صفحه 13 از 54 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 534

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

دوستان عزیزی که پذیرش گرفتن و منتظر نامه ی دانشگاه هستن، حالا یا اصل نامه و یا کپی نامه، من پیشناهد میکنم برای استفاده بهینه از وقت از الان برای گواهی عدم سو پیشینه و ترجمه مدارک مورد نیاز مثل شناسنامه یا کارت پایان/معافیت خدمت سریع تر اقدام کنند. در ضمن از همین الان لازمه که برای محل سکونت خودتون اقدان کنید یا الاقل به فکرش باشید. قبلا هم به این نکته اشاره شده که در صورتی که تصمیم دارید در خوابگاه ساکن بشید، حالا هر خوابگاهی که خودتون ترجیح میدید، حتما باید از قبل براش اپلای کنید.

مشکل من هم تقریبا همینه.Graduate and research office می گه باسه فاند با دپارتمان تماس بگیر. دپارتمان می گه که ما نامه فاند رو برات پست کردیم.حتی بهم نمی گن مبلغ فاند چقدره

نقل قول نوشته اصلی توسط mrnaghash نمایش پست ها
    من امزوز زنگ زدم به این اداره Graduate and research office و با یک خانمی صحبت کردم. گفت که ما پذیرش رو به شما دادیم و نامه ی شما هم پست شده. گفت که فاند رو با دانشکده خودتون تماس بگیرین. گفتم که یه اسکن برا من از اون بفرستن که گفت باشه و میلم رو ازم گرفت. فکر کنم تا دیر نشده کارای سفارت باید شروع بشه!!

Junior Member

سلام,
    من برای fall 2011 از دانشگاه ساسکاچوان برای مقطع دکتری توی دپارتمان شیمی با فاند پذیرش گرفتم. تازه نامه پذیرشم اومده و می خواستم برای ویزای دانشجویی اپلای کنم ولی فقط یک مشکل دارم من الان دانشجوی فوق لیسانس هستم و آخر خرداد فاغ التحصیل می شم و هنوزم سربازی نرفتم. می خواستم ببینم الان قبل از فازغ التحصیلی می تونم مدارکم رو به سفارت تحویل بدم؟ لازم به ذکر هست که من پاسپورتم رو پارسال برای شرکت توی کنفرانس گرفتم و الان توی دستم هست. توی سایت سفارت نوشته باید نامه از نظام وظیفه که اثبات کنه من معافیت تحصیلی دارم رو همراه مدارکم تحویل بدم که این نامه رو فقط زمانیکه من فارغ التصیل می شم بهم میدم. لطفا رهنمایی کننید و همچننین ممنونتون می شم اگر ددلاینی که سفارت برای تحویل مدارک برای صدور ویزا برای ماه سپتامبر داره رو هم بگین. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Nanoapply نمایش پست ها
    سلام,
    من برای fall 2011 از دانشگاه ساسکاچوان برای مقطع دکتری توی دپارتمان شیمی با فاند پذیرش گرفتم. تازه نامه پذیرشم اومده و می خواستم برای ویزای دانشجویی اپلای کنم ولی فقط یک مشکل دارم من الان دانشجوی فوق لیسانس هستم و آخر خرداد فاغ التحصیل می شم و هنوزم سربازی نرفتم. می خواستم ببینم الان قبل از فازغ التحصیلی می تونم مدارکم رو به سفارت تحویل بدم؟ لازم به ذکر هست که من پاسپورتم رو پارسال برای شرکت توی کنفرانس گرفتم و الان توی دستم هست. توی سایت سفارت نوشته باید نامه از نظام وظیفه که اثبات کنه من معافیت تحصیلی دارم رو همراه مدارکم تحویل بدم که این نامه رو فقط زمانیکه من فارغ التصیل می شم بهم میدم. لطفا رهنمایی کننید و همچننین ممنونتون می شم اگر ددلاینی که سفارت برای تحویل مدارک برای صدور ویزا برای ماه سپتامبر داره رو هم بگین. با تشکر
    تبریک میگم دوست عزیز، ببینید در سایت سفارت پیش بینی شده که بررسی هر پرونده هشت هفته طول بکشه و توصیه کرده که از سه ماه قبل از سفر برای گرفتن ویزا اپلای کنید و ددلاین خاصی تایین نشده.
    واقاً جواب سوال اولتون رو هم نمیدونم.

