صفحه 11 از 54 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 534

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

نقل قول نوشته اصلی توسط sia1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 2 ماهه پیش که داشتم شروع میکردم به ارسال مدارک شهریه دانشگاهو که چک کردم سالی 5500 دلار برای اینتر نشنال بود ولی الان زده 13000 دلار برای سپتامبر تا اپریل (1 سال)
    میخواستم ببینم من اشتباه کردم یا تازه گرون کردن ؟؟؟!
    من برای ارشد مکانیک تقاضا دادم هنوزم جواب ندادن با استادی هم در تماس نبودم فقط تازگی یه ایمیل زدن گفتن مدارکت کامله رفته دانشکده مربوطه تا بررسی شه
    معدلم 15.63 تافل pbt 580 دانشگاه آزاد قزوین میخواستم ببینم به نظر شما شرایطم چجوریه ؟؟؟
    منم شرایط تقریبا مشابه شما داشتم.
    در مورد شهریه کلا شهریه دانشگاه های این ایالت (Saskatchewan) نسبت به جاهای دیگه خیلی پایین تره. Regina هم شهریه خیلی پایینی داره.
    شاید منظورشون از 13000 تا برای 3 ترم بوده.
    توصیه می کنم همین الان هم ایمیل بزنید به استادا و حتی اگه بتونین تو سابجکت ایمیل ذکر کنید که اپلای کردید می تونه کمک کنه به دیده شدن ایمیل.
    مثلا بگید: Submitted application to U of S ....
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

نقل قول نوشته اصلی توسط sia1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 2 ماهه پیش که داشتم شروع میکردم به ارسال مدارک شهریه دانشگاهو که چک کردم سالی 5500 دلار برای اینتر نشنال بود ولی الان زده 13000 دلار برای سپتامبر تا اپریل (1 سال)
    میخواستم ببینم من اشتباه کردم یا تازه گرون کردن ؟؟؟!
    من برای ارشد مکانیک تقاضا دادم هنوزم جواب ندادن با استادی هم در تماس نبودم فقط تازگی یه ایمیل زدن گفتن مدارکت کامله رفته دانشکده مربوطه تا بررسی شه
    معدلم 15.63 تافل pbt 580 دانشگاه آزاد قزوین میخواستم ببینم به نظر شما شرایطم چجوریه ؟؟؟
    As of May 1, 2011, international graduate students are assessed tuition at 1.5 times the posted rate for domestic students in the same program.
    According to the information provided in the below link, your tuition fee will be 8,574 CAD
    http://www.usask.ca/tuition/download..._FactSheet.pdf

سلام
    تبریک.نامه پذیرش من هم اومده(مهندسی شیمی برای سپتامبر 2011) ولی در نامه اشاره ای به مبلغ فاند نشده. فقط گفته برای تائید ثبت نام یک ایمیل بزنم. شما از کجا مطلع شدین که مبلغ فاند چقدره؟از طریق استاد اقدام کردین یا مستیقیم با دانشگاه تماس گرفتین. ممن.ن می شم جوابم رو سریع بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    سلام دوستان. نامه پذيرش من براي اين دانشگاه اومده و اگه خدا بخواد تو يکي دوهفته آينده نامه فاند هم مي رسه. دوستاني که براي سپتامبر 2011 (يا احتمالا ترم بهار و تابستان 2011) از اين دانشگاه پذيرش گرفتن و قصد accept اين پذيرشو دارن اطلاع بدن.
    با آرزوي موفقيت براي همگي.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidetop2002 نمایش پست ها
    سلام
    تبریک.نامه پذیرش من هم اومده(مهندسی شیمی برای سپتامبر 2011) ولی در نامه اشاره ای به مبلغ فاند نشده. فقط گفته برای تائید ثبت نام یک ایمیل بزنم. شما از کجا مطلع شدین که مبلغ فاند چقدره؟از طریق استاد اقدام کردین یا مستیقیم با دانشگاه تماس گرفتین. ممن.ن می شم جوابم رو سریع بدین.
    تبریک میگم دوست عزیز، معمولا 2 تا 3 نامه از دانشگاه به دست شما میرسه، احتمالا نامه ی بعدی به طور کامل تمام اطلاعات رو به شما میده. البته لازمه بگم گه معمولا یه اسکن از نامه برای شما E-mail میکنن. آیا در نامه ای که به دست شما رسیده اشاره ای به نوع فاند یا اسکلارشیپ شده ؟ شما برای چه مقطعی اپلای کردید ؟

