صفحه 6 از 46 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 457

موضوع: مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت 3 ساله دانمارک

با توجه به بحثایی که راجع به نیاز به اسسمنت اولیه شد اگه بخوایم حالت منفی اش رو در نظر بگیریمزمانی که اسسمنت اولیه رو از اداره سلامت نداشته باشیم ، 10 پوینت اضافی پازیتیو لیست برای رشته تحصیلی رو نمیاریم و سابقه کارمون هم به طور عادی و 5 تایی حساب میشه درسته؟یعنی در این شرایط به فرض زیر 34 سال بودن حتما باید آیلتس 6.5 بیاریم تا حداقل 100 رو پر کنیم! اگه اشتباه میکنم لطفا تصحیح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    با توجه به بحثایی که راجع به نیاز به اسسمنت اولیه شد اگه بخوایم حالت منفی اش رو در نظر بگیریمزمانی که اسسمنت اولیه رو از اداره سلامت نداشته باشیم ، 10 پوینت اضافی پازیتیو لیست برای رشته تحصیلی رو نمیاریم و سابقه کارمون هم به طور عادی و 5 تایی حساب میشه درسته؟یعنی در این شرایط به فرض زیر 34 سال بودن حتما باید آیلتس 6.5 بیاریم تا حداقل 100 رو پر کنیم! اگه اشتباه میکنم لطفا تصحیح کنید
    جواب قطعی برای اتورایز کردن. رفرانس من نامه یکی از دوستان هست که توسط خود اداره مهاجرت دانمارک ارسال شده.

اتورایز کردن برای به دست اوردن 10 امتیاز اضافه مدرک حتما نیاز هست (با اینکه خودم تا 3 روز پیش فکر میکیردم نیست)ولی سابقه کار شما بدون اتورایز هم شامل 10 و 15 امتیاز با توجه به مدت 1-2 سال یا 3-5 سال میشود.

بحث اتورایز کردن رو همینجا قطعی شده فرض کنید.متاسفانه نامه رو من ندارم که بخوام اون قسمت مربوط به محاسبش رو بزارم اینجا
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

مرسی که اطلاعاتتون رو به اشتراک گذاشتید
    به نظرم هم منطقیه که امتیاز کار همچنان محاسبه بشه چون سابقه در زمینه پازیتیو لیست خواسته که ربطی به تایید اون کشور نداره
    سوال دیگه ای که اخیرا برای من پیش اومده اینه که اگه اقامت 3 ساله داده میشه پس قاعدتا مدت زمان بیشتر از 6 ماه نمیتونیم از دانمارک خارج بشیم پس درسته که فرض کنیم هر 5 ماه بهمدت 1 الی 2 ماه میتونیم در دانمارک بمونیم نه لزوما اکثریت ماه های یک سال رو؟ چون اخیرا بحثایی خلاف به این رو شنیدم و شک کردم که شاید قانون متفاوتی هست که بنده بی اطلاعم

Junior Member

مرسی که اطلاعاتتون رو به اشتراک گذاشتید
    به نظرم هم منطقیه که امتیاز کار همچنان محاسبه بشه چون سابقه در زمینه پازیتیو لیست خواسته که ربطی به تایید اون کشور نداره
    سوال دیگه ای که اخیرا برای من پیش اومده اینه که اگه اقامت 3 ساله داده میشه پس قاعدتا مدت زمان بیشتر از 6 ماه نمیتونیم از دانمارک خارج بشیم پس درسته که فرض کنیم هر 5 ماه بهمدت 1 الی 2 ماه میتونیم در دانمارک بمونیم نه لزوما اکثریت ماه های یک سال رو؟ چون اخیرا بحثایی خلاف به این رو شنیدم و شک کردم که شاید قانون متفاوتی هست که بنده بی اطلاعم
    خوب من خودم بازم تحقیق کردم و به جواب سوالم رسیدم،اون رو برای استفاده دوستان اینجا هم میذارم
    بیش از 6 ماه نمیشه در این مدت خارج از دانمارک بود اما این به این معنی نیست که تمام 5 ماه دگه رو هم به راحتی بشه خارج از دانمارک بود هرچند خیلیا این کارو میکنن اما ممکنه تو اون مدت از کمون بیان بازرسی و اگه دلیل موجه و ارژانسی نداشته باشین با مشکل مواجه میشین.

