صفحه 7 از 46 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 457

موضوع: مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    بله من هم از جناب دکتر ممنونم که وبلاگ خوب شمارو معرفی کردن خانم دکتر،
    والا دانشگاه بنده که آزاد هست فقط فارسی میده که توی اونهم ذکر میکنه ارزش ترجمه نداره و مهر هم نمیزنه! چیزی که رسمیت داشته باشه و مهر بخوره من هنوز بعد از 4 ماه نتونستم ازشون بگیرم و شنیدم که کلا برخی دانشگاه ها نمیدن چنین نامه ای رو.
    خب یه جواب قانع کننده به نظرم برای این موضوع می خوام ارائه کنم امیدوارم درست باشه
    این مطلب توی سایت وزارت سلامت دانمارک اومده که:
    Weuse either Avicenna Directories, or make an individual assessment of your training as a medical doctor to assess whether you may be able to participate in the required tests etc.
    پس فکر کنم اگر اسم دانشگاهتون توی سایت اوسینا یا همون ابوعلی سینای خودمون باشه مشکل ارزیابی مدرک نخواهید داشت.
    پس اگر به ادرس زیر برید و اسم کشور و بعد دانشگاهتون رو سرچ کردید و بود پس یعنی مدرکتون یه جورائی معتبره و نیاز به سخت گیری کمتری داره(اخه این هندیها یه میلیون دانشگاه دارن و بعد 5 سال دکتر میشن بدون تقریبا اینترنی حتی بعضی دانشگاهاشون).قبول دارم که نمیشه دقیق و قطعی گفت ولی خب خیالمون راحتتره که دانشگاه رو میشناسن.
    http://avicenna.ku.dk/database/medicine/

در ضمن توی همه دانشگاهها هروقت مشکل نامه گرفتن داشتید تجربه من میگه به مرجع بالاتر برید احتمال خیلی زیاد حل میشه. حالا مثلا دانشگاه ازاد به دفتر مرکزی تهران یا هر چیز مشابهی که داره.( نمیدونم سیستم دانشگاه ازاد و سلسله مراتبش رو)
    honesty and rationality are keys to peace

سلام خدمت دوستان خوبم که با شیر کردن اظلاعاتشون باعث دلگرمی همدیگه میشن - راستی من امروز با موسسه ادیسه تماس گرفتم گفتن برا سابقه فقط یه نامه از درمانگاه کافیه و نیاز به تایید در مراجع بالاتر نداره - کسی در این باره چیزی می دونه ؟ بعدش گفت جدیدا گرین ویژه پزشکان در دانمارک دو ساله صادر می کنن که اگه بعد از این دوسال امتحان زبان و پزشکی رو قبول بشن قابل تمدید است - کسانی که اطلاع دارن لطفا در مورد صحتش نظر بدن باز هم ممنون از همه

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_mohammad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان خوبم که با شیر کردن اظلاعاتشون باعث دلگرمی همدیگه میشن - راستی من امروز با موسسه ادیسه تماس گرفتم گفتن برا سابقه فقط یه نامه از درمانگاه کافیه و نیاز به تایید در مراجع بالاتر نداره - کسی در این باره چیزی می دونه ؟ بعدش گفت جدیدا گرین ویژه پزشکان در دانمارک دو ساله صادر می کنن که اگه بعد از این دوسال امتحان زبان و پزشکی رو قبول بشن قابل تمدید است - کسانی که اطلاع دارن لطفا در مورد صحتش نظر بدن باز هم ممنون از همه
    مثل اینکه در مورد سابقه کار واقعا گیر زیاد نیست یه شرط داشتن این شرائط 1- فول تایم 2- تاریخ اغاز و پایان 3- اینکه طبابت میکردی (البته این نتیجه دیدن کیس های قبول و ریجکت شده هست و قطعی نیست)
    در مورد اون ویزا 2 ساله فرق داره با این. اون فرم XG1 هست که اره اون دو ساله هست و فقط به منظور اتورایز کردن پزشکا و دندون پزشکاس این هم لینکش.
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ion-doctor.htm

کاش یکی از سفارت میرسید پروسه زمانی اون چقدره؟ اگه کوتاهتره از اون راه اقدام کنیم.(من حال ندارم زنگ بزنم الان)-ایکن یه شیرازی اصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    جواب قطعی برای اتورایز کردن. رفرانس من نامه یکی از دوستان هست که توسط خود اداره مهاجرت دانمارک ارسال شده.

