صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 3334353637383940414243
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 429 , از مجموع 429

موضوع: روادید دانشجویی کانادا (سوالات متداول)

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا (سوالات متداول)

نقل قول نوشته اصلی توسط saba1982 نمایش پست ها
    مرسی آقای اتابک از توضیح کاملتون. حالا یه سوال من که نامه پذیرشم (پذیرشم واسه Summer هست )روش زده شروع کلاس 30اپریل. اما تو ای میلی که دانشگاه واسم فرستاده می تونم تا 7 می ثبت نام کنم. اگر 2 می برسم مونترال تو فرودگاه واسه صدور study permit مشکل می خورم؟ به نظرتون نياز هست تو اين فرصت باقی مانده از دانشگاه بخوام واسم Late arrival بفرسته که اگر مشکلی بود پرینت اونو نشون بدم؟ بنظرتون پرنتش کافیه؟ یه سوال ديگه مدارک مالی را زمان صدور Study prermit می خوان؟ اگر همونایی که به سفارت دادم را نشان بدم کافیه (با توجه به اينکه 4 ماه گذشته ). پیشاپیش از کمک و راهنماییتون ممنونم
    اگر ۲ می میرسید مشکلی ندارید برای study permit. موقع صدورش هم مدارک مالی نمیخوان. شما با همون نامه پذیرش و CAQ براتون صادر میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman.hidaji نمایش پست ها
    سلام

خیلی نگران نباش دوست عزیز، همونطور که اتابک هم گفت باید امیدوار بود. مخصوصا اینکه ظاهرا آنکارا از تهران سریعتره و چند روز صبر کنی همه چی معلوم میشه. من چند تا نکته رو باید بهت بگم ولی:

اینکه اسکن نامه ادمیشن به زودی می رسه دستت خیلی خوبه.
    لازم نیست حتما الان مدرکتو آزاد کنی. می تونی با نامه موقت کاراتو برای سفارت انجام بدی. البته خوب ریزنمره هم می خوان که فکر می کنم خیلی سریع آماده بشه.
    اگه سربازی نداری که خوب همین الان برای پاس اقدام کن ایشالا دو هفته دیگه دستت می رسه. در ضمن سو پیشینه هم فراموش نشه.
    بنا بر این فکر می کنم تخمینی که زدی خیلی دیره! می تونی حتی تا هفته اول خرداد همه کارا رو انجام بدی.

در نهایت هم اگه مدارکت به موقع آماده نشدن می تونی ناقص مدارکتو بفرستی (مثلا یکی از مدارک رو نفرستی اگه آماده نبود) و بعدش نقص مدرک بخوری.

سفارت هم ممکنه سخت بگیره بعضی وقتا ولی منطق دارن یکم! پس نگران نباش و دست به کار شو و سریعتر کاراتو انجام بده. برای اینکه مطمئن بشی اینم بهت می گم که من دیروز کارای فارق التحصیلی ام رو شروع کردم و کاملا هم امیدوارم!

موفق باشی
    ممنون هومن عزیز
    امیدوارم! اسکن نامه رسیده-پاس هم ایشالا میرسه-دیروز تازه درخواست دادم
    نامه موقت به جای مدرک چی هست؟ اگه منظورتون گواهی موقته که قابل ترجمه نیست.
    در ضمن راجع به ریزنمره ای که سفارت میخواد میخوام اگه کسی نظری داره بگه:: من برای اپلای از دانشگاه ریزنمره انگلیسی رسمی زیاد گرفتم همونا اوکی هستش یا باید مهر دادگستری و وزارت خارجه هم بخوره؟؟
    هومن! مثل اینکه انکارا به نقص مدرک حساسه پس سعی کن که تا میشه از این مفر استفاده نکنی.
    امیدوارم کار شما هم مثل همه بچه ها به سرعت پیش بره.
    اندکی صبر سحر نزدیک است!!!

