صفحه 6 از 52 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 512

موضوع: Universität des Saarlandes

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه SAARLAND

نقل قول نوشته اصلی توسط trytomakeit نمایش پست ها
    سلام، من راجع به ثبت نام آنلاین اطلاعات دارم، خودم هم همین کار رو کردم. ولی فکر کنم امکانش باشه که مدارک رو پست کنید. فکر میکنم واسه همین آدرس داده ولی اگه مدارک رو آپلود کنین هم بی هزینه و درد سر ه هم راحت تره.
    توی ثبت نام آنلاین ، شما تو قسمت reference مشخصات 2 نفر رو میدین، اونها به هر کدوم ایمیل میزنن و ازشون میخوان که recommendation letter شما رو آپلود کنن. شما فقط باید مشخصات رو بدین و با استاد یا هر کس دیگه هماهنگ کنین که recomm شما رو وقتی ایمیل از طرف دانشگاه بهشون رسید، آپلود کنن .
    بله متاسفانه ، اصلا امکان ویرایش اطلاعات وجود نداره، خیلی مواظب باشین موقع وارد کردن اطلاعات. شما میتونین اول pre-registration رو انجام بدین ، بعد که sop تون اماده شد ، مدارک رو کامل آپلود کنین.
    بله اول pre-registration رو باید با دقت انجام بدین ، بعد با یه user name و پسورد میتونین برین قسمت آپلود مدارک که مرحله آخر هست.
    expected degree واسه کساییه که هنوز فارغ التحصیل نشدن و هنوز مدرکشون آماده نشده، باید بنویسن که موقعی که فارغ التحصیل شدن چه مدرکی میگیرن، current degree واسه کساییه که فارغ التحصیل شدن و الان یه مدرک دارن، باید اسم مدرکشون رو بنویسن.
    نمیدونم برای زبان مشکلی پیش میاد یانه. ولی انگار deadline دسامبر هست( بازم چک کنین مطمئن نیستم) پس هنوز وقت دارین واسه apply کردن. پس به نظر من بهتره صبر کنین که هم sop تون رو اماده کنین ، هم مدرک زبان که مشکلی پیش نیاد. خیالتون هم راحت تره
    اگه refereee تون استاد دانشگاهه، بله آدرس دانشگاه رو باید بنویسین. اسم خیابونی که دانشگاه توشه.
    بعد از کامل کردن pre-registration دیگه کار تمومه ، فکر کنم بعدش یه username و پسورد میداد که باهاش میتونی بری سراغ آپلود مدارک. یعنی کلا 2 مرحله داره.
    موفق باشی
    بازم سوال داشتی حتما بپرس
    سلام دوستان عزیز.
    از کسایی که واسه Master این دانشگاه واسه Computer Science اقدام کردن یه سوال داشتم. من متوجه شد که واسه Master اینا Sop نمیخوان. تو لینک زیر اومده مدارک رو لیست کرده که SOP یا Letter of Motivation رو نخواسته:
    http://www.cs.uni-saarland.de/index.php?id=134
    در ضمن تو فرم pre-registration یه گزینه هستش که زده در صورتی که میخواید واسه دکترا هم اقدام کنید این تیک رو بزنید که در این صورت نیاز به Letter of Motivation هستش:
    https://oas.cs.uni-sb.de/SubmitAbstract.php
    میخواستم بدونم که آیا واسه Master دوستان Sop یا Letter of Motivation نفرستادن. یعنی نیاز نیستش واسه Master بفرستیم؟
    یه سوال دیگه در مورد مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی داشتم. من اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیم رو گرفتم و میخوام بدم واسه ترجمه. آیا لازمه که ریز نمرات پیش و دیپلم رو هم بفرستیم یا فقط لازمه که خود مدرک رو بفرستیم؟ (تو خود سایتشون که حرفی از نمرات دبیرستان زده نشده)
    آیا موقع Upload مدارک باید هم مدارک به زبان انگلیسی و هم به زبان فارسی رو Upload کنیم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید. از اونجایی که deadline واسه Summer Semester تا 15 December هستش هرچه زودتر باید اقدام کنم.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َکامپیوتر ( نرم افزار)-la sapienza-rome

