صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 84

موضوع: تخصیص ارز مبادله ای برای آزمون های TOEF ، GRE، IELTS و غیره

Global Moderator

Simon آواتار ها

Smile لطفا براي آزمونهاي بين المللي دلار دولتي اختصاص دهيد.

اميدوارم اين پست راهي باشه براي اينكه نظر مسئولين و كساني كه ميتونن در اين جهت كمك حال دانشجو باشند ، جلب شده اگر راه حلي يا سازماني هست كه با مراجعه مكرر به اونجا در تعداد نفرات بالا بشه ، اونها رو متقاعد كنيم كه اومديم دلار شد 3000 تومان؟ دانشجو كه خرجشو با چند تا كار و كمك پدر مادر در مياره چطور براي يك آزمون 190 دلاري كه قيمتش ثابته مجبور بشه 570000 تومان مثلا هزينه بده . اونم با اين اوضاع كه اكثرا چندبار امتحان رو تكرار ميكنند. يا حداقل به ETS‌همه ايميل بزنيم و بخواهيم اونها اگر ميتونن اعمال نظر كنن در اين مورد كمك كنند به اين وضع. حالا اگر براشون سخته دولتي حداقل درصدي كمتر از آزاد ( مثلا نيمه دولتي-آخه تك نرخي هم كه بدتر كرد كارو كه بهتر نكرد ) . يكي سر استانبول ايستاده 1400 ميخره 1950 ميفروشه كلي حال ميكنه كه سود كرده فكر من بيچاره نيست كه با اين داد و ستد هاي كاذب مجبورم همون 1950 رو به سنجش يا موسسه هاي ديگه بپردازم. تمام اين سازمانها از قبيل ETS‌ اعلام كردن سازماني هستند Nonprofitable. آيا اينجا هم اين ماجرا صادق است؟‌
    من دوستاني رو سراغ دارم كه با گران شدن دلار كل پروسه رفتنشون كنسل شد چون خرج اقدام فقط اقدام كردن براي پذيرش سرسام آور بالا رفته.
    اميدوارم پستم خلاف نباشه. يا جاي اشتباه ننوشته باشم.
    به اميد پيروزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : لطفا براي آزمونهاي بين المللي دلار دولتي اختصاص دهيد.

موافقم با شما اگر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم

Global Moderator

Simon آواتار ها

بايد دوستاني كه احتمالا در سازمان سنجش يا سازمان هاي مرتبط هستند راهنمايي كنند كه كدوم ارگان مسئوله و ما بايد اعتراضمون رو به كجا ارجا بديم. سراغ كي بريم. و اگر كتبي ميخوايم اقدام كنيم به كدوم جناب محترم بنويسيم. البته الان سر بچه ها شلوغه من اين پستو به منظور كمك به دوستان جديد و آيندگان گذاشتم براي همينم بنظرم خود اين دوستان بايد بيان و نظر بدن چيكار كنيم. راه كار نشون بدن. بقيه فعلا سرشون شلوغه اونم حسابي .
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member Atib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software-Engineering/Alzahra

من با یه اقدامه دسته جمعی کاملا موافقم، آخه آزمون با دلار آزاد!!!
    دیگه اعصاب نذاشتن واسه آدم.
    ولی هرکاری می کنیم دسته جمعی باشه، اینا چند نفر رو آدم حساب نمی کنن.
    چقدر آرزو داشتیم، همه داره به باد میره.
    من به هر کی بتونم میگم این پست رو پیگیری کنه.
    Formula for success: rise early, work hard, strike oil
    J. Paul Getty

سلام
    تجربه من نشون داده كه توي اين زمينه ها بچه هاي اين فروم هيچ كاري نميكنن. همه منتظرن يكي بره راه ها رو صاف كنه كه بقيه هم رد بشن. اگر هم كسي هر جوري رد شد ديگه كاري نداره بقيه چه مشكلي دارن. جاي تاسفه. پيشنهاد ميكنم خودتون شروع كنيد و اقدامات و نتيجه كارهاتونو بذاريد. با عرض معذرت از همگي بعيد ميدونم كسي همكاري كنه.
    موفق باشيد

