صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 84

موضوع: تخصیص ارز مبادله ای برای آزمون های TOEF ، GRE، IELTS و غیره

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

پیش فرض پاسخ : تخصیص ارز مبادله ای برای آزمون های TOEF ، GRE، IELTS و غیره

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1986 نمایش پست ها
    رفیق شفیق، برای تافل و GRE که که خود ETS همه کارس و سنتر های ایران نقش مو رو بازی می کنند چه جوریه اوضا ؟ این جوری بانک مرکزی دلار رو دست کی میده وقتی شما نشستی توی خونت داری با یه credit card قرضی که دیگه به دلیل تحریم به هیچ بانک ایرانی امتیازش دیگه داده نمیشه و شما یا از داییت یا پسر خالت که اونور آب زندگی می کنه گرفتی.؟ یعنی اینجوری می ریزه به حساب پسر خالت اونور آب ؟ خوب چه جوری وقتی که همه بانک های ایران تحریمند .؟
    لطفا خبر دقیق و با ذکر جزییات بیان کنید، نظر شخصی ندید.
    با سپاس.

دوست گرامی

شما بری آژانس هواپیمایی برای ایرلاینهای خارجی قیمت بلیط رو ریال ازتون میگیرن یا اسکناس دلار میخوان؟

سنجش هم همین واسطست که کانورت میکنه خودش و ریال میگیره و ثبت نام انجام میده دیگه باقیش رو خودش انجام میده ... مسئله سر قیمت کانورت امتحانات هست ...

Member mehdi_mo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AUT-Structural Eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    دوست گرامی

شما بری آژانس هواپیمایی برای ایرلاینهای خارجی قیمت بلیط رو ریال ازتون میگیرن یا اسکناس دلار میخوان؟

سنجش هم همین واسطست که کانورت میکنه خودش و ریال میگیره و ثبت نام انجام میده دیگه باقیش رو خودش انجام میده ... مسئله سر قیمت کانورت امتحانات هست ...
    اگه این طور بخواد باشه فقط به درد IELTS میخوره چون از اول ژانویه سنجش دیگه مجاز به پرداخت پول به موسسه ETS نیست و باید مستقیما توسط متقاضیان از طریق کارت های اعتباری پرداخت بشه و در این مورد سنجش عملا هیچ کارست.

Junior Member innertide آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mo نمایش پست ها
    اگه این طور بخواد باشه فقط به درد IELTS میخوره چون از اول ژانویه سنجش دیگه مجاز به پرداخت پول به موسسه ETS نیست و باید مستقیما توسط متقاضیان از طریق کارت های اعتباری پرداخت بشه و در این مورد سنجش عملا هیچ کارست.
    دقیقا. هیچ فرقی نمی کنه در کل قضیه.

Senior Member

به نظر من این تاپیک دیگه موضوعیت نداره!
    برای آیلتس که باید موسسه تصمیم بگیره و پیگیر باشه
    برای تافل و GRE هم که محاله این ها بیان ارز به کسی تخصیص بدن اونم تو این اوضاع!
    فکر کنم خودشونم از این خبری که تو سایتشون زدن تعجب کرده باشن! در بهترین حالتش خواهند گفت شما با کارت های فک و فامیل دلار بدید بعد بیاید ما معادل ارز مبادله ای ریال بهتون بدیم. باور کنید که این دیگه بهترین حالتشه که گفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic-IUST

سلام- من امروز سنجش بودم رفته بودم کارنامه بگیرم. گفتن تا زمانی که بانک به صورت رسمی تفاهم نامه ای با ما امضا نکنه ما نمی تونیم کاری کنیم. گفتن ما با بانک ملی چند بار مکاتبه کردیم ولی هیچ جوابی ندادن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

ای تی اس که کلا قضیه فروش ووچر رو برای ایران قطع خواست بکنه و از ایران مثل همه جا داوطلبا مستقیما تو آزمونا شرکت کنن پس چطور باید ارز گرفت ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

گفتن برای آزمونهای بین المللی ارز مبادله ای میدن اما با درخواست کتبی دانشجو و تایید سازمان سنجش به بانکهای عامل معرفی میشن. خوب کسی اینکارو کرده تو این چند روز؟ این درخواست رو به کی باید بدیم؟یعنی بریم سازمان سنجش؟تلفنهاشون که به هیج وجه جواب نمیدن!!

Junior Member analyst آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    گفتن برای آزمونهای بین المللی ارز مبادله ای میدن اما با درخواست کتبی دانشجو و تایید سازمان سنجش به بانکهای عامل معرفی میشن. خوب کسی اینکارو کرده تو این چند روز؟ این درخواست رو به کی باید بدیم؟یعنی بریم سازمان سنجش؟تلفنهاشون که به هیج وجه جواب نمیدن!!

بنده همین دیروز سازمان سنجش بودم. گفتند منتظر بمونید تا با بانک ها تفاهم نامه امضا کنیم. این یعنی فعلا یک خبری اعلام شده ولی عملی نیست. مثل وعده های دیگر تو این مملکت. آخه یکی نیست بگه اول تصمیم بگیرید، راهکارشو مشخص کنید بعد بیایید این همه ملت رو بزارید سر کار. با این تفاسیر به نظر من اگر کسی میخواد زمانی رو رزرو کنه انجام بده.
    به جای لعنت به تاریکی، یک شمع روشن کنید

Junior Member bidar354 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc of Immunology

دوستان این امتحاناتی که بهشون ارز مبادله ای میدن (البته اگه بدن)، شامل USMLE هم مشه؟ این آزمون توی ایران برگزار نمی شه و هزینه ثبت نام Step 1 آزمون 1000 دلاره. کسی اطلاعی داره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط bidar354 نمایش پست ها
    دوستان این امتحاناتی که بهشون ارز مبادله ای میدن (البته اگه بدن)، شامل USMLE هم مشه؟ این آزمون توی ایران برگزار نمی شه و هزینه ثبت نام Step 1 آزمون 1000 دلاره. کسی اطلاعی داره؟
    دوست من اصلا تافل رو میدن که اینم بخوان بدن
    قرمز باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)