اتورایز کردن برای به دست اوردن 10 امتیاز اضافه مدرک حتما نیاز هست (با اینکه خودم تا 3 روز پیش فکر میکیردم نیست)ولی سابقه کار شما بدون اتورایز هم شامل 10 و 15 امتیاز با توجه به مدت 1-2 سال یا 3-5 سال میشود.

بحث اتورایز کردن رو همینجا قطعی شده فرض کنید.متاسفانه نامه رو من ندارم که بخوام اون قسمت مربوط به محاسبش رو بزارم اینجا
    دوست عزیز خوشحالم که در این مورد یک منبع موثق به دست آوردین. چون احتساب اشتباه همون 10 امتیاز باعث ریجکت برخی دوستان میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دیگه دارم که امیدوارم این بار اینجا کسی جوابش رو بدونه و راهنمایی کنه،به هر حال اگه خودمم جوابشو زودترپیدا کنم در جریانتون میذارم
    کسی ار همکاران پزشک یا دندانپزشک بوده یا میشناسید که بدون ارائه نامه تاییده تحصیلی تونسته باشه ویزاش رو بگیره؟ توی تاپیک گرین کارت بچه های رشته های دیگه بودن که ندادن اما اکثر پزشکان گویا ارائه دادن و یه نفر هم که البته اخیرا نبوده نتونسته بده و نامه نقص مدرک براش فرستادن از دانمارک،به همین خاطره که میپرسم کسی رو سراغ دارین که اخیرا بدون این نامه موفق به اخذ ویزا شده باشه؟
    دوست عزیز, من روزی که واسه بیومتریک همسرم به سفارت رفتم یک آقای دکتری بودن که بعد از یک سال ویزاشون اومده بود. ایشون گفتن دانشگاه اونا هم تاییدیه نمیداده و مدارکشون رو بدون تاییدیه تحویل سفارت داده بودن. ولی بعد از چند ماه پیگیری تونسته بود تاییدیه بگیره و از طریق ایمیل ,ضمیمه مدارکش کرده بوده. انگار بعد از ارسال این تاییدیه از دانمارک نامه اومده که اکنون مدارک شما تکمیل است و بعد از 2 ماو ویزاشون اومده بود!
    ولی تو این مدت هیچ نامه نقص مدارکی هم دریافت نکرده بودن!

واسه گرفتن تاییدیه به واحد بین الملل دانشگاه خودتون یا مرکزی تهران برین. اگه پیگیری کنین حتما موفق میشین

Junior Member

درود بر دوستان عزیز

احیانا کسی از دوستان می دونه کلاسهای آمادگیه آزمون پزشکان تو دانمارک کجاها و کدوم شهرها بر گزار مبشه؟؟

salamapply عزیز ممنون از مشارکت گرمتون این فرم xg1 جالب بود از این طریق هم میشه ویزا گرفت ؟ اطلاع دارید مثل گرین کارت با امتیاز کافی بدست اورد یا اینکه داشتن مدرک پزشکی کفایت می کنه ؟ به ایلتس هم نیاز داره ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_mohammad نمایش پست ها
    salamapply عزیز ممنون از مشارکت گرمتون این فرم xg1 جالب بود از این طریق هم میشه ویزا گرفت ؟ اطلاع دارید مثل گرین کارت با امتیاز کافی بدست اورد یا اینکه داشتن مدرک پزشکی کفایت می کنه ؟ به ایلتس هم نیاز داره ؟ ممنون
    نه اینجور که تو سایت دانمارکی هست هیچی نمیخواد فقط باید مدرکتون اتورایز اولیه توسط اداره سلامت بشه اصلا امتیازی و اینا نیست. که اون خودش با تماسی که من باهاشون گرفتم گفتن در حال حاضر 4-5 ماه طول میکشه. کامل مراحلش توی خود سایتشون هست. برای شما اگه سابقه کار نداری خوبه ولی کسی رو نمیشناسم که رفته باشه از این مسیر و تجربه نداریم توش هنوز!

Junior Member

سلام دوستان،من پزشكم، ٢ دسامبر وقت سفارت داشتم ١٣ اسفند زنگ زدن كه نامه نقص مدرك داري بيا بگير، ٢٨ اسفند تحويل سفارت دادم و ٢٣ فروردين ويزام امد،خوشحال ميشم اگه كسي سوال داره كمكش كنم،كسي هست كه ويزاش امده باشه و بخواد بره كپنهاگ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)