صفحه 42 از 46 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 457

موضوع: مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

سلام،باتوجه به اینکه مدرک پزشکی ما نیازمند تایید وزارت بهداشت دانمارک هست، آیا از پازیتیو لیست امتیاز می آوریم یا خیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUMS- Pharmacy

نقل قول نوشته اصلی توسط moqtader نمایش پست ها
    سلام،باتوجه به اینکه مدرک پزشکی ما نیازمند تایید وزارت بهداشت دانمارک هست، آیا از پازیتیو لیست امتیاز می آوریم یا خیر؟
    امتیاز می اورید. زمانی که ویزاتون گرفتین توی دانمارک مدرکتون رو معادل می کنید و امتحانات رو میدین که بتونین ویزاتونو بعد دو سال تمدید کنید.

Junior Member

با سلام و تشکر از دوستان، فرم XG1 برای مهاجرت پزشکان به دانمارک پیشنهاد شده است.آیا این فرم همان مسیر گرین کارت را طی می کند؟
    در این فرم قید شده که تاییدیه وزارت بهداشت دانمارک هم ضمیمه فرم درخواست ویزا شده و تحویل سفارت دانمارک گردد پس آیا خودمان بایستی مدارک پزشکی را به وزارت بهداشت دانمارک جهت تایید اولیه ارسال کنیم (قبل از اینکه کل مدارک مورد نیاز را تحویل سفارت دانمارک دهیم.)؟
    احتمالا در صورت اخذ تاییدیه اولیه وزارت بهداشت دانمارک بتوانیم 30 امتیاز پازیتیو لیست را کسب کنیم.
    لطفا راهنمایی فرمایید.

متاسفانه امتیاز پوزیتیو را به شما نمیدن و باید از بقیه موارد به 100 امتیاز برای گرین کارت برسونید برای امتیاز پازیتیو باید اتورایز کرده باشید که این از ایران امکانپذیر نیست.

با سلام و تشکر از دوستان، فرم XG1 برای مهاجرت پزشکان به دانمارک پیشنهاد شده است.آیا این فرم همان مسیر گرین کارت را طی می کند؟
    در این فرم قید شده که تاییدیه وزارت بهداشت دانمارک هم ضمیمه فرم درخواست ویزا شده و تحویل سفارت دانمارک گردد پس آیا خودمان بایستی مدارک پزشکی را به وزارت بهداشت دانمارک جهت تایید اولیه ارسال کنیم (قبل از اینکه کل مدارک مورد نیاز را تحویل سفارت دانمارک دهیم.)؟
    احتمالا در صورت اخذ تاییدیه اولیه وزارت بهداشت دانمارک بتوانیم 30 امتیاز پازیتیو لیست را کسب کنیم.
    لطفا راهنمایی فرمایید.
    این با ویزای گرین کارت فرق داره و شما لازم نیست 100 امتیاز داشته باشید به شما فرصتی دادند تا بیاید دانمارک و اتورایز کنید همون مدارک پزشکی کافیه این یه ویزای 2 ساله است و با شرط قبولی در امتحان زبان دانمارکی 2 سال تمدید میشه. بعدش معلوم نیست یا لا اقل من نمیدونم چی میشه!شاید اونوقت بشه نوع ویزا رو تغییر داد. موفق باشد

Junior Member

تا جایی که من اطلاع دارم در صورتی که با ویزای گرین کارت اقدام کرده باشید ارسال مدارک جهت رجیستر کردن باید از مسیر جداگانه اقدام کنید.

Junior Member

دوستان عزیزیکه براشون امکان داره راهنمایی بفرمایند،من پزشک هستم و ویزای گرین کارتم اومده،قبلا یکبار مدارک تایید گواهی شغلی ودانشنامه و ... را از وزارت و معاونت درمان برای ویزا داده بودم و بعد دریافت ویزا، سفارت بهم مدارک را برگردوند (البته امضا و بررسی شده). می خواستم بدونم برای پروسه اتورایز کردن مدرکم می تونم از همون مدارکی که سفارت بهم برگردونده استفاده کنم یا بایستی مجددا نسخه ترجمه شده بدم به سفارت و مهر تایید سفارت بخوره ؟با تشکر

