صفحه 17 از 54 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 534

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud mac نمایش پست ها
    سلام به همگی

میخواستم بدونم من با توجه به رزومه ام واسه این دانشگاه شانسی دارم واسه ادمیشن یا نه. ؟ خیلی ممنون میشم اگه نظرتونو در مورده شرایط من بگید
    bachelor in materials engineering - Azad university najafabad branch
    GPA: 13.37
    GPA last two years: 14.09
    TOEFL ibt: 92 R:26 L:22 S:22 W:22
    GRE: Q:630 V: :300 W:2.5
    1 foreign conference: Czech republic 2011, accepted, not presented
    1 year relevant part time work experience and 1 year part time teaching English experience

به نظرتون شانسی دارم واسه این دانشگاه؟؟
    ببینید این دانشگاه یه حداقل هایی گذاشته :http://www.usask.ca/cgsr/admission/index.php این لینک مربوط به admission requirements هست. این دانشگاه سابقه این رو داشته که دانشجوهای دانشگاه های خیلی خوب مثل امیرکبیر یا تهران رو که معدل خوبی هم داشتن تو مرحله پری اپلیکیشن رد کنه. خیلی چیزها رو ملاک قرار میدن، معدل و یا نمره زبان شروط لازم هستن ولی کافی نیستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    ببینید این دانشگاه یه حداقل هایی گذاشته :http://www.usask.ca/cgsr/admission/index.php این لینک مربوط به admission requirements هست. این دانشگاه سابقه این رو داشته که دانشجوهای دانشگاه های خیلی خوب مثل امیرکبیر یا تهران رو که معدل خوبی هم داشتن تو مرحله پری اپلیکیشن رد کنه. خیلی چیزها رو ملاک قرار میدن، معدل و یا نمره زبان شروط لازم هستن ولی کافی نیستن.
    اقا همین مرحله پری که میگی، یکی از دوستام از ادمیشن آفیس یه سوالی پرسیده بود و طرف هم گفته بود پری رو پر کن و برام بفرست. دوست ما هم اینکار رو کرد و براش جواب اومد متاسفانه برای شما جایی نداریم. درحالی که در سایت دانشگاه که مراحل اپلای رو توضیح داده، چیزی راجع به اینکه فرم پری اپلیکشن رو برامون ایمیل کنید نداره، این دوست من اتفاقی این کار رو کرده بود و قبل از رسیدن به مراحل اپلای یعنی پر کردن آنلاین و فرستادن مدارک و غیره، جواب منفی گرفته.
    شما اطلاع دارید از سیستم preliminary application این دانشگاه؟

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shbf نمایش پست ها
    اقا همین مرحله پری که میگی، یکی از دوستام از ادمیشن آفیس یه سوالی پرسیده بود و طرف هم گفته بود پری رو پر کن و برام بفرست. دوست ما هم اینکار رو کرد و براش جواب اومد متاسفانه برای شما جایی نداریم. درحالی که در سایت دانشگاه که مراحل اپلای رو توضیح داده، چیزی راجع به اینکه فرم پری اپلیکشن رو برامون ایمیل کنید نداره، این دوست من اتفاقی این کار رو کرده بود و قبل از رسیدن به مراحل اپلای یعنی پر کردن آنلاین و فرستادن مدارک و غیره، جواب منفی گرفته.
    شما اطلاع دارید از سیستم preliminary application این دانشگاه؟
    من خودم تجربشو نداشتم،اما از سه نفر از نزدیکانم که پارسال اقدام کردند برای این دانشگاه، دو نفرشون تو پری رد شدن، و یک نفر قبول شد که بعد مدارک و فرستاد. برای شخص من اینطور نبود، من یکبار انلاین اپلای کردم و مدارک رو پست کردم. دانشکده به دانشکده فرق میکنه، باید ببینید دانشکده ای که شما قصد دارین اپلای کنید چه مراحلی برای اپلای تعریف کرده. اون نزدیکانم من هم برای engineering اپلای کرده بودند که دو مرحله داشت. ولی اگربخوام یه توصیه دوستانه بهتون بکنم، قبل از اپلای کردن و پرداخت 75$ با اساتید مکاتبه کنید و مطمئن شید که یکی از اونها راغب هست که با شما کار کنه، در غیر این صورت صرفا وقت و پولتون از بین میره. مگر اینکه رزومتون واقعا قوی باشه!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

من هفته بعد میرسم ساسکاچوان ! یکی از کارهایی می خوام انجام بدم اونجا اپلای کنم !
    دوست دارم برم face to face صحبت کنم با چندتا استاد ! اما نمی دونم چی باید بگم تو ایمیل ! اصلا ایمیل بدم appointment بگیرم؟ یا اول CV بدم بعد بگم می خوام ببینمت ؟

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    من هفته بعد میرسم ساسکاچوان ! یکی از کارهایی می خوام انجام بدم اونجا اپلای کنم !
    دوست دارم برم face to face صحبت کنم با چندتا استاد ! اما نمی دونم چی باید بگم تو ایمیل ! اصلا ایمیل بدم appointment بگیرم؟ یا اول CV بدم بعد بگم می خوام ببینمت ؟
    میدونید که Deadline دانشگاه برای سپتامبر 2012 تموم شده! به نظرم میل بزنید بهشون و بگید اونجا هستین! اگر جوابی نگرفتین حضوری برید!

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    میدونید که Deadline دانشگاه برای سپتامبر 2012 تموم شده! به نظرم میل بزنید بهشون و بگید اونجا هستین! اگر جوابی نگرفتین حضوری برید!
    ددلاین اکثر رشته ها 1 april هست برای دانشجویان اینترنشنال ! تازه ایشون اونجا هستن واسه ایشون فرق میکنه !تاریخ ددلاین دانشجویان اینترنشنال داخل کانادا فرق میکنه با اینترنشنال خارج کانادا !

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    ددلاین اکثر رشته ها 1 april هست برای دانشجویان اینترنشنال ! تازه ایشون اونجا هستن واسه ایشون فرق میکنه !تاریخ ددلاین دانشجویان اینترنشنال داخل کانادا فرق میکنه با اینترنشنال خارج کانادا !
    بله حق با شماست، دانشکده به دانشکده شرایط اپلای فرق میکنه! من راجع به اکثر رشته ها نمیتونم نطر بدم، از دو دانشکده بیشتر خبر ندارم. البته با توجه به اینکه مدارک داره بررسی میشه و جواب ها داره میاد، اونها که زودتر اقدام کردن احتمالا نتیجه بهتری می گیرن.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

There is no university deadline for applications to graduate studies set by the College of Graduate Studies and Research. We accept admission recommendations from academic units throughout the year.

http://www.usask.ca/cgsr/admission/deadlines.php

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با توجه به رشته تون به دانشکده مورد نظر تون مراجعه کنید. دانشکده به دانشکده شرایط اپلای کاملا فرق میکنه! حتی نمره زبان!!

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

• Two official copies of your academic transcript(s): photocopies are fine at the time of initial application.
    • Three letters of recommendation, with at least one from a professor familiar with your scholarly work.
    • A curriculum vitae or resume
    یعنی کپی ترجمه ریز نمره رو قبول میکنن ؟
    ریکام ها باید اینترنتی باشه ؟ من از استادام ریکام گرفتم ! قبوله یا اینترنتی هم میخوان ؟ (برای مستر رشته عمران )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)