سلام، متاسفانه سایت اجازه نمیده که من با ایمیل و پسوردم برم چک کنم مدارک رو.البته من تو مدارکم یه sop واسه سارلند پیدا کردم ولی یادم نیست که استفاده کردم یا نه. ولی توی مدارک نبود پس فکر نمیکنم SOP لازم باشه ، ببخشید که جواب دقیق سوالتون رو نمیدونم. اگه برای مستر اپلای میکنین اون گزینه رو لازم نیست که تیک بزنین. توی pre-registration اولین گزینه امکان انتخاب چند مستر و یک PHD رو به شما میده که اگه PHD رو انتخاب کنین، و بعد بخواین واسه IMPRS-CS (فقط کسانیکه واسه PHD اپلای میکنن میتونن واسه IMPRS-CS اپلای کنن) که نمیدونم چیه اپلای کنین، MOTIVATIONN LETTER میخواد.
    بله هم مدارک پیش و دیپلم و هم ریز نمرات پیش و ریز نمرات دیپلم (3سال دبیرستان)، من خودم همه اینها رو تحویل دادم. همه رو هم لازم دارن.
    بله خود مدرک و ترجمه اش. هر 2 تا باید فرستاده بشه. یعنی هر چی که شما از دارلترجمه میگیرین رو باید براشون بفرستین.(هم فارسی ها هم انگلیسی ها)
    curriculum vitae / biodata همون CV هست ، یه جا خوندم که resume با CV فرق داره، شما باید CV بفرستین.
    پیروز باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer science - UPM

1. آیا ریز نمرات پیش و دیپلم معدلش باید به CGPA هم تبدیل بشه یا با معدل خودمون کفایت می کنه ؟ ریز نمرات دانشگاه چطور ؟
    2. من هنوز درسم تموم نشده و مدرک دستم نیست . آیا واسه این دانشگاه با ریز نمرات نامعتبر دانشگاهی (بدون تمبر دادگستری و فقط مهر دارالترجمه) میشه اقدام کرد ؟ یا حتما باید ترجمه دانشنامه رو هم ارسال کرد ؟
    3. مدارک باید پست بشن ؟ یا فقط آپلودشون توی سایت کفایت میکنه ؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_agh67 نمایش پست ها
    1. آیا ریز نمرات پیش و دیپلم معدلش باید به CGPA هم تبدیل بشه یا با معدل خودمون کفایت می کنه ؟ ریز نمرات دانشگاه چطور ؟
    2. من هنوز درسم تموم نشده و مدرک دستم نیست . آیا واسه این دانشگاه با ریز نمرات نامعتبر دانشگاهی (بدون تمبر دادگستری و فقط مهر دارالترجمه) میشه اقدام کرد ؟ یا حتما باید ترجمه دانشنامه رو هم ارسال کرد ؟
    3. مدارک باید پست بشن ؟ یا فقط آپلودشون توی سایت کفایت میکنه ؟
    آهان، این دوستمون یکی از سوالاتی که من هم داشتم رو پرسید. دوستان من فکر میکردم چون مدرکم رو خریدم دیگه بعد از فارغ التحصیلی میتونم به سرعت اصل مدرک رو بگیرم و بدمش واسه ترجمه. اما متوجه شدم که این خدمت مقدس، هنوز دست از سر ما بر نمیداره و واسه گرفتن اصل مدرک باید یا معاف باشم یا خدمت مقدس رو کرده باشم!
    By the way!!! میخواستم بدونم که مثلا به جای مدرک لیسانس من ریز نمرات رو بفرستم(البته واسه من Official هستش چون مدرک رو خریدم) مشکلی پیش نمیاد. یا اینکه باید مثل سوئد نامه ای چیزی بفرستیم؟

در ضمن مدرک فوق و پیش رو که تازه گرفته بودم رو هم ازم گرفته بودن که یه جورایی فعلا ازشون گرفتم، اما فقط ریز نمرات دبیرستانم رو داشتن و واسه پیش رو نداشتن. آیا ریز نمرات دبیرستان و اصل مدرک دبیرستان و پیش رو بفرستیم اما ریز نمرات پیشم نباشه(ای کاش بود، نمره هام خیلی خوب بود) مشکلی پیش میاد؟
    ممنون از همه دوستان عزیز
    موفق باشید

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

من فکر میکنم اپلای کردن واسه این دانشگاه بسیار واضح و مشخص هست.... اگر مدارکی که خودشون اذعان کردند که باید بفرستید و ندارید، کسی اینجا Responsible for نیست که به شما بگه که اشکالی نداره بفرستید یا داره !!!!!!!!! باید با دانشگاه هماهنگ کنید...