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

سلام و تبريك ميگم بهتون به نظر من واسه اينكه كارتون جلو بيوفته مداركو بدين سفارت و بعدا وقتى اعلام كردن مداركتون ناقصى داره اون مدارك تكميلى رو براشون ببريد...

سلام,

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- IUST

من تا اونجا که میدونم شما اگر فارغ التحصیل نشدید باید ریز نمرات مقطع فوق لیسانس رو به همراه یک نامه از دانشگاه که میگه که شما تا مثلاً پایان این ترم فارغ التحصیل میشید ببرید و بهشون بدید.
    سلام,

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba8080 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من میخواستم بدونم برای گرفتن سو پیشینه نیاز نیست که مثلا یه نامه از سفارت ببریم پلیس+10 ؟ یعنی پلیس+10 براش مهم نیست ما
    سو پیشینه رو برا چه ارگانی میخوایم؟
    برا ویزای داشجویی باید مدارک رو هم آزاد کنیم؟ میدونم که در نهایت یاید آزاد کرد ولی میخوام بدونم میشه بدون اون ویزا گرفت و بعدش آزاد کرد؟
    (من مدرک لیسانسو آزاد کردم ولی فوق رو هنوز آزاد نکردم. آخه فوق ی کم گرونه. سه چهار تومنی میشه!! )
    اگر پاسپورت داری نیازی به نامه از سفارت نیست
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...-east/iran.asp

در صورتی که به تازگی فارغ التحصیل شدید یا هنوز دانشجو هستید نامه ای رسمی مبنی بر تحصیلات خود را میتونید بفرستید.
    http://www.canadainternational.gc.ca...on_kit-ara.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط mrnaghash نمایش پست ها
    دوستان من میخواستم الان که میخوام برای سفارت اقدام کنم، دقیقاً چقدر باید تئی حساب باشه. مثلاً الان که دانشگاه گفته بین 18000 تا 23808 دلار من باید اون حد بالا رو توی حساب داشته باشم؟؟و راستی این حساب باید به نام خودم باشه؟؟
    فکر نمیکنم کسی در این مورد اطلاع دقیقی داشته باشه و معمولا اطلاعات در این مورد بر پایه تجربیات دیگرانی بوده که با موفقیت ویزا گرفتن، یکی از دوستان که همین هفته ی پیش ویزاشونو گرفتن و از دانشگاه ساسکاچوان هم پذیرش داشتن گفتند که 10 تا 15 میلیون در حساب شخصیتون و 25 تا 30 میلیون در حساب پدر یا مادرتون کافی هست. از طرفی با توجه به اینکه شما فاند دارید (اگر درست یادم باشه) این مورد زیاد جای سخت گیری وجود نداره. من این رو هم شنیدم که اگر در حسابتون به اندازه ی مخارج ماه اول زندگی و پول یک بلیط رفت و برگشت پول باشه کافیه یعنی حدود 5 تا 7 میلیون تومن. (فقط نقل کردم، درستی این مطلب رو به هیچ عنوان تایید نمیکنم)

سلام دوستان،
    من هم دیروز از ساسکا برای Mechanical Eng. PhD پذیرش گرفتم با فاند RA . جالب که هیچ فیدبکی هم نداشتم تا اینکه نامه پذیرش و فاند مستقیم اومد در خونمون. خواستم ببینم از دوستان کسی برای خوابگاه اپلای کرده؟ برای اطلاع دوستان، شرایط من هم این طور بوده:
    لیسانس هوافضا شریف، معدل 15
    فوق لیسانس هوافضا شریف: معدل 17.1
    1 کنفرانس خارجی
    4 کنفرانس داخلی
    1 ژورنال داخلی- 1 ژورنال خارجی Submitted
    TOEFL 102

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_apply83 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من هم دیروز از ساسکا برای Mechanical Eng. PhD پذیرش گرفتم با فاند RA . جالب که هیچ فیدبکی هم نداشتم تا اینکه نامه پذیرش و فاند مستقیم اومد در خونمون. خواستم ببینم از دوستان کسی برای خوابگاه اپلای کرده؟ برای اطلاع دوستان، شرایط من هم این طور بوده:
    لیسانس هوافضا شریف، معدل 15
    فوق لیسانس هوافضا شریف: معدل 17.1
    1 کنفرانس خارجی
    4 کنفرانس داخلی
    1 ژورنال داخلی- 1 ژورنال خارجی Submitted
    TOEFL 102
    تبریک میگم دوست عزیز، من شخصا برای خوابگاه اپلای کردم (سیگر ویلر).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)