صفحه 7 از 54 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 534

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Saskatchewan

نقل قول نوشته اصلی توسط vida_24 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما با این شرایط میتونم برای دکترا از دانشگاه ساسکچوان پذیرش بگیرم؟
    لیسانس صنعتی شریف معدل 15
    فوق لیسانس صنعتی اصفهان معدل 15 (میانگین هم ورودی ها هم 15 هست!! به خدا تقصیر من نیست معدلم فوقم کمه!! )
    تافل 99
    مقاله فعلاً هیچی متاسفانه
    در ضمن می نیمم معدل سسکچوان برای ایران 15 هست، یعنی از نظر معدلی دقیقاً رو می نیمم هستم. اما از می نیمم تافل که 80 هست خیلی بالاترم. حالا امیدم رو از دست ندم مگه نه؟!

سلام ویدا خانم
    میشه لطفا بگید کجا مینیمم معدل برا ایران رو گفته؟
    من که تو سایتش همچین چیزی ندیدم!
    ممنون

Junior Member

سلام . ببخشید می خواستم سوال کنم برای پذیرش گرفتن با فاند از ساسکاچوان حتما باید با استادا در ارتباط بود؟ آخه بیش تر از یه ماه پیش به یه استادی که رو فیلد کاریش خیلی کار کرده بودم و خیلی امیدوار بودم که از کارم خوشش بیاد ایمیل زدم و حتی جوابم هم نداد. از طرفی من برای رشته computer science می خوام معدل کلم 15.70 , معدل سه ترم اخرم : 18 دانشگاه تهران هستم. زبان هنوز ندادم امتحانش رو. یه مقاله submit شده ISI دارم. سه تا ریکام خیلی خیلی خوب دارم. به نظرتون بدون تماس با استادا ممکنه بتونم فاند بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

دوستان کسی هست از Saskatchewan پذیرش داشته باشه؟ نمی دونید خرجش چقدره؟ و آیا واسه مستر مکانیک خوب Fund می دن یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba8080 نمایش پست ها
    سلام ویدا خانم
    میشه لطفا بگید کجا مینیمم معدل برا ایران رو گفته؟
    من که تو سایتش همچین چیزی ندیدم!
    ممنون

سلام
    این لینکش هست:
    http://www.usask.ca/cgsr/prospective.../countries.php

با سلام
    من امسال برای بار اول میخوام اپلای کنم.
    تو اپلای انلاین چند تا دانشگاه (من نمونه سوالات ساسکاچوان را اینجا اوردم) یک مورد بود که از دوستان باتجربه میخوام کمک کنند. در مورد اسکولارشیپ پرسیده که :

A-Do you currently hold a scholarship or assistantship that will finance your first year of graduate study? B- If not, is attendance contingent on the award of a scholarship or assistantship providing full support?

اولین سوالو که من NO زدم چون بورسیه هیچ جا نیستم. حالا موندم دومی رو چی بزنم؟؟
    البته مطمئن نیستم معنیش این میشه یا نه؟؟ (آیا حضور شما فقط در صورتی است که فاند کامل به شما تعلق گیرد)
    آخه یه جا تو یکی از بخشهای همین سایت یادمه که یه نفر (در مورد یکی دیگه از دانشگاههای کانادا) گفته بود: چون من زدم که فاند کامل میخوام همون اول منو ریجکت کردن. حال اگه سوال دوم رو NO بزنیم یه وقت نمیگن که تو گفتی که فاند نمیخوای. پس بت نمیدیم
    از دوستانی که تجربه اپلای دارن میخوام بگن که این سوال دوم رو معمولا چی باید زد که شانس پذیرش رو تحت الشعارررر قرار نده
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

دوست عزيز sinad من از اين دانشگاه پذيرش PhD گرفتم ولي نمي دونم منظورتون از خرجش چقدره چيه؟ خرج APPLY يا ؟ و در جواب Mojtaba بايد بگم من
    دومين سوالو جواب ندادم و خالي گذاشتم اما استادي كه اونجا پيدا كردم گفته به شرط داشتن fund منو قبول مي كنه كه نتيجه fund بهار آينده تعيين مي شه. پس
    فكر مي كنم اگه با استادي هماهنگ كرده باشيد مشكلي پيش بياد.با اين حال اميدوارم دوستان ديگه هم تجاربشونو بگن.

سلام
    من به یه استاد تو دانشکده مکانیک ایمیل زدم
    گفت فعلا سرم شلوغه و درخواستهای زیادی دارم و الان نمیتونم تصمیم بگیرم
    به نظرتون چیکار کنم؟ اپلای کنم؟ شانس پذیرش دارم؟
    شانسم برا فاند چقدره؟
    (لیسانس چمران 15.15 فوق صنعتی اصفهان 16.9)
    (یه کنفرانس خارجی و یه سابمیت ژورنالی، تافل 617 و 4)

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

شما مينيموم هاي معدل را داريد،تو سايت دانشگاه بررسي کنيد که بقيه مينيموم ها مثل زبان (يا اگر gre ميخواهند) داشته باشيد بعد اپلاي کنيد که اين مسئله خيلي مهمه. اگه استادتون قطعي شده بود بقيه مراحل هم براتون ساده مي شد اما با اين شرايط که گفتيد اگه از دانشگاه هاي ديگه هم از اساتيد جواب مثبت نگرفتيد بد نيست شانستونو اينجا امتحان کنيد. تا جايي که من اطلاع دارم معدل (احتمالا بويژه در دو سال آخر) در گرفتن فاند اين دانشگاه نقش داره پس اگه فکر مي کنيد معدل ارشدتون نسبت به هم رشته ايهاتون خوبه مي تونيد اپلاي کنيد و منتظر باشيد و حتما بعد اپلاي وقتي سر استاد خلوتتر شد بهش ميل بزنيد که اپلاي کرديد و دوباره شرايط خودتونو بگيد (cv و ... )

Member ice آواتار ها

سلام
    دو تا سوال داشتم:
    آیا این دانشگاه مثل اغلب دانشگاه های کانادا صفحه مربوط به فاند داره (مثل stipend) یا فقط با توجه به استاد و ... این امکان به صورت شانسی وجود داره؟
    کسانی که تا به حال اقدام کردن حتما با استاد تماس گرفتند یا مستقیم درخواست دادند؟ برای این می پرسم که برخلاف جاهای دیگه نگفتند سوپروایزر معرفی کنید و نوشته بودند فایل متقاضی رو همه اساتید دیده و اگر مناسب کارشون باشه موافقت می کنند.
    با سپاس

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

سلام دوستان. نامه پذيرش من براي اين دانشگاه اومده و اگه خدا بخواد تو يکي دوهفته آينده نامه فاند هم مي رسه. دوستاني که براي سپتامبر 2011 (يا احتمالا ترم بهار و تابستان 2011) از اين دانشگاه پذيرش گرفتن و قصد accept اين پذيرشو دارن اطلاع بدن.
    با آرزوي موفقيت براي همگي.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)