بنظرم کسی که این صفحه یعنی Admission for Masters Program رو بعلاوه همین تاپیک مطالعه کنه دیگه سوالی براش نمی مونه...

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

رشته و دانشگاه

دوستان من بلاخره تونستم این مدارک دیپلم و پیشم رو کامل ترجمه کنم. اما یه سوال داشتم. اینا که مدارک منو ترجمه کردن همه مدارک و ریز نمرات پیش و دبیرستان رو به هم متصل کردن و رو برگه آخر تمر و مهر ها رو زدن. حالا میخواستم بدونم واسه دوستان هم همینطور بوده؟ من اگه بخوام اینا رو scan کنم اول اینکه فقط رو یکیش مهر ها و تمر ها هستن و دوم اینکه یه قسمت سمت چپ معلوم نیست چون به هم متصل شدن.
    دوستانی که تجربه دارن، همچین چیزی ممکنه یه وقت مشکل ساز بشه.
    ممنون از همه دوستان.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    دوستان من بلاخره تونستم این مدارک دیپلم و پیشم رو کامل ترجمه کنم. اما یه سوال داشتم. اینا که مدارک منو ترجمه کردن همه مدارک و ریز نمرات پیش و دبیرستان رو به هم متصل کردن و رو برگه آخر تمر و مهر ها رو زدن. حالا میخواستم بدونم واسه دوستان هم همینطور بوده؟ من اگه بخوام اینا رو scan کنم اول اینکه فقط رو یکیش مهر ها و تمر ها هستن و دوم اینکه یه قسمت سمت چپ معلوم نیست چون به هم متصل شدن.
    دوستانی که تجربه دارن، همچین چیزی ممکنه یه وقت مشکل ساز بشه.
    ممنون از همه دوستان.
    واسه من هم همینطور بود و مشکلی نبود.... فقط سعی کنید اسکن با کیفیتی بگیرید و در قالب فایل pdf بفرستید... حواستون باشه مدارکی که اسکن می کنید در صورت پذیرش ازتون میخوان..

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

سلام يك سوال براي اين دانشگاه بايد ريز نمره ديپلم هم بدهيم؟
    school-leaving certificate giving the right of entry to higher education in the applicant´s home country with individual grades
    اين يعني با ريز نمره؟
    بعد ديپلم فني و حرفه اي رو قبول مي كنند؟
    ویرایش توسط kourosh_sh : November 3rd, 2010 در ساعت 01:41 AM

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

سلام

اگه دارید بهتره بدید. وگرنه همون مدارک فارق التحصیلی کفایت میکنه. الیته باز هم میتونید تماس بگیرید و بپرسید.

موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

سلام
    من تو دانشکده CuKدر دانشگاه Saarland قبول شدم. این دانشگاه هیچ کمکی واسه هزینه های زندگی نداره. من از بابت تامین هزینه کمی نگران هستم. البته دیدم که پیشنهادهای شغلی هم وجود داره. سوال من در مورد میزان هزینه های زندگی اونجا و هم اینکه شانس کار کردن تو اون دانشگاه یا شرکتهای مرتبط به رشته امه.
    من از پروفسور Klakow پرسیدم و ایشون گفتند که نگرانی های مالی وجود نداره و دانشجو ها موقعیت کاری زیادی دارند. آیا این امر واقعیت داره؟ البته تو وب سایت خیلی دیدم که پیشنهاد شغل هست ولی می خوام از میزان رقابت مطلع بشم ...

با آرزوی موفقیت برای آنها که می خواهند بیشتر بدانند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)