صفحه 10 از 54 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 534

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

دوستان مقدار فاند من 18000 هستش. تو نامه من ننوشته كه شهريه دانشگاه ازش كم ميشه يا نه؟
    از دوستان عزیزی که در این دانشگاه تحصیل می کنن خواهش می کنم تو این مورد راهنمایی کنن، آیا با این مقدار می تونم اونجا زندگی کنم؟ (باتوجه به افزايش شهريه هاى اخير)
    هزینه زندگی چقدره تقريبا؟

Member Fereydoun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    دوستان مقدار فاند من 18000 هستش. تو نامه من ننوشته كه شهريه دانشگاه ازش كم ميشه يا نه؟
    از دوستان عزیزی که در این دانشگاه تحصیل می کنن خواهش می کنم تو این مورد راهنمایی کنن، آیا با این مقدار می تونم اونجا زندگی کنم؟ (باتوجه به افزايش شهريه هاى اخير)
    هزینه زندگی چقدره تقريبا؟
    تبریک میگم! تا جایی که اطلاع دارم، این مبلغیه که به صورت اسکالرشیپ از طرف دانشگاه داده میشه و شما باید شهریه رو هم از همین مبلغ پرداخت کنید. علاوه بر این اسکالرشیپ، اگر از استادی اکسپت برای RA گرفته باشید یا دپارتمان مربوطه بهتون TA بده، به این مبلغ اضافه میشه. هزینه متوسط زندگی در وبلاگ دانشجویان ایرانی ساسکاچوان ذکر شده بود تا جایی که به خاطر دارم. آدرسش تو صفحات قبلی همین پست هست. شما چه رشته ای پذیرش گرفتید؟ میشه لطفا از رزومه تون بگین و اینکه کی و چطور پذیرشتون اعلام شد؟

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

متشكرم. توى نامه گفته شده كه اين 18000 واسه Sep تا Aug هستش.

as a condition of this award you may be required to provide up to 4 hours teaching per week ... portion of this award paid to you during may to august is considered a R.A.ship to work with prof

آخه اون محاسبه(Psa blog) مال سه سال پيشه.
    ولى طبق اون هزينه ماهيانه يك نفر تقريبا ميشه 1000 دلار (خوابگاه 500+ دانشگاه 300+ خوردوخوراك 200) البته شهريه زياد شده.
    اگه كسى فكر ميكنه چيزى از قلم افتاده ممنون ميشم بهم بگه.
    رزومه رو صفحه قبل نوشتم. پروسه پذيرش من همش با استاد هماهنگ بود. ايشون منو در جريان مى گذاشت. 29مارچ گفت منبع مالى تامين شده. 7اپريل گفت پرونده تو كميته تصويب شده و كپى نامه رو 20 اپريل ايميل كرد.شما اپلاى كردين واسه ساسكاچوان؟ جواب گرفتين؟
    ویرایش توسط bamrey_reybam2 : April 23rd, 2011 در ساعت 05:33 PM

Member Fereydoun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    متشكرم. توى نامه گفته شده كه اين 18000 واسه Sep تا Aug هستش.

as a condition of this award you may be required to provide up to 4 hours teaching per week ... portion of this award paid to you during may to august is considered a R.A.ship to work with prof

آخه اون محاسبه(Psa blog) مال سه سال پيشه.
    ولى طبق اون هزينه ماهيانه يك نفر تقريبا ميشه 1000 دلار (خوابگاه 500+ دانشگاه 300+ خوردوخوراك 200) البته شهريه زياد شده.
    اگه كسى فكر ميكنه چيزى از قلم افتاده ممنون ميشم بهم بگه.
    رزومه رو صفحه قبل نوشتم. پروسه پذيرش من همش با استاد هماهنگ بود. ايشون منو در جريان مى گذاشت. 29مارچ گفت منبع مالى تامين شده. 7اپريل گفت پرونده تو كميته تصويب شده و كپى نامه رو 20 اپريل ايميل كرد.شما اپلاى كردين واسه ساسكاچوان؟ جواب گرفتين؟
    فکر نمی کنم هزینه ها با در نظر گرفتن تورم زیر 5% تفاوت چندانی کرده باشه.
    بله من هم برایComputer Science اپلای کردم و از استاد هم پاسخ مثبت گرفتم اما دپارتمان گفته برای اعطای فاند منتظر پاسخ منابع تامین کننده هستند برای همین کلا نتایج رو اعلام نکردن! انتظار بدی شده برای این جا با وجود اینکه انتخاب اولم نیست!
    ویرایش توسط Fereydoun : April 23rd, 2011 در ساعت 11:32 PM