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

یکی از کابران بود به اسم iBT_Tech که ایشون داوطلبانه مشکلات بچه ها رو به سنجش منعکس می کرد. به خود منم سر REFUND خیلی کمک کرد شاید تو این مورد هم بتونه کمک کنه. البته الان ایران نیستند ولی خوب چون زمانی تو سنجش کار می کردند گویا کماکان لینکهاشون برقراره.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

من یکی از کسانی هستم که باید سال 91 اقدام کنم و خیلی کم پولم و ممکنه تمام نقشه هام بهم بریزه نمیدونم چکار کنم.
    میشه یک گروهی یا انجمنی تشکیل بشه که و با یک طومار و امضا قرار بذاریم بریم سازمان سنجش یا هر ارگان مربوطی؟من میگم این کارهای نمادین شاید بتونه کمکی بکنه و ما تهرانی ها میتونیم ولو با سختی هم شده این کار رو بکنیم تا شاید برای بقیه هموطنان هم گشایشی بشه و با ایجاد سیاهی لشکر و امضا و .... چندبار بریم ارگان مربوطه و درخواست کنیم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    من یکی از کسانی هستم که باید سال 91 اقدام کنم و خیلی کم پولم و ممکنه تمام نقشه هام بهم بریزه نمیدونم چکار کنم.
    میشه یک گروهی یا انجمنی تشکیل بشه که و با یک طومار و امضا قرار بذاریم بریم سازمان سنجش یا هر ارگان مربوطی؟من میگم این کارهای نمادین شاید بتونه کمکی بکنه و ما تهرانی ها میتونیم ولو با سختی هم شده این کار رو بکنیم تا شاید برای بقیه هموطنان هم گشایشی بشه و با ایجاد سیاهی لشکر و امضا و .... چندبار بریم ارگان مربوطه و درخواست کنیم
    من هم دقیقا مثل این دوستمون هستم...واقعا موافقم...چه باید کرد...ما که شهرستان هستیم چیکارکنیم؟ بنظرم بهترین کار شاید مراجعه حضوری تعداد زیادی از دوستان به سازمان سنجشی جایی باشه...فقط و فقط پیگیری مستمر و طوری که صدا کنه شاید(مثلا تو رسانه ای جایی البته بطور کاملا محترمانه و اروم)، شاید تاثییر داشته باشه...در کمال آرامش و با احترام...بابا ،تافل هست..جی آر ای جنرال و سابجکت ....حداقل مجموعا پنج بار شاید آدم مجبور شه امتحان بده اونم با این دلار ....ارزوهای خیلی ها و امید خیلیا به باد میره..."دلسرد شدن میاره" به اندازه کافی اپلیکیشن فی و ترجمه مدارک و پستش و ریپورت نمره ها هزینه در بر داره دیگه این آزمون را کاش راه بیان بامون........

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    من هم دقیقا مثل این دوستمون هستم...واقعا موافقم...چه باید کرد...ما که شهرستان هستیم چیکارکنیم؟ بنظرم بهترین کار شاید مراجعه حضوری تعداد زیادی از دوستان به سازمان سنجشی جایی باشه...فقط و فقط پیگیری مستمر و طوری که صدا کنه شاید(مثلا تو رسانه ای جایی البته بطور کاملا محترمانه و اروم)، شاید تاثییر داشته باشه...در کمال آرامش و با احترام...بابا ،تافل هست..جی آر ای جنرال و سابجکت ....حداقل مجموعا پنج بار شاید آدم مجبور شه امتحان بده اونم با این دلار ....ارزوهای خیلی ها و امید خیلیا به باد میره..."دلسرد شدن میاره" به اندازه کافی اپلیکیشن فی و ترجمه مدارک و پستش و ریپورت نمره ها هزینه در بر داره دیگه این آزمون را کاش راه بیان بامون........
    متاسفانه هیچکس نظری نداد.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    متاسفانه هیچکس نظری نداد.
    شاید یه کم بد موقعس الان ! فصل اپلای و تافل و جی آر ای امتحان دادن نیس....به وقتش حساب کار میاد دست خیلیا .....شایدم خیلیا برخلاف من یک میلیون واسه سه تا آزمون چیزی نباشه واسشون

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)