صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 84

موضوع: تخصیص ارز مبادله ای برای آزمون های TOEF ، GRE، IELTS و غیره

پیش فرض پاسخ : لطفا براي آزمونهاي بين المللي دلار دولتي اختصاص دهيد.

سلام من امروز با این تاپیک اشنا شدم .ارسالهای امروز را میخوندم تاپیک را دیدم .با نظرتون موافقم .این بحث داغ وخوبیه اگه به نتیجه برسه انشاا... هر روز باید حداقل یک پیام بذاریم تا لااقل تعداد بچه ها زیادتر بشه .

Global Moderator

Simon آواتار ها

مثل اينكه بايد منتظر دوستاني باشيد كه سال آينده درگير پروسه آزمونهاي زبان بين المللي ميشن.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دوستان خوبم اين تاپيك دستپخت منه متاسفانه . بايد بگم كه سنجش در اين ميون مقصر نيست و اونها رو به باد انتقاد نگيريم. مشكل اصلي دولته كه با سوالي كه من از دوستان سنجش پرسيدم گفتن اين آقاي دكتر رفته چندين بار مطرح كرده كه اينا دانشجو هستند حالا راست و دروغش پاي خودشون. من چيزي به ذهنم رسيده كه اميدوارم خلاف قوانين فاروم نباشه. من علت استقبال كم از اين تاپيك رو اين ميدونم كه هميشه در قسمت چپ نمايش داده نميشه و دوستان نمي بينند و نظري نميدند. اگر بشه اين تاپيك رو طوري فعال كرد كه مثل تبليغات تورهاي بالاي فاروم دائم در مسير ديد باشه شايد نتيجه ي بهتري بگيريم. ضمنا من صرفا اين بحث رو براي دوستانم كه ميدونم با اين هزينه ديگه امكان چند سري دادن امتحان رو ندارند مطرح كردم و بهتره براي اينكه در سال آينده اين بحث به اميد خدا نتيجه بده موارد ديگه رو به اون اضافه نكنيم كه هرچي بحثي گسترده تر شه كمتر نتيجه ميده. شما فعلا زوم كنيد روي سنجش كه مورد توجه وزارت علوم هست و شايد دولت هم بدش نياد كه با سنجش همكاري داشته باشه. هماهنگي براي مراجعه خوبه اگر كه با برنامه ريزي باشه. قطعا استقبال رو ببينند مسئولين هم به فكر مي افتند تا كمكمون كنند. از مسئولين فاروم هم تقاضا دارم بررسي كنند ببينند ميشه اين تاپيك طوري جايابي شه كه دائم در معرض ديد باشه.
    ممنون از همه و به اميد موفقيت
    سلام دوست خوبم.مرسی بابت راه انداختن این تاپیک.آره گل گفتید.کاش طوری بشه این تایپیک که در معرض دید باشه.آخرین کسی که اینجا موضوعی، حرفی مطرح کرد برمیگرده به 31 روز پیش توسط من !!!!!

Member Mostafaa747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management

سلام؛ من تازه اومدم تو فروم و دلیلش هم این بود که ببینم اینجا چند نفر مثل من فشار بهشون اومده!! این حرکت سازمان سنجش در افزایش قیمت آزمون ها واقعا دزدی تو روز روشنه!! من پایه اعتراض و نامه نگاری و تلفن کشی هستم... دوستان زیادی هم در دانشگاه دارم که پایه اعتراض هستن؛ اگر کسی شماره تلفنی از بخش مربوطه در سازمان سنجش داره حتما بگه تا همه تماس بگیریم. من که واقعا اعصاب برام نمونده از این حرکتشون!!
    مصطفی

