کنید و همه با هم بریم دانمارک
    من از يكي از پزشكاني كه الان چند سالي هست كه دانمارك هستن،پرسيدم
    ايشون گفتن كه اولا نيازي به اتوريزيشن واسه اپلالي كردن نيست و ثانيا كلا بهتره كه بعد ورود به دانمارك و مشخص شدن آدرس اقامت واسه توريزيشن اقدام كرد...
    خودشونم اينجور اقدام كردن...مسال خيلي پيچيده ايي نيست به خدا...مهم ويزاي اول هست بعد ورود به دانمارك كارها مشخصه...آدرس محل اقامت،اقدام واسه اتوريزيشن....بعد ديگه بايد خودمونو بكشيم تا زبانشونو ياد بگيريم...هر چه زودتر دنسك ٣ رو بگيريم بعدش امتحانات پزشكي و بعدشم ١ سال انترني يا ٦ ماه رزيدنتي(كه البته اينها ديگه حقوق داره و كار ديگه رو قلطكه)
    خلاصه فكر كنم راه خيلي مشخصه...و البته مشكل!!!!(اونم مشكل زبان كه من خيلي تو ياد گيري زبان خنگم).....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MEDICINE

دوستان این پروسه برای دانمارک منجر به جور اقامت دائم میشه ؟!
    بعد یه سوال دیگه ,همون اول جذب کار نمیشیم؟!
    بعد با عمومی هم میشه اقدام کرد ؟یا فقط واسه تخصص؟! ممنون میشم جواب بدین!!!!
    عید همگی مبارک!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa88 نمایش پست ها
    دوستان این پروسه برای دانمارک منجر به جور اقامت دائم میشه ؟!
    بعد یه سوال دیگه ,همون اول جذب کار نمیشیم؟!
    بعد با عمومی هم میشه اقدام کرد ؟یا فقط واسه تخصص؟! ممنون میشم جواب بدین!!!!
    عید همگی مبارک!!!!
    جواب همه سوالاتون بله هست به جز جذب کار شدن که حداقل یه سالی وقت میبره(واسه زبان و کارای دیگه)

Junior Member

سلام
    بنظر دوستان برنامه کلاسهای زبان پزشکا کی هست ؟

Junior Member

سلام
    salam aplly
    در مورده زبان 10 از جند یا 7 از حند باید بیاریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط orman200 نمایش پست ها
    سلام
    salam aplly
    در مورده زبان 10 از جند یا 7 از حند باید بیاریم؟
    از 12
    توی تاپیکی که زدم توضیحات رو نوشتم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)