Junior Member

سلام به همه دوستان.من متخصص داخلی هستم.لطفا به سوالم جواب بفرمایین؛اگه بخوام با مدرک تخصص برم دانمارک آیا باید ابتدا دوره عمومی روبا امتحاناتی معادل usmle امتحان بدم بعد اقدام به تایید تخصص کنم یا ابتدا مدرک عمومیم رو قبول میکنن و تنهاباید دوره آبزرویشن برای تخصص داخلی رو بگذرونم؟مرسی از عنایتتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط irenic7 نمایش پست ها
    منابع امتحانات مربوط به داروسازي چيه؟! امتحان به زبان انگليسي هستش يا دانيش؟
    كدوم امتحانات داروسازي؟! امتحاني نيست بعد اين كه شما امتحان pd3 رو با ١٠-٧-٧ پاس كرديد مداركتونو همه رو مي فرستيد وزارت بهداشت بعد از اون تقريبا سه ماه يا ٤ ماه طول مي كشه تا وزارت بهداشت با همكاري Ministriet af Videruddannelse و Københavns Institut for Farmaci مدارك تحصيلي شمارو بررسي كنه و بگه براي اين كه شما داروساز بشي تو دانمارك چه كورس هايي رو بايد بگذروني. در دانمارك قانون اينه كه داروسازايي كه ميخوان تو داروخانه يا داروخانه بيمارستاني كار كنن بايد ٦ ماه اقامت مطالعاتي در داروخانه گذرونده باشن، اين جا داروسازاي فارق التحصيل كم نيستن كه اجازه كار داروخانه ندارن چون اون اقامت مطالعاتي رو نگذروندن. پس مي تونين انتظار داشته باشين كه حداقل وزارت بهداشت بگه اون ٦ ماه انجام بشه و معمولا يك كورس هست به اسم samfundsfarmci كه پيش نياز اونه...پس امتحاني نيست حداقل ٢ كورسه! حالا زماني كه وزارت بهداشت جواب ميده الزاما كه اين كورس ها ارايه نمي شن! پس ميتونين انتظار داشته باشيد حداقل ٦ ماه تا يك سال صبر كنيد براي safundsfarmaci و بعد اون يك٦ ماه تا يك سال ديگر براي شروع اقامت مطالعاتي در داروخانه! شهريه اين ها هم در حال حاضر چون ٤٢ ects. هست تقريبا ٨٤٠٠٠ كرون هست در دانشگاه كوپنهاون . نكته ديگر اين كه samfundsfarmaci لازمش اينه كه برين سر كلاس دو ترم متوالي كه يعني بهتره كوپنهاون باشيد البته كورس در اودنسه هم ارايه مي شه در طول يك ترم و ارزانترم هست ولي زماني كه اقامت مطالعاتي شروع شه به مدت ٦ ماه هر جايي در كشوردانشجو ها رو مي فرستن پس اهميتي نداره كجا زنگي مي كنيد. اينترني حقوق نداره اين اصلا اينترني نيست اقامت مطالعاتي هست. يعني داروخانه وظيفه آموزش شما رو داره و اين داروخانه هاآموزشي اند هر داروخانه اي نيستند بايد مورد تاييد دانشگاه باشند و درعمل شما در دانشگاه كپنهان ٥ تا اولويتت مي گي و بعد با قرعه كشي جات معلوم ميشه. اين اقامت مطالعاتي در دانشگاه ءSDU هم انجام ميشه ولي متفاوته و در داروخانه و بيمارستان و شركته و حتي پيش پزشك ولي چون هماهنگي اين همه سخته معمولا دانشجو از خارج نميپذيرن.

اميدوارم اين اطلاعات مفيد بوده باشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام،
    من و شوهرم پزشکیم تا بحال برای امریکا تلاش میکردیم که نشد.من تافل دارم و مشکلی از لحاظ امتیازگرین کارت نیست ولی با توجه به تغییرات 2015 که داشتن درآمد درسال اول و عدم همراهی اعضای خانواده قبل از این شرط رو ذکر کرده تا جایی که من فهمیدم عملا گرین کارت دیگه درباره ی ما پزشکا موضوعیت نداره. می مونه این برنامه ی خاص پزشکا و xg1،میخوام ببینم کسی از این راه اقدام کرده یا نه؟ فقط باید مدرک تحصیلی رو بفرستیم برای وزارت بهداشتشون؟ بعدش باید تا اومدن جواب اسسمنت اونا صبر کرد برای اپلای کردن؟ بقول خودشون 7-8 ماه که خیلی زیاده! و چندسوال دیگه؛ مدرک زبان دیگه هیچ نقشی نداره؟ برای یک زوج پزشک یکی درخواست کنه ( با گواهی مالی به اندازه ی 2 نفر)کافیه؟
    دادن امتحانات usmle و تایید شدن مدرک توسط wesو ecfmg نمیتونه کمک کننده باشه؟
    ممنون از توجهتون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)