صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: مقايسه رشته هوافضا و مكانيك براي ادامه تحصيل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقايسه رشته هوافضا و مكانيك براي ادامه تحصيل

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوست من به نظر من اگه واقعا قصد رفتن دارین هر دو رشته یکم حساس شده و این جور که پیش میره ویزا اینا خیلی گیر میدن خوب
    من نمیتونم نظر بدم چیکار کن ولی کاملا به هوش باش وضعیت خیلی سخت شده و سعی کن اگه قصد رفتن داری رشته ای برندار که یه دفعه مشکلی پیش بیاد برات
    من که خودم باشم بازم نمیگم!!!
    بازم بپرس از دوستان
    واقعا سخته شرایط شما
    سربلند باشی
    ممنون از لطفت.
    حالا من حتما قصدم آمریکا نیست. بیشتر می خوام اینو بدونم که آیا ارشد هوافضای من تاثیری روی اپلای گرفتن واسه مکانیک برا داکترا داره یا نه.
    کسی هست در این مورد کمک کنه؟

Junior Member

دوستان برای اپلای روزانه ی شریف هوافضا آیرودینامیک بهتره یا شبانه تبریز تبدیل انرژی؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Onixa نمایش پست ها
    دوستان برای اپلای روزانه ی شریف هوافضا آیرودینامیک بهتره یا شبانه تبریز تبدیل انرژی؟
    به غیر از تفاوتی که دو دانشگاه با هم دارن و روزانه و شبانه بودنش. کلا دو رشته با هم تفاوت هایی دارن که میتونن برای تصمیم گیریتون مهم باشن. به نظر من شریف میتونه از لحاظ دانشگاهی انتخاب بهتری براتون باشه. اما خوب، دو رشته متفاوت هستن و بستگی داره به علاقه خودتون.

برای اپلای کردن برای دکتری هم موضوع درس هایی که پاس کردید و موضوع مقالاتی که ارائه میکنید مهم تر از عنوان رشته و گرایشوتون هست. بنا بر این تصمیم با خودتونه که کدوم رو انتخاب میکنید. اما اگه سعی کنید موضوعات کاریتون در مقطع کارشناسی ارشد مشابه با موضوع مورد نظرتون برای دکتری باشه میتونید شانس دکتری رو افزایش بدید، حالا هر کدوم که پذیرش گرفتید.

در ضمن، شما به طور کلی میفرمایید که دکتری مکانیک میخوایید پذیرش بگیرید، خوب این خیلی موضوع کلی هست، دکتری به اسم مکانیک خالی من ندیدم، باید یه کم اختصاصی تر تصمیم بگیرید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط Onixa نمایش پست ها
    در ادامه صحبت دوست خوبم میلاد
    شما اگه بتونی رشته هوافضا طوری کارکنی که مشکل تو ویزا ایجاد نکنه و مقالات مرتبط با موضوع کاریت رو بدی 100درصد برو شریف
    هرچند دانشگاه ها مثل قدیم رول بازی نمیکنن و هر کی رزومش قوی باشه برندس ولی خوب...
    سربلند باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فردوسی مهندسی هوافضا

من دانشجوی ترم دوم مهندسی هوافضا هستم و چون هنوز اول کار هست میتوانم بروم امریکا و در انجا مدرک کارشناسی و ارشد خود را بگیرم از یکی از دانشگاههای انجا و در ضمن شهروند انجا طی مدت تحصیل بشوم و بعد گرایش کنترل و هدایت یا پیشران را بگیرم و چون رشته ام خاص هست میشود همان جا اقامت دایم بگیرم .قصد امدن هم نداشته باشم

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)