هزینه ی خوابگاه که بسته به نوع انتخاب شما متغیر هست و قیمت هاشو از لینک زیر میتونید پیدا کنید.
    http://www.usask.ca/residence/how_to_apply/rates.php
    در مورد هزینه هاي زندگی هم که طبق براورد خود دانشگاه هزینه بین 18000 تا 23000 دلار برای دانشجوهای بین المللی هست. که البته احتمالا کسی که در خوابگاه ساکن بشه هزینش تا 1000 دلار در سال کمتر میشه. که اساسا مبلغ زیادی نیست. لازمه که به این مساله حتما توجه بشه که هم قیمت مسکن بالا رفته و هم نرخ شهریه دانشگاه ( مخصوصا برای دانشجوهای بین المللی ). لینک تخمین هزینه هارو برای سال 2011 اینجا میتونید پیدا کنید: http://explore.usask.ca/moneymatters/

Junior Member victor235 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_Telecommunications

سلام به دوستان عزیز
    admission with full funding از این دانشگاه برای فوق لیسانس برق چه مبلغی میشه؟ آیا کل هزینه های زندگی رو پوشش میده؟

با تشکر و آرزوی موفقیت

نقل قول نوشته اصلی توسط victor235 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    admission with full funding از این دانشگاه برای فوق لیسانس برق چه مبلغی میشه؟ آیا کل هزینه های زندگی رو پوشش میده؟

با تشکر و آرزوی موفقیت
    شما قصد ادامه تحصیل در چه مقطعی رو دارید دوست عزیز ؟؟؟
    برای مقطع فوق لیسانس حداکثر 18000 و برای مقطع دکتری حداکثر 20000 دلار کانادا به دانشجویان واجد شرایط داده میشه که البته دانشجو میتونه برای دریافت مبلغی اضافی بین 2000 تا 4000 دلار کانادا به عنوان TA ثبت نام کنه.
    برای مقایسه درآمد با مخارج هم میتونید به پست قبلی مراجعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان

من با استادی که از قبل در تماس بودم و به امید اون اپلای کرده بودم، حدود 1 ماه پیش صحبت کردم و گفت که تقاضاهای قوی تر از تو اومده و خلاصه شرمنده! ولی جالبه که هنوز هیچ خبری مبنی بر ریجکت شدن بهم ندادن. به نظرتون امکانش هست که تو لیست انتظار رفته باشم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من 2 ماهه پیش که داشتم شروع میکردم به ارسال مدارک شهریه دانشگاهو که چک کردم سالی 5500 دلار برای اینتر نشنال بود ولی الان زده 13000 دلار برای سپتامبر تا اپریل (1 سال)
    میخواستم ببینم من اشتباه کردم یا تازه گرون کردن ؟؟؟!
    من برای ارشد مکانیک تقاضا دادم هنوزم جواب ندادن با استادی هم در تماس نبودم فقط تازگی یه ایمیل زدن گفتن مدارکت کامله رفته دانشکده مربوطه تا بررسی شه
    معدلم 15.63 تافل pbt 580 دانشگاه آزاد قزوین میخواستم ببینم به نظر شما شرایطم چجوریه ؟؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط arsm_ba نمایش پست ها
    سلام دوستان

من با استادی که از قبل در تماس بودم و به امید اون اپلای کرده بودم، حدود 1 ماه پیش صحبت کردم و گفت که تقاضاهای قوی تر از تو اومده و خلاصه شرمنده! ولی جالبه که هنوز هیچ خبری مبنی بر ریجکت شدن بهم ندادن. به نظرتون امکانش هست که تو لیست انتظار رفته باشم؟
    من سوپروایزر برام پیدا نشد، ریجکت شدم!
    امیدوارم یه استاد دیگه پیدا شه که قبول کنه شمارو.
    اگر استادی پیدا نشه ریجکت می کنن ظاهرا.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)