صفحه 41 از 46 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 457

موضوع: مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUMS- Pharmacy

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahann نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    با توجه به تغییرات که در قوانین گرین کارت اومده بهتر نیست ویزای XG1 اقدام بشه؟ فقط اسسمنت اولیه نیاز است وبرای پزشکان داده میشه
    کسی هست اطلاعات بیشتر در اختیار بقیه بذاره، به نظر می رسه راه راحتتر برای رسیدن به دانمارک و وارد شدن به سیستمشون است
    کسی اطلاع نداره اخه به نظر میرسه خیلی راحت باشه نسبت گرین کارت تازه مدرک زبان را هم نیاز نیست

من از این XG1 اطلاعی ندارم ولی اینکه شما میگی به زبان نیاز نیست، تا جایی که میدونم امتحانایی که لازمه تا مدرک دکتری عمومی ایران، در دانمارک مورد قبول باشه، به زبان دانمارکیه و شما قبلش باید در حد دانسک 3 زبان دانیش بلد باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahann نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    با توجه به تغییرات که در قوانین گرین کارت اومده بهتر نیست ویزای XG1 اقدام بشه؟ فقط اسسمنت اولیه نیاز است وبرای پزشکان داده میشه
    کسی هست اطلاعات بیشتر در اختیار بقیه بذاره، به نظر می رسه راه راحتتر برای رسیدن به دانمارک و وارد شدن به سیستمشون است
    کسی اطلاع نداره اخه به نظر میرسه خیلی راحت باشه نسبت گرین کارت تازه مدرک زبان را هم نیاز نیست
    دوست عزیز.جدیدا ویزای XG1 رو برای کسایی گذاشتند که مدرکشون نیاز به تایید داره.یعنی لازم نیست شما در دو سال اول که با این ویزا اومدید کار کنید تا دوباره تایید بشه.این فرصتیه که شما زبان رو بخونید و امتحانات پزشکی رو بدید.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان بخشید دوباره سوالم رو مطرح میکنم. اما انگار کسی جواب سوال من رو نمیدونست. میخواستم بدونم که مسیر ورود پزشکانی که در اتحادیه اروپا تحصیل کردند به دانمارک آیا با دوستانی که از ایران اقدام میکنند تفاوت داره یا نه؟ ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوستان بخشید دوباره سوالم رو مطرح میکنم. اما انگار کسی جواب سوال من رو نمیدونست. میخواستم بدونم که مسیر ورود پزشکانی که در اتحادیه اروپا تحصیل کردند به دانمارک آیا با دوستانی که از ایران اقدام میکنند تفاوت داره یا نه؟ ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.
    دوست عزيز اگر شما اقامت برخي از كشورهاي اروپايي و يا كشورهاي اسكانديناوي را داشته باشيد ، بهتون اجازه كار توي دانمارك رو ميدن ، ولي تا اونجايي كه من ميدونم اگر فقط تحصيل كرده باشين، هيچ فرقي نميكنه ، مثل بقيه بايد وقت سفارت بگيرين ،،، به سفارت دانمارك توي ايران هم ميتونين زنگ بزنين و بپرسين.

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    فکر کنم باز یه سری امتیازاتی قایل میشن. میتونی از همون سفارت دانمارک تو رم آمار بگیری

Junior Member

سلام دوستان میشه راهنمایی کنید اگر قبل از موعد داده شده توسط سفارت به صورت انلاین ثبت نام کنیم در سریع تر شدن روند صدور ویزا تاثیری خواهد داشت

Junior Member

ایا فرم gr1 رو باید تایپی پر کنیم یا با خودکار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc,Critical Care Nursing

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita60 نمایش پست ها
    ایا فرم gr1 رو باید تایپی پر کنیم یا با خودکار
    سلام تایپی

Junior Member

سلام دوستان، بعد از گرين كارت دانمارك ايا ميشه براي تخصص اقدام كرد؟ ميشه لطفا راهنمايي كنيد، ممنونم

Junior Member

سلام دوستان, من کارشناس مامایی هستم با ده سال سابقه کار.مدرک آیلتس رو سعی میکنم پاس کنم .به نظرتون اقدام برای ویزای دانمارک از نظر امتیاز مشکلی پیش نمیاد؟مدرکم رو از دانشگاه های ایران گرفتم
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)