نقل قول نوشته اصلی توسط trytomakeit نمایش پست ها
سلام، من راجع به ثبت نام آنلاین اطلاعات دارم، خودم هم همین کار رو کردم. ولی فکر کنم امکانش باشه که مدارک رو پست کنید. فکر میکنم واسه همین آدرس داده ولی اگه مدارک رو آپلود کنین هم بی هزینه و درد سر ه هم راحت تره.
توی ثبت نام آنلاین ، شما تو قسمت reference مشخصات 2 نفر رو میدین، اونها به هر کدوم ایمیل میزنن و ازشون میخوان که recommendation letter شما رو آپلود کنن. شما فقط باید مشخصات رو بدین و با استاد یا هر کس دیگه هماهنگ کنین که recomm شما رو وقتی ایمیل از طرف دانشگاه بهشون رسید، آپلود کنن .
بله متاسفانه ، اصلا امکان ویرایش اطلاعات وجود نداره، خیلی مواظب باشین موقع وارد کردن اطلاعات. شما میتونین اول pre-registration رو انجام بدین ، بعد که sop تون اماده شد ، مدارک رو کامل آپلود کنین.
بله اول pre-registration رو باید با دقت انجام بدین ، بعد با یه user name و پسورد میتونین برین قسمت آپلود مدارک که مرحله آخر هست.
expected degree واسه کساییه که هنوز فارغ التحصیل نشدن و هنوز مدرکشون آماده نشده، باید بنویسن که موقعی که فارغ التحصیل شدن چه مدرکی میگیرن، current degree واسه کساییه که فارغ التحصیل شدن و الان یه مدرک دارن، باید اسم مدرکشون رو بنویسن.
نمیدونم برای زبان مشکلی پیش میاد یانه. ولی انگار deadline دسامبر هست( بازم چک کنین مطمئن نیستم) پس هنوز وقت دارین واسه apply کردن. پس به نظر من بهتره صبر کنین که هم sop تون رو اماده کنین ، هم مدرک زبان که مشکلی پیش نیاد. خیالتون هم راحت تره
اگه refereee تون استاد دانشگاهه، بله آدرس دانشگاه رو باید بنویسین. اسم خیابونی که دانشگاه توشه.
بعد از کامل کردن pre-registration دیگه کار تمومه ، فکر کنم بعدش یه username و پسورد میداد که باهاش میتونی بری سراغ آپلود مدارک. یعنی کلا 2 مرحله داره.
موفق باشی
بازم سوال داشتی حتما بپرس
سلام دوستان عزیز.
از کسایی که واسه Master این دانشگاه واسه Computer Science اقدام کردن یه سوال داشتم. من متوجه شد که واسه Master اینا Sop نمیخوان. تو لینک زیر اومده مدارک رو لیست کرده که SOP یا Letter of Motivation رو نخواسته:
http://www.cs.uni-saarland.de/index.php?id=134
در ضمن تو فرم pre-registration یه گزینه هستش که زده در صورتی که میخواید واسه دکترا هم اقدام کنید این تیک رو بزنید که در این صورت نیاز به Letter of Motivation هستش:
https://oas.cs.uni-sb.de/SubmitAbstract.php
میخواستم بدونم که آیا واسه Master دوستان Sop یا Letter of Motivation نفرستادن. یعنی نیاز نیستش واسه Master بفرستیم؟
یه سوال دیگه در مورد مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی داشتم. من اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیم رو گرفتم و میخوام بدم واسه ترجمه. آیا لازمه که ریز نمرات پیش و دیپلم رو هم بفرستیم یا فقط لازمه که خود مدرک رو بفرستیم؟ (تو خود سایتشون که حرفی از نمرات دبیرستان زده نشده)
آیا موقع Upload مدارک باید هم مدارک به زبان انگلیسی و هم به زبان فارسی رو Upload کنیم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید. از اونجایی که deadline واسه Summer Semester تا 15 December هستش هرچه زودتر باید اقدام کنم.
موفق باشید