نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
دوستان خوبم اين تاپيك دستپخت منه متاسفانه . بايد بگم كه سنجش در اين ميون مقصر نيست و اونها رو به باد انتقاد نگيريم. مشكل اصلي دولته كه با سوالي كه من از دوستان سنجش پرسيدم گفتن اين آقاي دكتر رفته چندين بار مطرح كرده كه اينا دانشجو هستند حالا راست و دروغش پاي خودشون. من چيزي به ذهنم رسيده كه اميدوارم خلاف قوانين فاروم نباشه. من علت استقبال كم از اين تاپيك رو اين ميدونم كه هميشه در قسمت چپ نمايش داده نميشه و دوستان نمي بينند و نظري نميدند. اگر بشه اين تاپيك رو طوري فعال كرد كه مثل تبليغات تورهاي بالاي فاروم دائم در مسير ديد باشه شايد نتيجه ي بهتري بگيريم. ضمنا من صرفا اين بحث رو براي دوستانم كه ميدونم با اين هزينه ديگه امكان چند سري دادن امتحان رو ندارند مطرح كردم و بهتره براي اينكه در سال آينده اين بحث به اميد خدا نتيجه بده موارد ديگه رو به اون اضافه نكنيم كه هرچي بحثي گسترده تر شه كمتر نتيجه ميده. شما فعلا زوم كنيد روي سنجش كه مورد توجه وزارت علوم هست و شايد دولت هم بدش نياد كه با سنجش همكاري داشته باشه. هماهنگي براي مراجعه خوبه اگر كه با برنامه ريزي باشه. قطعا استقبال رو ببينند مسئولين هم به فكر مي افتند تا كمكمون كنند. از مسئولين فاروم هم تقاضا دارم بررسي كنند ببينند ميشه اين تاپيك طوري جايابي شه كه دائم در معرض ديد باشه.
ممنون از همه و به اميد موفقيت
سلام دوست خوبم.مرسی بابت راه انداختن این تاپیک.آره گل گفتید.کاش طوری بشه این تایپیک که در معرض دید باشه.آخرین کسی که اینجا موضوعی، حرفی مطرح کرد برمیگرده به 31 روز پیش توسط من !!!!!