صفحه 12 از 54 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 534

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

نقل قول نوشته اصلی توسط sia1987 نمایش پست ها
    من برای چند تا استاد نوشتم که به research supervisor احتیاج دارم خوشبختانه یکیشون سریع جواب داد و قبول کرد .)
    I can be your supervisor. i need to call your attention that for M.Eng, we do
    not have fund to support you. You have to proceed with your study with our own
    financial supports.
    تبریک، شرایط شما چی بوده ؟؟؟

دوستان عزیز، چه کسانی که قبول شدند و چه کسانی که ریجکت شدند، لطف میکنید اگر برای کمک به همه ی دوستان دیگه، مخصوصا افرادی که در آینده قصد دارند برای این دانشگاه اپلای کنند، شرایط خودتون رو هم ذکر کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmhzadeh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، همونطور که در پست قبلی هم اومده، اصلا جای نگرانی نیست، شما از طرف دپارتمان قبول شدید و برای آماده شدن نامه آفیشیال به College of Graduate Studies and Research معرفی شدید. حتی برای بچه هایی هم که صد در صد درست شده هم این نامه از طرف دپارتمان میاد. تبریک میگم.
    مرسیی از جوابتون. خوب من خیلی نگران ویزا هستم. میتونم بهشون بگم یک اسکن از طرف اونا بهم بدن که کارای سفارت رو شروع کنم. من نگرانم که این آفیس منو اکسپت نکنه!!آخه دیگه چیرو میخوان بررسی کنن. من حتی زنگ هم زدم به این اداره که گفتن ولی جواب نمیدن میگن پیغام بذارین.بابت تبریک هم مرسی

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

من هم بهتون تبريك ميگم. بله شما بايد بهشون بگيد كه كاراى ويزا طول ميكشه و اونا واستون فايل pdf رو ميفرستن كه توش به جزييات فاند اشاره شده. فقط احتمالا يه كم طول ميكشه تا نامه آماده شه.
    من نميدونم چرا hard copy پذيرش من هنوز به دستم نرسيده... دوستان چقدر مگه طول ميكشه؟ تازه قرار بود استادم با پست سفارشى بفرسته
    ویرایش توسط bamrey_reybam2 : May 10th, 2011 در ساعت 10:14 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    من هم بهتون تبريك ميگم. بله شما بايد بهشون بگيد كه كاراى ويزا طول ميكشه و اونا واستون فايل pdf رو ميفرستن كه توش به جزييات فاند اشاره شده. فقط احتمالا يه كم طول ميكشه تا نامه آماده شه.
    من نميدونم چرا hard copy پذيرش من هنوز به دستم نرسيده... دوستان چقدر مگه طول ميكشه؟ تازه قرار بود استادم با پست سفارشى بفرسته
    رسیدن که بالاخره میرسه، نامه ی من تازه هفته پیش رسید دستم، یعنی تقریبا بعد یک ماه. البته کپی نامه برای مراحل اولیه سفارت گویا کافی هست.

Junior Member

تبریک، شرایط شما چی بوده ؟؟؟
    ممنون من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد قزوین هستم با معدل 15.67 و تافل pbt : 580 و با سابقه کار 3 سال. برای ارشد مکانیک M.Eng اقدام کردم .
    راستی الان یک ایمیل زدند که در آن دانشکده موافقت خودشو اعلام کرده و گفتند نامه رسمی را وقتی مدارک توسط College of Graduate Studies and Research بررسی بشه ارسال میکنند که فکر نمیکنم دیگه مشکلی پیش بیاد .کسی میدونه چقدرطول میکشه بیاد ؟
    در ضمن از تمام کسانی که اطلاعاتشونو در اینجا قرار دادند بسیار متشکرم چراکه اگر اطلاعات آنها نبود مطمئنا من نتیجه ای نمیگرفتم

Junior Member

سلام دوستان،

جواب ریجکت من رو بالاخره دادند. فقط نمی دونم که چرا این قدر طولش دادن. شرایطم رو هم توی پست های قبلی مطرح کردم. برای تمامی دوستان آرزوی موفقیت می کنم.
    علیرضا

نقل قول نوشته اصلی توسط sia1987 نمایش پست ها
    ممنون من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد قزوین هستم با معدل 15.67 و تافل pbt : 580 و با سابقه کار 3 سال. برای ارشد مکانیک M.Eng اقدام کردم .
    راستی الان یک ایمیل زدند که در آن دانشکده موافقت خودشو اعلام کرده و گفتند نامه رسمی را وقتی مدارک توسط College of Graduate Studies and Research بررسی بشه ارسال میکنند که فکر نمیکنم دیگه مشکلی پیش بیاد .کسی میدونه چقدرطول میکشه بیاد ؟
    در ضمن از تمام کسانی که اطلاعاتشونو در اینجا قرار دادند بسیار متشکرم چراکه اگر اطلاعات آنها نبود مطمئنا من نتیجه ای نمیگرفتم
    با توجه به فرصت باقی مونده، به نظر من بهترین کار درخواست از دانشگاه برای ایمیل کردن کپی نامه آفیشال ادمیشن و اقدام برای سفارت با همون کپی نامه هست. فکر نمیکنم منتظر رسیدن اصل نامه شدن زیاد منطقی باشه به شرایط فعلی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با توجه به فرصت باقی مونده، به نظر من بهترین کار درخواست از دانشگاه برای ایمیل کردن کپی نامه آفیشال ادمیشن و اقدام برای سفارت با همون کپی نامه هست. فکر نمیکنم منتظر رسیدن اصل نامه شدن زیاد منطقی باشه به شرایط فعلی.
    من امزوز زنگ زدم به این اداره Graduate and research office و با یک خانمی صحبت کردم. گفت که ما پذیرش رو به شما دادیم و نامه ی شما هم پست شده. گفت که فاند رو با دانشکده خودتون تماس بگیرین. گفتم که یه اسکن برا من از اون بفرستن که گفت باشه و میلم رو ازم گرفت. فکر کنم تا دیر نشده کارای سفارت باید شروع بشه!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان چون از شرایط من سوال کردن:
    مکانیک علم و صنعت
    معدل:16.22
    مقاله: سابمیت شده در ژورنال
    حل تمرین بودم. توفل:92
    جی آر ایی: 1050

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)