صفحه 3 از 54 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 534

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar
    فکر میکنم حدودا 20Feb اونجا بوده و تافلمم دو سه روز بعدش رسیده. شما وضعیتتون معلوم نشده؟
    به امید موفقیت
    والا من هنوز ایمیلی نگرفتم،ولی همون 8 هفته که گفته بود شده،یعنی هر چقدر به هفته 8 نزدیک بشی شانس کمتر میشه،امروز من تازه فهمیدم که مینیمم معدل واسه civil این دانشگاه 16 هست!!!یه کم عجیبه!!کسی هست که واسه سیویل اقدام کرده باشه؟
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

سلام
    من IELTS جنرال دارم آیا حتماً باید آکادمیک امتحان بدم یا با همین IELTS می تونم اقدام کنم؟؟؟ فقط در مورد دانشگاه ساسکاچوان می پرسم؟

فکر نکنم دوست عزیز
    این مطلب دقیقاً توی سایت قید شده و تا جایی که من اطلاع دارم برای دپارتمان Computer Science حتماً باید Academic داشته باشید.
    موفق باشید

دوستان کسی هست که با پرداخت آنلاین برای ترم September 2010 مشکل داشته باشه؟
    من می خوام از طریق فرمی با عنوان CreditePaymentForm اقدام به پرداخت وجه Application بکنم.
    کسی هست که این روش رو امتحان کرده باشه؟

ببخشید اصلاً کسی هست که این ترم برای این دانشگاه اقدام کرده باشه؟

سلام
    اره من مدارکم 2 هفته پیش به این دانشگاه رسید...کافیه که اون فرم پرداخت با کردیت رو اسکن کنید و برای منشی دپارتمان بفرستین اونم می ده به Graduate office و پولو برمیدارن. واسه من که خیلی راحت بود سریع برداشتن وقتی هم که پست کردم مدارکمو گفتن کامله الانم منتظر جوابم
    موفق باشین

خیلی ممنون از راهنمایی
    پس منم دانلودش می کنم و وقتی پرش کردم Scan می کنم و برای دپارتمان Mail می کنم.
    چقدر طول کشید تا پولو کسر کنن و همچنین چقدر طول کشید مدارکتون با پست برسه اونجا؟
    از اونجایی که هر دپارتمان هم یک فرم مخصوص به خودشو داره که باید انلاین پر بشه و این فرم بعد از تکمیل فرم کلی Graduate باید پر بشه شما کی این فرم رو پر کردین؟ بعد از اینکه پول از تو حسابتون کسر شد بهتون میل زدن و شما تونستید فرم دوم رو پر کنید دیگه درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Tavassolian نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی
    پس منم دانلودش می کنم و وقتی پرش کردم Scan می کنم و برای دپارتمان Mail می کنم.
    چقدر طول کشید تا پولو کسر کنن و همچنین چقدر طول کشید مدارکتون با پست برسه اونجا؟
    از اونجایی که هر دپارتمان هم یک فرم مخصوص به خودشو داره که باید انلاین پر بشه و این فرم بعد از تکمیل فرم کلی Graduate باید پر بشه شما کی این فرم رو پر کردین؟ بعد از اینکه پول از تو حسابتون کسر شد بهتون میل زدن و شما تونستید فرم دوم رو پر کنید دیگه درسته؟
    خواهش می کنم.
    من بعد از Submit application و قبل از اینکه مدارکم برسه به دپارتمان فرم رو برای منشی اسکن کردم. البته منشیه گفت می تونی برای Graduate office هم ایمیل کنی ولی منشی بهتر بود چون ایمیلا رو جواب می داد....با TNT حدودا 4 روز طول کشید (البته توی سال نو بود و کمی دیر شد) و هنوز توی سایت TNT زده بود نرسیده ولی منشی ایمیل زذ گفت رسید!!! خیلی UPDATA هستند خوشبختانه. بعد از اینکه مدارکم رسید گفت حالا که مدارک کامله می برم میدم Graduate office کسر کنند که سریع انجام شد.
    یعنی شما اگر تازمان رسیدن مدارکتون مشخصات کردیت کارت رو بدین به محض رسیدن مدارک کسر می شه
    موفق باشین

راستی این ایمیلیه که خود Graduate بهم زد:

Hello,

About application fee payment. You will have to fill out the “Payment by Credit Card” form – which you can download from: http://www.usask.ca/cgsr/downloads/f...ardPayment.pdf

And then you can send it to the graduate college at:

College of Graduate Studies
    105 Administration Place
    Saskatoon SK S7N 5A2
    Canada

Or you can fax it to the Graduate College at : 1-306-966-5756.
    Or you can scan the filled in document and email it to: grad.admissions@usask.ca

Or you can pay your application fee by international money order or by a check payable on a Canadian bank.

I hope this answers your questions.

Douglas Dombrosky , B.A., M.Div.,M.B.A.
    Director of Graduate Admissions,
    Recruitment and Information Technology
    College of Graduate Studies and Research
    University of Saskatchewan
    105 Administration Place,
    Saskatoon, SK S7N 5A2 CANADA
    Tele: 306.966.2774
    Fax: 306.966.5756

Junior Member