مرسی. من برای دکترا اقدام کردم. با استاد ها هم مکاتبه نکردم. چیزی برام ایمیل نکردند. در نامه هم اشاره ای به نوع فاند نشده متاسفانه. نامه زدم بهشون و گفتند که دانشکده جزئیات فاند را بهم اطلاع می ده. هنوز که خبری از دانشکده نیست. راستش فکرم می کنم 18000 تا که دوستان حرفش رو می زنند خیلی کمه.اینطور نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmhzadeh نمایش پست ها
    تبریک میگم دوست عزیز، معمولا 2 تا 3 نامه از دانشگاه به دست شما میرسه، احتمالا نامه ی بعدی به طور کامل تمام اطلاعات رو به شما میده. البته لازمه بگم گه معمولا یه اسکن از نامه برای شما E-mail میکنن. آیا در نامه ای که به دست شما رسیده اشاره ای به نوع فاند یا اسکلارشیپ شده ؟ شما برای چه مقطعی اپلای کردید ؟

Junior Member

سلام دوستان اول از همه ممنون از پاسخ های قبلیتون./
    به من ایمیل زدن گفتن : Your file is still circulating to find a research supervisor. فکر کنم منم میخوان رد کنن و بگن سوپروایزر پیدا نشد.
    من به چند تا استاد هم میل زدم هیچ کدوم جواب ندادن .
    اصلا من برای فوق لیسانس مکانیک M.Eng رو انتخاب کردم اصلا سوپروایزر میخوام چیکار من اصلا بورس نمی خوام که استاد برا تحقیق پیدا کنم !!!؟
    من که آخرش نفهمیدم فرق M.Eng با M.Sc. چیه !
    کاری میشه کرد به نظر شما ؟؟ مثلا ایمیل بزنم بگم فاند نمیخوام ؟
    Thanks in advance.

Junior Member

من برای چند تا استاد نوشتم که به research supervisor احتیاج دارم خوشبختانه یکیشون سریع جواب داد و قبول کرد .)
    I can be your supervisor. i need to call your attention that for M.Eng, we do
    not have fund to support you. You have to proceed with your study with our own
    financial supports.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- IUST

Post پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

سلام به همه ;ببینید هفته قبل یه ایمیل از ساسکاچوان برام اومد با این مضمون که:
    Your file is complete and a faculty member has expressed interest in accepting you as a student. You will receive an official letter once your application has been examined by the College of Graduate Studies and Research.
    این یعنی چی؟؟ یهنی اینکه اینکه پذیرش داده یا نداده؟ فاند داره یا نداره؟ من هرچی میل میزنم میگم بابا حالا این که گفتین کی هست که علاقه مند شده؟ حالا من پذیرش رو گرفتم و فاند دارم یا نه!!هیچی نمیگن!!کسی میلی با همچین مضمونی گرفته یا نه!!!من نگران کارای سفارت و ویزا و اینجور چیزا هستم خیلی!!!!

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mrnaghash نمایش پست ها
    Your file is complete and a faculty member has expressed interest in accepting you as a student. You will receive an official letter once your application has been examined by the College of Graduate Studies and Research.
    این یعنی چی؟؟ یهنی اینکه اینکه پذیرش داده یا نداده؟ فاند داره یا نداره؟ من هرچی میل میزنم میگم بابا حالا این که گفتین کی هست که علاقه مند شده؟ حالا من پذیرش رو گرفتم و فاند دارم یا نه!!هیچی نمیگن!!کسی میلی با همچین مضمونی گرفته یا نه!!!من نگران کارای سفارت و ویزا و اینجور چیزا هستم خیلی!!!!
    نگران نباشید
    شما از طرف دانشکده پذیرفته شدید و دیگه جای نگرانی نیس به احتمال بالای 99 درصد graduate office رو حرف دانشکده حرفی نمی زند
    و بعد از آن نامه آفیشیال برایتان فرستاده خواهد شد

نقل قول نوشته اصلی توسط mrnaghash نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، همونطور که در پست قبلی هم اومده، اصلا جای نگرانی نیست، شما از طرف دپارتمان قبول شدید و برای آماده شدن نامه آفیشیال به College of Graduate Studies and Research معرفی شدید. حتی برای بچه هایی هم که صد در صد درست شده هم این نامه از طرف دپارتمان میاد. تبریک میگم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)