صفحه 45 از 54 نخستنخست ... 3536373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 534

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دان

سلام، ببخشید کاندیشنال یعنی چی؟ مدارکتون کم و کسری داشته (همون هایی که اپلود کردین)؟ یا اینکه منظور هارد کپی بفرستید دیگه قطعی میشه. بنظرم برای اپلیکیشن همون انلاین کافیه و اینکه گفتن مدارکت پست کن احتمالا آفرتون میخوان قطعی کنن. من خودم که با استادم در ارتباط بودم همون اول گفت بعد اینکه انلاین اپلای کردی، سریع پست کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanmoh نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای این دانشگاه بدون ارسال مدارک افیشیال پذیرش میدن؟ امروز وضعیت اپلیکیشنم به کاندیشنال تغییر کرده و مسول دپارتمان بهم ایمیل زده که مدارکت رو فرستادی برامون یا نه. که منم گفتم هنوز نفرستادم و هر وقت ادمیشتن بگیرم میفرستم. و البته پرسیدم که ایا تو این مرحله نیاز هست من مدارک افیشیال بفرستم یا نه؟ که گفتن هر چه زودتر داشته باشیم بهتره. حالا من مدارک رو پست کنم و یا منتظر جواب ادمیشن نهایی بمونم؟
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام، ببخشید کاندیشنال یعنی چی؟ مدارکتون کم و کسری داشته (همون هایی که اپلود کردین)؟ یا اینکه منظور هارد کپی بفرستید دیگه قطعی میشه. بنظرم برای اپلیکیشن همون انلاین کافیه و اینکه گفتن مدارکت پست کن احتمالا آفرتون میخوان قطعی کنن. من خودم که با استادم در ارتباط بودم همون اول گفت بعد اینکه انلاین اپلای کردی، سریع پست کن.
    ممنونم از پاسختون
    وضعیتم رو زده Dept Recommend - Conditional,Decision Made. نه موقع اپلود کم و کسری نداشته. فکر کنم یعنی مدارک رو استاد و دپارتمان تایید کرده و ریکام پذیرش رو به گرد ادمیشن داده. با استاد هم در ارتباط بودم و گفته که بعد از گرفتن نامه پذیرش از گرد ادمیشن افیس نامه فاند رو میده ولی چیزی در خصوص مدارک نه نگفته

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanmoh نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    وضعیتم رو زده Dept Recommend - Conditional,Decision Made. نه موقع اپلود کم و کسری نداشته. فکر کنم یعنی مدارک رو استاد و دپارتمان تایید کرده و ریکام پذیرش رو به گرد ادمیشن داده. با استاد هم در ارتباط بودم و گفته که بعد از گرفتن نامه پذیرش از گرد ادمیشن افیس نامه فاند رو میده ولی چیزی در خصوص مدارک نه نگفته

کاندیشنال به معنی وجود نقصی در مدارکه... شما تمام اسکیل های زبال مینیمم دپارتمان (و نه دانشگاه) رو داشتید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    کاندیشنال به معنی وجود نقصی در مدارکه... شما تمام اسکیل های زبال مینیمم دپارتمان (و نه دانشگاه) رو داشتید؟
    بله همه رو داشتم و کم و کسری نداشته. امروز ادمیشن تماس گرفتم و گفتن یه هفته دیگه جواب میدن و کسری وجود نداشت.

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatc

سلام دوستان,
    این جور که از پست ها مشخص هست این دانشگاه بسیار استادمحوره و بدون استاد عملا شانسی برای ادمیشن نیست. من برای دانشکده کشاورزی رشته صنایع غذایی اپلای کرده بودم و چند روز قبل, از کوردیناتور پرسیدم که اپلیکیشن ها کی بررسی میشه و گفتن یکی دو هفته اینده جواب میدیم . با این حال بهم گفتن استادی چند پوزیشن خالی داره و با ایشون تماس بگیرید طی این مدت. مینیمم نمره ایلتس باید برای همه اسکیل ها 6.5 باشه و اورال هم 6.5 . متاسفانه نمره دو اسکیل من 6 هستش و اورال 6.5 , میخواستم بدونم در صورت تایید استاد , امکان داره تو این قسمت نمره زبان راه بیان؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات_ پیام نور

درود.
    دانشگاه های کانادا به ویژه ساسکاچوان شرط سنی دارند؟
    کارشناسی(پیوسته) بنده از دانشگاه پیام نور است با معدل 13.10 رشته فناوری اطلاعات. یک مدرک کاردانی کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم با معدل 13.90 ،شانس برای گرفتنپذیرش از کانادا بویژه ساسکاچون را دارم؟
    آ یا مدارکم را برای ارزیابی برای wes بفرستم یا نه؟

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadazadi نمایش پست ها
    درود.
    کارشناسی(پیوسته) بنده از دانشگاه پیام نور است با معدل 13.10 رشته فناوری اطلاعات. یک مدرک کاردانی کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم با معدل 13.90 ،شانس برای گرفتنپذیرش از کانادا بویژه ساسکاچون را دارم؟
    سلام.
    شرایط سنی به اندازه رزومه اهمیت نداره. هر چی رزومه قوی تر باشه خب شانس پذیرش هم بیشتره. مینیمم معدل این دانشگاه مثل سایر دانشگاه های کانادا 15 هست بعلاوه این دانشگاه به شدت استاد محوره. برای اپلای این دانشگاه نیازی به WES نیست. موفق باشید .

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadazadi نمایش پست ها
    درود.
    شما معدلتون از مینیمم خواسته شده خیلی پایینتره. از طرفی دپارتمان کامپیوتر متقاضیش بیشتر از تعداد پذیرش گیرنده هاست... خلاصه مطلب اینکه شما به احتمال بسیار قوی ریجکت میشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات_ پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    شما معدلتون از مینیمم خواسته شده خیلی پایینتره. از طرفی دپارتمان کامپیوتر متقاضیش بیشتر از تعداد پذیرش گیرنده هاست... خلاصه مطلب اینکه شما به احتمال بسیار قوی ریجکت میشید.
    البته معدل دروس تخصصیم14.80هستش وچنتا بیست دردروس سیستم عامل،هوش مصنوعی،کارآموزی،پروژه و مهندسی نرم افزاردارم.بااین شرایط بازم امکان پذیرش ندارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    این جور که از پست ها مشخص هست این دانشگاه بسیار استادمحوره و بدون استاد عملا شانسی برای ادمیشن نیست. من برای دانشکده کشاورزی رشته صنایع غذایی اپلای کرده بودم و چند روز قبل, از کوردیناتور پرسیدم که اپلیکیشن ها کی بررسی میشه و گفتن یکی دو هفته اینده جواب میدیم . با این حال بهم گفتن استادی چند پوزیشن خالی داره و با ایشون تماس بگیرید طی این مدت. مینیمم نمره ایلتس باید برای همه اسکیل ها 6.5 باشه و اورال هم 6.5 . متاسفانه نمره دو اسکیل من 6 هستش و اورال 6.5 , میخواستم بدونم در صورت تایید استاد , امکان داره تو این قسمت نمره زبان راه بیان؟
    ممنون
    با سلام
    اگه استاد خوشش بیاد بهتون میگن برین دوره زبان تو مرکز زبان دانشگاه ببینید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)