صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 84

موضوع: تخصیص ارز مبادله ای برای آزمون های TOEF ، GRE، IELTS و غیره

پیش فرض پاسخ : لطفا براي آزمونهاي بين المللي دلار دولتي اختصاص دهيد.

دوستان، چرا ما فک میکنیم یه سازمان دولتی میره سر چهارراه دلار ازاد میخره و باهاش به ما ووچر میفروشه؟ دارن از شرایط سوء استفاده میکنن، هم پول خوب و بی صاحب در میارن (حساب کنید دلار اینقدر گرون نشده که ووچر بشه 450 تومن) هم بچه ها از فرآیند اپلای نا امید میشن. همین کار رو پارسال با ما ورودی های ارشد 89 کردن. یهویی وزارت علوم هزینه ی خرید دانشنامه رو چند برابر کرد. این یعنی سوء استفاده با تمام نامردی از وضع موجود.

من با امضا گرفتن یا هرچیز دیگه موافقم. اتفاقا الان که فصل اپلای نیست بچه ها انرژی بیشتری دارن. میتونیم یه روز قرار بذاریم بریم سنجش اعتراض کنیم. تیغ زدن قشر دانشجو، تو روز روشن!!!! اصاب نذاشتن واسمون
    1- احمد پاشایی
    2- جواد قاسمی
    3- مهدی بهبودی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

ممنون آقای بهبودی .ولی باید به حد قابل قبولی برسیم آخه سه تایی پاشیم بریم خوشون مارو مسخره می کنن چه برسه به نامه ما؟ من می خاوم طومار باشه نه نامه با سه امضا.از دوستان خواهش می کنم اسمشون رو اضافه کنن

خوب دوستان الان چه کنیم؟پیشنهادات
    بهتری رو خواهشا ارایه کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

به نظر شما چه پیشنهادی بهتر از پیشنهاد من میشه ارایه داد؟!بیاین دست به دست هم بدین و کاری بکنیم.ترس نداره که بابا!!!!!!!! فقط طومار و امضاء و مراجعه حضوریه دیگه.چی فکر میکنید از این طرح؟! من از شما محافظه کارترم دوستان.فقط میخوام صدامون به اونا برسه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    به نظر شما چه پیشنهادی بهتر از پیشنهاد من میشه ارایه داد؟!بیاین دست به دست هم بدین و کاری بکنیم.ترس نداره که بابا!!!!!!!! فقط طومار و امضاء و مراجعه حضوریه دیگه.چی فکر میکنید از این طرح؟! من از شما محافظه کارترم دوستان.فقط میخوام صدامون به اونا برسه.
    به نظرم مثل قضیه اختصاص ارز دانشجویی بود که بچه ها تو اون تایپیک کلی هماهنگ و پیگیر بودن و یه مدت بعضی روزنامه ها و حتی بخش های خبری هم پوشش داد....اونها ارسال اس ام اس را مثلا به بخش های خبری پر مخاطب و یا مجله ها یه راه میدونستن که صدا به جایی برسه...البته تعداد زیاااد مهمه ها ! ببینید الان که دیگه نوروزه و مملکت تعطیله 2 هفته ! نمیدونم الان چطورباید هماهنگ شد و یه کاری کرد که صدامون به گوش مثلا اونایی که میتونن کاری بکنن برسه ! حالا نمیدونم کی مثلا ؟! ...مثلا رئیس کل بانک مرکزی ؟! وزیر علوم ؟ یا... .... .... !

ApplyAbroad Hero

آره خب...موافقم کاملا.هر چی بالاتر بهتر ! بنظرم بایستی پخش بشه یه جوری این مشکل...صداسیما و مطبوعات هم خیلی این وسط پس میتونه تاثیرگذار باشه....
    ویرایش توسط shamim65 : March 20th, 2012 در ساعت 01:22 AM دلیل: حذف نقل قول

Junior Member

آخه کجا میخوایم اعتراض کنیم؟ ETS یا سازمان سنجش که هر دو از این آزمون ها درآمد کلانی دارن
    به نظرم تنها نهادهایی که می تونن با همکاری هم یه کاری بکنن بانک مرکزی و وزارت علوم هست که البته اونها هم کارهای بسیار مهم تری دارن که دارن برای رفاه حال دانشجویان ومردم انجام میدن و وقتی برای چنین کارهای پیش پا افتاده ای مسلما ندارن!!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط genc نمایش پست ها
    آخه کجا میخوایم اعتراض کنیم؟ ETS یا سازمان سنجش که هر دو از این آزمون ها درآمد کلانی دارن
    به نظرم تنها نهادهایی که می تونن با همکاری هم یه کاری بکنن بانک مرکزی و وزارت علوم هست که البته اونها هم کارهای بسیار مهم تری دارن که دارن برای رفاه حال دانشجویان ومردم انجام میدن و وقتی برای چنین کارهای پیش پا افتاده ای مسلما ندارن!!!
    همینا بگو ! البته ربطی به ETS و سنجش نداره ! باید پیش اونی رفت که ارز دولتی دستشه و به هر کی بخواد میده و به هر کی هم بخواد نمیده ! با قسمت دوم حرفت هم که به شدت موافقم ...

Global Moderator

Simon آواتار ها

دوستان خوبم اين تاپيك دستپخت منه متاسفانه . بايد بگم كه سنجش در اين ميون مقصر نيست و اونها رو به باد انتقاد نگيريم. مشكل اصلي دولته كه با سوالي كه من از دوستان سنجش پرسيدم گفتن اين آقاي دكتر رفته چندين بار مطرح كرده كه اينا دانشجو هستند حالا راست و دروغش پاي خودشون. من چيزي به ذهنم رسيده كه اميدوارم خلاف قوانين فاروم نباشه. من علت استقبال كم از اين تاپيك رو اين ميدونم كه هميشه در قسمت چپ نمايش داده نميشه و دوستان نمي بينند و نظري نميدند. اگر بشه اين تاپيك رو طوري فعال كرد كه مثل تبليغات تورهاي بالاي فاروم دائم در مسير ديد باشه شايد نتيجه ي بهتري بگيريم. ضمنا من صرفا اين بحث رو براي دوستانم كه ميدونم با اين هزينه ديگه امكان چند سري دادن امتحان رو ندارند مطرح كردم و بهتره براي اينكه در سال آينده اين بحث به اميد خدا نتيجه بده موارد ديگه رو به اون اضافه نكنيم كه هرچي بحثي گسترده تر شه كمتر نتيجه ميده. شما فعلا زوم كنيد روي سنجش كه مورد توجه وزارت علوم هست و شايد دولت هم بدش نياد كه با سنجش همكاري داشته باشه. هماهنگي براي مراجعه خوبه اگر كه با برنامه ريزي باشه. قطعا استقبال رو ببينند مسئولين هم به فكر مي افتند تا كمكمون كنند. از مسئولين فاروم هم تقاضا دارم بررسي كنند ببينند ميشه اين تاپيك طوري جايابي شه كه دائم در معرض ديد باشه.
    ممنون از همه و به اميد موفقيت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)