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafaa747 نمایش پست ها
    سلام؛ من تازه اومدم تو فروم و دلیلش هم این بود که ببینم اینجا چند نفر مثل من فشار بهشون اومده!! این حرکت سازمان سنجش در افزایش قیمت آزمون ها واقعا دزدی تو روز روشنه!! من پایه اعتراض و نامه نگاری و تلفن کشی هستم... دوستان زیادی هم در دانشگاه دارم که پایه اعتراض هستن؛ اگر کسی شماره تلفنی از بخش مربوطه در سازمان سنجش داره حتما بگه تا همه تماس بگیریم. من که واقعا اعصاب برام نمونده از این حرکتشون!!
    مصطفی
    دوستان، در مقررات ارزی بانک مرکزی پیش از 30 فروردین 91 هزینه آزمون های بین المللی شامل ارز دولتی می شد:
    cbi-toefl.jpg
    اما در مقررات جدید این بند حذف شده است:
    بخش سوم - خدمات ارزی و ساير مبادلات ارزی بين‌المللی
    قبل از این که قانون تغییر کنه هم سازمان سنجش گرون تر از ارز آزاد می داد، چه برسه الان!
    "I have a dream"

Global Moderator

Simon آواتار ها

چرا اين قانون اجرايي نشد؟ چون فقط ظاهرا روي كاغذ بود چون سنجش كاملا اضهار بي اطلاعي ميكنه و ميگه ما ارزو باهامون آزاد حساب ميكنن.

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

اینها نه تنها دلار دولتی نمیدن بلکه خود آزمون هم به نرخ روز دلار ثبت نام نمیکنن و واسه خودشون بنگاه باز کردن و دلار رو 2370 تومان حساب می کنن درحالیکه امروز نرخ فروش دلار در بازار زیر 1570 شده!!!!! واقعا اینکار زننده و کثیف هست که بخوان دانشجوها رو بچاپن!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

دلار در دو روز گذشته دوباره حدود 70 تا 80 تومان بالا رفته که!!!! به نظرتون برای آزمونها باید چکار کنیم؟!! نمیشه بریم وزارت علوم؟ در مورد اعتراض به ارز دانشجویی که بجز یکی دونفر بقیه همراهی نکردن!!!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

روزي كه اين بحث رو آغاز كردم همدلي كمي ديده شدو نتيجش اينه كه بايد ووچرهاي آنچناني براي هر آزمون بخريم. متاسفانه هيچكس ايده اي نداره كه چطور بشه جلوي اين مشكل رو گرفت . اگر امروز كاري انجام نديم اواخر مهرو آبان ووچر به 600 تومان هم ميرسه خصوصا كه ديروز بخاطر 100 تومان افزايش نرخ نان همه چيز 2 برابر بود در بازار. كلا وضع خوبه خدا به دادمون برسه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    روزي كه اين بحث رو آغاز كردم همدلي كمي ديده شدو نتيجش اينه كه بايد ووچرهاي آنچناني براي هر آزمون بخريم. متاسفانه هيچكس ايده اي نداره كه چطور بشه جلوي اين مشكل رو گرفت . اگر امروز كاري انجام نديم اواخر مهرو آبان ووچر به 600 تومان هم ميرسه خصوصا كه ديروز بخاطر 100 تومان افزايش نرخ نان همه چيز 2 برابر بود در بازار. كلا وضع خوبه خدا به دادمون برسه.
    dear simon
    میدونید که من خیلی تلاش کردم هم در اینجا و هم در آکادمیا ،ولی همراهی جدی کسی نکرد و در حد حرف بود! باید دید نتیجه مذاکرات مسکو چی میشه،فعلا که خیلی ترسیدن . احتمالش تقریبا صفره کسی به داد ما برسه چون خود دولتم اصلا نمیخواد در این وضعیت مملکت اینهمه تحصیل کرده با انگیزه از کشور خارج بشنمصداق حرف من رو میتونید در این ببینید که دلار 1780 هست ولی سازمان سنجش دلار رو 2370 حساب می کنه!!! اثری نداره.یعنی من که خسته شدم بس که فعالیت کردم و کسی نظر نداد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)