Junior Member

سلام بچه ها ممنون میشم راهنماییم کنید: من پذیرش مشروط به نمره زبان دارم. از سفارت که پرسیدم گفتند باید پذیرش غیرمشروط داشته باشی. بعد از آوردن نمره زبان مورد نظربا همین نامه پذیرش ونمره زبان باید اقدام کنم یا باید دانشگاه نامه جدیدی ارسال کنه؟ با توجه به اینکه پذیرشم برای سپتامبر هست، میترسم تا یه ماه و نیم دیگه برای ویزا اقدام کنم، دیر باشه! آیا راهی وجود داره برای این مشکل؟ با تشکر

Member vanadis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT-Chem

نقل قول نوشته اصلی توسط orkidehsun نمایش پست ها
    سلام بچه ها ممنون میشم راهنماییم کنید: من پذیرش مشروط به نمره زبان دارم. از سفارت که پرسیدم گفتند باید پذیرش غیرمشروط داشته باشی. بعد از آوردن نمره زبان مورد نظربا همین نامه پذیرش ونمره زبان باید اقدام کنم یا باید دانشگاه نامه جدیدی ارسال کنه؟ با توجه به اینکه پذیرشم برای سپتامبر هست، میترسم تا یه ماه و نیم دیگه برای ویزا اقدام کنم، دیر باشه! آیا راهی وجود داره برای این مشکل؟ با تشکر
    دانشگاه که تا نمره زبان ارائه نکنی، نامه غیر مشروط به شما نمیده، پس باید برای گرفتن نمره زبان سریعتر اقدام کنید.
    اینکه قبل از تهیه نمره زبان، مدارک را فرستاد یا نه، فعلا کسی خبر نداره و شاید ریسک هم باشه. بهتره از خود سفارت در آنکارا اینو بپرسی.

Junior Member

مرسی از راهنمایی. به آنکارا ایمیل زدم گفتن که حداقل 25 روز کاری جواب میدن! من تا امتحان بدم 1 ماه طول میکشه. نمیدونم چی کار کنم

Member vanadis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT-Chem

مرسی از راهنمایی. به آنکارا ایمیل زدم گفتن که حداقل 25 روز کاری جواب میدن! من تا امتحان بدم 1 ماه طول میکشه. نمیدونم چی کار کنم
    به نطر من بیشتر روی امتحان زبانت تمرکز کن، در هر صورت دانشگاه هم ازت میخواد. مهم اینه که مدارکت کامل باشه، فعلا که سفارت کانادا در ترکیه تا 3 هفته دیگه هم بررسو شروع نمی کنه.

جوابتون رو تو تاپیک دیگه دادم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط anasad2001 نمایش پست ها
    ممنون هومن عزیز
    امیدوارم! اسکن نامه رسیده-پاس هم ایشالا میرسه-دیروز تازه درخواست دادم
    نامه موقت به جای مدرک چی هست؟ اگه منظورتون گواهی موقته که قابل ترجمه نیست.
    در ضمن راجع به ریزنمره ای که سفارت میخواد میخوام اگه کسی نظری داره بگه:: من برای اپلای از دانشگاه ریزنمره انگلیسی رسمی زیاد گرفتم همونا اوکی هستش یا باید مهر دادگستری و وزارت خارجه هم بخوره؟؟
    هومن! مثل اینکه انکارا به نقص مدرک حساسه پس سعی کن که تا میشه از این مفر استفاده نکنی.
    امیدوارم کار شما هم مثل همه بچه ها به سرعت پیش بره.
    اندکی صبر سحر نزدیک است!!!
    سلام
    امیدوارم سریعتر پاست برسه و کارات ردیف بشه.
    اینکه به نقص مدرک حساسه خیلی جالب نیست! آره منظورم همون گواهی موقته. من خودم الان شک کردم، ولی به نظرم اگه ترجمه کنیش (بدون مهر وزارت خارجه) باز بشه فرستادش به سفارت.
    آره همون ریز نمره انگلیسی درسته. نه نیازی به مهر دادگستری و این حرفا نیست، چون مدرک رو دانشگاه به صورت انگلیسی صادر کرده و لازم نیست کسی تاییدش کنه، خودش مورد تایید هست.

آرزوی موفقیت!

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

دوستان عزیز،

با توجه به انتقال بخش ویزای تحصیلی به آنکارا و برای جلوگیری از همپوشانی مباحث در تاپیک های مشابه، این موضوع بسته شده و تاپیک جدیدی تحت عنوان
    روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا) راه اندازی شده است.

یادآوری مهم: لطفا ابتدا نسبت به مرور مطالب این تاپیک اقدام نمایید و فقط در صورت عدم یافتن پاسخ پرسش‌های خود، ادامه مباحث را در تاپیک مذکور پیگیری کرده و از پست مطالب تکراری جدا خودداری فرمایید.

با تشکر از همکاری شما
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]