Junior Member

دوستان من یه سوال دیگه دارم که امیدوارم این بار اینجا کسی جوابش رو بدونه و راهنمایی کنه،به هر حال اگه خودمم جوابشو زودترپیدا کنم در جریانتون میذارم
    کسی ار همکاران پزشک یا دندانپزشک بوده یا میشناسید که بدون ارائه نامه تاییده تحصیلی تونسته باشه ویزاش رو بگیره؟ توی تاپیک گرین کارت بچه های رشته های دیگه بودن که ندادن اما اکثر پزشکان گویا ارائه دادن و یه نفر هم که البته اخیرا نبوده نتونسته بده و نامه نقص مدرک براش فرستادن از دانمارک،به همین خاطره که میپرسم کسی رو سراغ دارین که اخیرا بدون این نامه موفق به اخذ ویزا شده باشه؟

سلام وبلاگ پزشک مهاجر ( که برای من خیلی قابل اعتماد است ) ذکر کرده تایید مدارک و ویزا رو همزمان اقدام کرده که فعلا ویزاش رسیده و لی جواب تاییدیه هنوز نرسیده پس برا ویزا تاییدیه به نظرم نیاز نیست من ادرس وبلاگو می ذارم خودتون می تونید پیام بذارید
    http://immigrantdoctor.com/%D9%85%D9.../#comment-2654

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_mohammad نمایش پست ها
    سلام وبلاگ پزشک مهاجر ( که برای من خیلی قابل اعتماد است ) ذکر کرده تایید مدارک و ویزا رو همزمان اقدام کرده که فعلا ویزاش رسیده و لی جواب تاییدیه هنوز نرسیده پس برا ویزا تاییدیه به نظرم نیاز نیست من ادرس وبلاگو می ذارم خودتون می تونید پیام بذارید
    http://immigrantdoctor.com/%D9%85%D9.../#comment-2654
    بله در اون خصوص که میشه assessment اولیه شما درست میفرمایید جناب دکتر
    اما من منظورم تاییدیه تحصیلی از دانشگاهی که فارغ التحصیل شدیم بود درواقع همون نامه decleration ، متاسفانه بعضی از دانشگاه ها از دادن چنین نامه ای خودداری می کنن و از اونجایی که جزو مدارک مورد نیاز هست، این نگرانی وجود داره که علی رغم درج در قسمت توضیحات اپلیکیشن مبنی بر اینکه قانون دانشگاه اجازه صدور چنین نامه ای رو نمیده، اونها کسر مدرک بزنن و ...
    به همین خاطر بود که سوال کردم اخیرا کسی تونسته بدون این نامه ویزا بگیره یا خیر؟ گویا سفارت هم عادت کرده به اینکه خیلی از دانشگاه های ایرانی این نامه رو نمیدن اما مهم اداره مهاجرت دانمارک هست.

بله در اون خصوص که میشه assessment اولیه شما درست میفرمایید جناب دکتر
    اما من منظورم تاییدیه تحصیلی از دانشگاهی که فارغ التحصیل شدیم بود درواقع همون نامه decleration ، متاسفانه بعضی از دانشگاه ها از دادن چنین نامه ای خودداری می کنن و از اونجایی که جزو مدارک مورد نیاز هست، این نگرانی وجود داره که علی رغم درج در قسمت توضیحات اپلیکیشن مبنی بر اینکه قانون دانشگاه اجازه صدور چنین نامه ای رو نمیده، اونها کسر مدرک بزنن و ...
    به همین خاطر بود که سوال کردم اخیرا کسی تونسته بدون این نامه ویزا بگیره یا خیر؟ گویا سفارت هم عادت کرده به اینکه خیلی از دانشگاه های ایرانی این نامه رو نمیدن اما مهم اداره مهاجرت دانمارک هست.
    سلام
    اول از جناب دکتر محمد ممنونم بابت اعتمادشون به وبلاگ من. امیدوارم دوستان خوبی مثل شما رو همیشه در وبلاگم داشته باشم.
    دوم، دانشگاه موظفه که تاییدیه تحصیلی رو به شما بده. اصلا بگید واسه خودم می خوام! واسه من دانشگاه موقع فارغ التحصیلی خودش بهم داد (شاید هم موقع گرفتن ریز نمرات، یادم نیست!).
    موفق باشید
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

خانم دکتر صبا از لطف خودتونه که خواننده هاتون بهتون اعتماد دارن - راستی یه خواهشی هم تو وبلاگتون مطرح کردم - موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    سلام
    اول از جناب دکتر محمد ممنونم بابت اعتمادشون به وبلاگ من. امیدوارم دوستان خوبی مثل شما رو همیشه در وبلاگم داشته باشم.
    دوم، دانشگاه موظفه که تاییدیه تحصیلی رو به شما بده. اصلا بگید واسه خودم می خوام! واسه من دانشگاه موقع فارغ التحصیلی خودش بهم داد (شاید هم موقع گرفتن ریز نمرات، یادم نیست!).
    موفق باشید
    بله من هم از جناب دکتر ممنونم که وبلاگ خوب شمارو معرفی کردن خانم دکتر،
    والا دانشگاه بنده که آزاد هست فقط فارسی میده که توی اونهم ذکر میکنه ارزش ترجمه نداره و مهر هم نمیزنه! چیزی که رسمیت داشته باشه و مهر بخوره من هنوز بعد از 4 ماه نتونستم ازشون بگیرم و شنیدم که کلا برخی دانشگاه ها نمیدن چنین نامه ای رو.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)