صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: کاردرمانی (Occupational Therapy)

پیش فرض پاسخ : کاردرمانی Occupational Therapy

نقل قول نوشته اصلی توسط saraizadin نمایش پست ها
    سلام
    من هم در حال اقدامم. الان یک سال از سوال شما گذشته ولی گفتم یهجوابی بدم برای آیندگان.
    به نظر من امریکا، کانادا، استرالیا، و نهایتاسوئد برای دکتری کاردرمانی خوبه. تا جایی که من تلاش کردم، کانادا خیلی سخت تر فاند پیدا میشه ولی آمریکا بهتره. لیست دانشگاه هایی که دکتری کاردرمانی یا علوم توانبخشی دارند توی سایت انجمن آمریکایی کاردرمانی هست.
    ولی بطور کل باید تافل (به نظرمن حداقل 90) یا آیلتس خوب (7) داشته باشی. نمره ی GRE هم برای دانشگاه های آمریکا لازمه تقریبا. نمره ی GRE هم هرچه بالاتر بهتر.
    البته بیشتر از همه به شانست بستگی داره. که اون سال چه افرادی درخواست داده باشند. امسال که من تقریبا روی شانس نبودم ولی دوستم که یکم نمراتش از من کمتر بود توی یه دانشگاه پذیرش گرفت.

مهمترین نکته هم پیدا کردن استادی است که توی حیطه ی علاقه ات باشه و قبولت کنه.
    سلام أيا با ليسانس پرستاري هم ميشه براي ارشد اين رشته رو تو امريكا اقدام كرد؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کاردرمانی (Occupational Therapy)

سلام دوستان.
    من میخوام که تجربیاتم رو باهاتون به اشتراک بذارم. چون می بینم که بر خلاف رشته های مهندسی، در صفحه کاردرمانی اطلاعات کمی وجود دارد. من فارغ التحصیل فوق لیسانس از دانشگاه علوم بهزیستی هستم. که بعد از فازغ التحصیلی تصمیم گرفتم که برای مهاجرت اقدام کنم. برای همین در کلاس های زبان شرکت کردم و رزومه ام رو خودم نوشتم. بعد از مدت ها پرس و جو کانادا رو انتخاب کردم. همه مون میدونیم که پذیرش گرفتن از دانشگا های کانادا سختتر از امریکا هست ولی چون نمره جی ار ای نمی خواد من کانادا رو انتخاب کردم. شروع به مکاتبات کردم و الان منتظر مصاحبه با یکی از اساتید در هفته اینده هستم. میخوام بگم که پروسه اپلای کردن تنها چیزی که میخواد تلاش زیاد و نا امید نشدنه..چون قراره جواب های منفی زیادی بشنوید از طرف اساتید و هربار کلی ناامید بشین. ولی اگه صبر و تلاش داشته باشید به نتیجه میرسید...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)