صفحه 44 از 54 نخستنخست ... 3435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 534

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

سلام،

کسری جان معمولا دانشگاه ها راه میان اگه توصیه نامه کمی بعد از ددلاین برسه. البته ایده آلش این هست که تمامی مدارک قبل از ددلاین رسیده باشه. هنوز تا اول فوریه وقت داری، به استادت یادآوری کن و به گروه هم بگو اگه استاد دیرتر ارسال کرد.

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    دوستان کسی نمی دونه این دانشگاه روی ددلاین چه قدر حساسه؟ من همه ی مدارک رو آپلود کردم و دو تا از استادها هم معرفی نامه رو فرستادن. مونده فقط یه معرفی نامه که استاد هنوز نفرستاده و ددلاین هم ۱ فوریه هست.

Junior Member bhr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    دوستان کسی نمی دونه این دانشگاه روی ددلاین چه قدر حساسه؟ من همه ی مدارک رو آپلود کردم و دو تا از استادها هم معرفی نامه رو فرستادن. مونده فقط یه معرفی نامه که استاد هنوز نفرستاده و ددلاین هم ۱ فوریه هست.
    سلام
    منم مشکل مشابه رو داشتم. به دپارتمان ایمیل بزن و ازشون بخواه بهت فرصت بدن یکی دو روز با توضیح شرایطت.
    با من که خوب همکاری کردن. نگران نباش
    ! Don't hate what you Don't understand

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دکترای عمران می خواستم تو این دانشگاه اپلای کنم.
    اما به هیچ کدوم از اساتیدش تا به حال ایمیل نزدم. از صحبت ها متوجه شدم این دانشگاه خیلی استاد محوره.
    الان با توجه به اینکه ددلاین 15 فوریه هست. به نظرتون ارزش داره ایمیل بزنم یا اینکه یهو اپلای کنم؟ خصوصا اینکه در گرایش من (آب زیرزمینی) سه چهار تا هم استاد داره.
    سوال بعدیم هم اینه که من مقالات خیلی خوبی ندارم. یک کنفرانس اینترنشنال و دو تا هم کنفرانس داخلی به زبان فارسی.
    نمره تافلم هم 82 هست. اما دانشگاهم شهید بهشتی بوده و معدل ارشد و کارشناسیم هم خوبه. سابقه کار مرتبط و خوبی هم دارم.
    به نظرتون می تونم از این دانشگاه فاند بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti229 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکترای عمران می خواستم تو این دانشگاه اپلای کنم.
    اما به هیچ کدوم از اساتیدش تا به حال ایمیل نزدم. از صحبت ها متوجه شدم این دانشگاه خیلی استاد محوره.
    الان با توجه به اینکه ددلاین 15 فوریه هست. به نظرتون ارزش داره ایمیل بزنم یا اینکه یهو اپلای کنم؟ خصوصا اینکه در گرایش من (آب زیرزمینی) سه چهار تا هم استاد داره.
    سوال بعدیم هم اینه که من مقالات خیلی خوبی ندارم. یک کنفرانس اینترنشنال و دو تا هم کنفرانس داخلی به زبان فارسی.
    نمره تافلم هم 82 هست. اما دانشگاهم شهید بهشتی بوده و معدل ارشد و کارشناسیم هم خوبه. سابقه کار مرتبط و خوبی هم دارم.
    به نظرتون می تونم از این دانشگاه فاند بگیرم؟

سلام.

این دانشگاه تا جایی که من میدونم استاد خیلی مهم است و بهتره که به استید ایمیل بزنید اگه استاد شما را بخواد ددلاین زیاد مهم نیست. تاریخ اسکالرشیپ دانشگاه برای دانشجویان 2 فوریه بود که رد شده است. ولی هر دانشکده و استاد هم فاند خودشان را دارند. امتیاز شما برای اسکالرشیپ دانشگاه پایین است چون فقط 3 تا کنفرانس دارید ولی اگر استادی پیدا کنید که شما رو بخواد میتونه تا سالی 18000 دلار به شما کمک مالی بکنه.

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام،

دوستان من از این دانشگاه پذیرش گرفتم، ولی هنوز جواب بورسیه رو به من اعلام نکردن. از اونجا که من منتظر جواب دانشگاه کلگری و مک گیل هم هستم، هنوز آفر قبول نکردم. بررسی اسکالرشیپ به این که ربطی نداره که من هنوز آفر قبول نکردم نه؟ یعنی اینکه من هنوز آفر قبول نکردم روی اسکالرشیپم تاثیری نمیذاره؟
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام،

دوستان من از این دانشگاه پذیرش گرفتم، ولی هنوز جواب بورسیه رو به من اعلام نکردن. از اونجا که من منتظر جواب دانشگاه کلگری و مک گیل هم هستم، هنوز آفر قبول نکردم. بررسی اسکالرشیپ به این که ربطی نداره که من هنوز آفر قبول نکردم نه؟ یعنی اینکه من هنوز آفر قبول نکردم روی اسکالرشیپم تاثیری نمیذاره؟
    سلام.
    فکر نکنم به هم ربطی داشته باشه. چون برای من نامه پذیرش هنوز ندادند ولی برای دین اسکالرشیپ از طرف دانشکده معرفی شدم.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام دوستان،

من امروز با دانشگاه صحبت کردم و گفتند که نتایج راند دوم رو آخر مارچ اعلام میکنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام،

سلام. تبریک میگم بهتون. میشه بگید چه رشته ای بودید و چه مدت بعد از اپلای طول کشید تا جوابتون بیاد؟

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دان

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanmoh نمایش پست ها
    سلام. تبریک میگم بهتون. میشه بگید چه رشته ای بودید و چه مدت بعد از اپلای طول کشید تا جوابتون بیاد؟
    سلام،ممنون.

حدود دو ماه و نیم واسه من طول کشید تا آفرم بیاد. البته همونطور که گفتم جواب بورسیه اواخر مارچ باید بیاد. من مهندسی کامپیوتر اپلای کردم.

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دان

سلام دوستان

برای این دانشگاه بدون ارسال مدارک افیشیال پذیرش میدن؟ امروز وضعیت اپلیکیشنم به کاندیشنال تغییر کرده و مسول دپارتمان بهم ایمیل زده که مدارکت رو فرستادی برامون یا نه. که منم گفتم هنوز نفرستادم و هر وقت ادمیشتن بگیرم میفرستم. و البته پرسیدم که ایا تو این مرحله نیاز هست من مدارک افیشیال بفرستم یا نه؟ که گفتن هر چه زودتر داشته باشیم بهتره. حالا من مدارک رو پست کنم و یا منتظر جواب ادمیشن نهایی بمونم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)