صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 84

موضوع: تخصیص ارز مبادله ای برای آزمون های TOEF ، GRE، IELTS و غیره

Junior Member tannazsh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تخصیص ارز مبادله ای برای آزمون های TOEF ، GRE، IELTS و غیره

خیلی هم خوبببب... بچه ها سر جدتون جو ندین... بالاخره هر چی ام باشه مسلما از آزاد ثبت نام کردنو، آواره ارمنستان واولان باتور شدن بهتره! بعدم مثبت فکر کنیننن...
    Life is too short not to be awesome

Junior Member

من امروز با هزار بدختی تونستم از شیراز با مرکز مبادلات ارزی تماس بگیرم اما کسی پاسخگو نبود و اطلاعی نداشتن . می گفتن سئوالی دارین باید حضوری بیاین ، می گفتم از شیراز هستم توجهی نمی کردن .

من شماره ها رو برای دوستان می ذارم ، عزیزان تهرانی اگر براشون مقدور هست حضوری تشریف ببرن بپرسن به ما هم اطلاع بدن . نشونی شون هم ظاهرا فلکه ی ولی عصر تویِ یکی از ساختمونها ی وزارت صنعت و معدن هستند . من از طریق کارت اعتباری برای 20 آوریل ثبت نام کردم حالا می خواستم بدونم راهی هست که بتونم از این خدمات استفاده کنم یا نه .

شماره تلفن مرکز مبادلات ارزی :
    88925331 - 6

دوستان حتما اگر اخبار تازه ای کسب کردن ما رو هم مطلع کنن ...

Senior Member

من دقیقا نمیدونم بحث سر چی هستش این جا. الان آزمون ایلتس و ... در ایران در حال برگزاری هست. قرار هم نیست ارز دست کسی بدن. این موسسات هستن که باید پیگیر این مورد باشن. اگر اوکی شه که قیمت رو میارن پایین (که من اون رو هم حتی بعید میدونم!) اگر ندن که همین هست .بچه ها الان دقیقا شما پیگیر چی هستین ؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

فکر کنم سرکاری هست ! یا لااقل برای بچه های شهرستانی اصلا صرفه نداره بخوان برن سازمان سنجش کلی وقت بزارن یه 190 دلار ، خودش پول اتوبوسش میشه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط nhzgroup نمایش پست ها
    فکر کنم سرکاری هست ! یا لااقل برای بچه های شهرستانی اصلا صرفه نداره بخوان برن سازمان سنجش کلی وقت بزارن یه 190 دلار ، خودش پول اتوبوسش میشه
    دوست گرامی برای همون 190 دلار هم اختلاف قیمت بالای250 هزار تومن خواهد بود ! مگه اتوبوس های شهر شما چقدر میگیرن برای تهران؟!!!

در ضمن خیلی از دوستان هم GRE لازم دارن و هم تافل در این موارد که دیگه حتماً باید اقدام بشه برای ارز مبادله ای ... چون ازاد که سقف نداره این روزا ....

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    دوست گرامی برای همون 190 دلار هم اختلاف قیمت بالای250 هزار تومن خواهد بود ! مگه اتوبوس های شهر شما چقدر میگیرن برای تهران؟!!!

در ضمن خیلی از دوستان هم GRE لازم دارن و هم تافل در این موارد که دیگه حتماً باید اقدام بشه برای ارز مبادله ای ... چون ازاد که سقف نداره این روزا ....
    نه درست میگی خیلی دلار زیاد شده ولی خب از شیراز به تهران و برگشت تقریبا 35 تومن میشه با تاکسی و...
    ولی بازم به قول شما یه 200 هزار تومن تفاوت هست
    باید منتظر موند دید چی میگن ! واسه ثبت نام اولیه دانشگاه ها هم میدن ؟! اگه بدن خیلی بصرفه میشه ولی بعید میدونم بدن

Banned

خوب برای تافل که سنجش هیچ کارس چه کار باید بکنیم ؟

دوستان من ، اصلا کسی پیغام ها رو می خونه؟ قرار هم نیست ارز دست کسی بدن. این موسسات هستن که باید پیگیر این مورد باشن. حالا شما پول بلیط اتوبوس رو محاسبه کن ، ای بابا

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2guitar نمایش پست ها
    دوستان من ، اصلا کسی پیغام ها رو می خونه؟ قرار هم نیست ارز دست کسی بدن. این موسسات هستن که باید پیگیر این مورد باشن. حالا شما پول بلیط اتوبوس رو محاسبه کن ، ای بابا
    رفیق شفیق، برای تافل و GRE که که خود ETS همه کارس و سنتر های ایران نقش مو رو بازی می کنند چه جوریه اوضا ؟ این جوری بانک مرکزی دلار رو دست کی میده وقتی شما نشستی توی خونت داری با یه credit card قرضی که دیگه به دلیل تحریم به هیچ بانک ایرانی امتیازش دیگه داده نمیشه و شما یا از داییت یا پسر خالت که اونور آب زندگی می کنه گرفتی.؟ یعنی اینجوری می ریزه به حساب پسر خالت اونور آب ؟ خوب چه جوری وقتی که همه بانک های ایران تحریمند .؟
    لطفا خبر دقیق و با ذکر جزییات بیان کنید، نظر شخصی ندید.
    با سپاس.

Junior Member

الان من که باید برای آزمون آیلتس ۹ مارچ موسسه تهران ثبت نام کنم ( همین جمعه هست رزروش) فکر می‌کنین موسسه تهران قیمت ۷۰۰ تومنو تغییر میده تا هفته دیگه؟! یا حداقل ماالتفاوتشو بعدا بهمون میده ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)