صفحه 5 از 46 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 457

موضوع: مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام
    سلام
    ویزایه من اومده بنظرتون از ایران اقدام کنم
    یا از دنمارک؟

با سلام خدمت دوستان خوبم من پزشکم تازه فارغ التحصیل شدم مدرکمو هم ازاد کردم و دستمه می تونم بدون سابقه کاری امتیاز بیارم میشه اقدام کنم یا اینکه یه سال سابقه کار الزامی هست ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_mohammad نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان خوبم من پزشکم تازه فارغ التحصیل شدم مدرکمو هم ازاد کردم و دستمه می تونم بدون سابقه کاری امتیاز بیارم میشه اقدام کنم یا اینکه یه سال سابقه کار الزامی هست ؟ ممنون
    با توجه به اینکه سیستم امتیاز محور هست وهیچ جا نوشته نشده(must) پس منطقا نباید مشکلی باشه اگر امتیازاتتون به صد برسه

Junior Member

سلام
    فکر می کنم تنها امتحان زبان اجباری باشه. در صورتیکه سنتون زیر 35 باشه که به نظر می یاد هست(15 امتیاز)- مدرک (70 امتیاز) درنتیجه اگه 15 امتیاز از زبان بدست بیارید امتیاز لازم که 100 هست رو میارید( http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...uage-tests.htm).
    پیشنهاد می کنم وقت بگیرید از سفارت و تا زمان رسیدن نوبتتون که احتمالا چند ماهی طول می کشه در یه درمانگاه یا بیمارستان مشغول بشید که نامه سابقه کار داشته باشید فوقش امتیازش رو نمی یارید.

ممنون از شما دوستان اخه تو سایت اودیسه با لینک http://www.wcoe.ca/2012-04-10-04-38-...ark/denmark-sw گفته از شرایط لازم یه سال سابقه کار هست اگرچه تو خود سایت که ذکر کردید برای دانمارک همچین چیزی رو ندیدم حالا به نظرتون نوبت بگیرم یا اینکه میشه از خود سفارت پرسید ؟ ممنون از جوابتون

Junior Member

به نظرم زنگ بزنید از اداره مهاجرت دانمارک بپرسید.سفارت جواب درستی نمی ده.امتیازها هم اونجا بررسی می شه.

ممنون از شما دوستان اخه تو سایت اودیسه با لینک http://www.wcoe.ca/2012-04-10-04-38-...ark/denmark-sw گفته از شرایط لازم یه سال سابقه کار هست اگرچه تو خود سایت که ذکر کردید برای دانمارک همچین چیزی رو ندیدم حالا به نظرتون نوبت بگیرم یا اینکه میشه از خود سفارت پرسید ؟ ممنون از جوابتون
    این سایت ها رو زیاد جدی نگیر هیچکدوم معتبر تر از خود سایت دانمارکی دولتی که نیستند. حتی یه ویزای ویژه برای پزشکا هست اینجاhttp://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ion-doctor.htm

میبینی که اینجا هم ار تجربه کاری حرفی نزده. فعلا که مثل اینکه کمبود پزشکشون جدیه(یکی از دوستا میگفت حتی تو قلب کپنهاگ هم هنوز جا خالی هست واسه پزشکا راست و دروغش پای خودش)

ممنون از اینکه جواب دادید اره تو سایتش چیزی نگفته و بیشتر رو صد امتیاز فوکوس کرده البته امروز یه ایمیل به اداره مهاجرت دانمارک فرستادم - راستی کسی می دونه بعد از اینکه امتحان پزشکی و زبان رو داد میشه برا تخصصی اقدام کرد ؟ دوره تخصصی کار محسوب میشه و شهریه میدن ؟ اخه شنیدم با گرین کارت نمیشه درس خوند ؟

ممنون از اینکه جواب دادید اره تو سایتش چیزی نگفته و بیشتر رو صد امتیاز فوکوس کرده البته امروز یه ایمیل به اداره مهاجرت دانمارک فرستادم - راستی کسی می دونه بعد از اینکه امتحان پزشکی و زبان رو داد میشه برا تخصصی اقدام کرد ؟ دوره تخصصی کار محسوب میشه و شهریه میدن ؟ اخه شنیدم با گرین کارت نمیشه درس خوند ؟
    تا اونجائی که من خبر دارم نه تا شما روی ویزای گرین کارت هستید نمیتونید تخصص بخونید.شما که تازه فارغ التحصیل هشتید فرصت خوبیه دانمارک تا با حوصله و به وقتش تخصص رو اونجا بخو.نید. فرض کنید دارید تو ایران یه طرح 5-6 ساله میگذرونید.

البته من سند و رفرانسی برای ممنوعیت تخصص ندارم و همش روایت دوستام هست و سایت های غیر رسمی پس لطفا اگر رفرانس معتبری دیدید پست من رو والیدیت کنید تا دوستان بهتر راهنمائی بشن.

Junior Member

سلام
    کسی میدونه کلاسهای زبان چه تاریخهایی شروع میشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)