صفحه 35 از 54 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 534

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanianr نمایش پست ها
    سلام دوستان من 2 سوال داشتم :
    من اول به یک استاد چینی میل زدم و ایشون جواب داد که حاضر سوپروایز کنه منو برای مستر مکانیک و منم اپلای کردم ولی حالا هرچی میل میزنم که کار دیگه باید بکنم یا شما کارهای منو میکنین اصلا جواب نمیده حالا میترسم نکنه بزنه زیرش پیشنهادی دارید؟
    و الان هم که اپلای کردم هرچی با استادهام برای ریکامند صحبت میکنم میگن ریکامندی براشون ایمیل نشده که ارسال کنن و الانم دیگه کم کم داره دیر میشه موندم چیکار کنم سیستمش هم چیزی تحت عنوان ارسال مجدد میل و اینها نداره پیشنهاد یا تجربه ای دارید؟ میشه اصلا ریکامند کاغذی مهروموم شده ار دانشگاه براشون فرستاد و قبول میکنن؟
    ببینید موضوع این هست که ابتدا باید فایل شما از نظر تحصیلات تکمیلی کامل باشه ، یعنی مدارک شما آپلود شده باشه، Recommend Letter های شما از طرف افراد Submit شده باشه و همینطور Application Fee پرداخت شده باشه. زمانی که فایل شما تکمیل باشه و مورد تایید تحصیلات تکمیلی دپارتمان باشه (از نظر Requirement ها) ، فایل شما به دست استاد می رسه. در حال حاظر چون توصیه نامه های شما تکمیل نیست فایل از دپارتمان رد نشده و به دست استاد نرسیده. شما باید در ابتدا سعی کنید موضوع توصیه نامه ها رو تعیین تکلیف کنید. من با سیستم آنلاین ساسکچوان آَشنا نیستم اما در چند سیستم Apply آنلاین دانشگاه در کانادا دیدم که در صورت پاسخ ندادن افرادی که به عنوان داور معرفی کردید میشه حتی اسم و ایمیل جدید وارد کرد ، این موضوع رو حتما پیگیری کنید چون به احتمال زیاد در سیستم شما هم وجود داره. اگر نبود با دپارتمان از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرید و در مورد راه حل مشکلی که به وجود آمده مشورت بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان
    من براي دكتري از ساسكاچوان پذيرش و فاند dean's scholarship گرفتم. براي دو مورد نگرانم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    ١- چرا بورس من تو پورتال pawsمن نوشته نشده؟
    ٢- براي اپلاي كردن واسه خوابگاه همين كه انتخاب واحد كنيم كافيه؟ يا بايد شهريه هم پرداخت شه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics

من از دانشگاه ساسکاچوان پذیرش گرفتم چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه

سلام
    من چند تا سوال دارم.ممنون میشم از راهنماییتون.
    1.دانشگاه ساسکاچوان ددلاین برای اپلای برای دکترا داره؟ من تو سایتش چیزی پیدا نکردم.
    2. برای اپلای و گرفتن پذیرش باید با اساتید حتما مکاتبه کرد و سوپروایزر داشت؟
    3. من دارم دکترامو در داخل ایران تموم میکنم. اپلای برای دکترای دوم در کانادا مشکلی نداره؟

سلام دوستان من برای مستر مکانیک همراه با تز(MSc) برای دانشگاه سسکچوان کانادا اقدام کردم و حالا استادم میگه باید بر روی SMR(SMALL MODULAR REACTOR)v ها کار بکنم که مربوط به راکتورهای نیروگاههای اتمی میشه حالا میخواستم بپرسم آیا برای سفارت حتما باید موضوع تز برای فوق لیسانس را بنویسم و بدونن ؟ و اگر هم که بدونن آیا بنظرتون با این شرایط بهم ویزا میدن؟
    ممنون

سلام
    منم فاند dean's scholarship گرفتم. مال منم تو Paws ثبت نشده. در مورد خوابگاهم شما اول باید 200 دلار واریز کنید برای اپلای به Residence hall. بعد اینکه موافقت شد از شما میخوان ROAF رو پرداخت کنید که معادل با هزینه یک ماه اقامت تو خوابگاه هستش. من برای Graduate hall اپلای کرده بودم که هزینش برای یک ماه 700 دلار بود. اگر بعد از یک هفته ROAF پرداخت نشه رزرو رو کنسل میکنن.

Junior Member aef آواتار ها

سلام دوستان

من هرچی تو سایت برای زمان ددلاین گشتم چیزی پیدا نکردم میشه من رو راهنمایی کنید؟؟

با تشکر

دوستان سلام
    ایا کسی در حال تحصیل در دوره فوق لیسانس بیزنس یا بازاریابی در دانشگاه ساسکاچوان می باشد ؟ و یا در حال اقدام برای گرفتن پذیرش ؟
    چند سوال دارم
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aef نمایش پست ها
    سلام دوستان

من هرچی تو سایت برای زمان ددلاین گشتم چیزی پیدا نکردم میشه من رو راهنمایی کنید؟؟

با تشکر
    there is no deadline , so you can send in each time

Junior Member aef آواتار ها

سلام دوست عزیز

از پاسخت متشکرم . فقط اطلاع دارید که دانشگاه یا بخش عمران معدل دو سال آخر براش مهمه یا معدل کل؟؟؟

متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)