صفحه 131 از 131 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,304 , از مجموع 1304

موضوع: شرط معدل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام دوستان

دو تا سوال دارم... اگر معدل کارشناسی ارشد از کارشناسی پایینتر باشه خیلی نقطه منفی محسوب میشه؟ درضمن کارشناسی رو از یکی از دانشگاههای دولتی ایران ولی ارشد رو از یکی از دانشگاههای معتبر اروپا با رنک بالا گرفتم. ولی متاسفانه معدل ارشدم پایینتره!

سوال دوم اینکه در CV که برای مکاتبه با استاد میفرستیم معدل حتما باید ذکر بشه؟

مرسی
    ویرایش توسط Nscience : October 19th, 2017 در ساعت 02:22 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام دوستان

دو تا سوال دارم... اگر معدل کارشناسی ارشد از کارشناسی پایینتر باشه خیلی نقطه منفی محسوب میشه؟ درضمن کارشناسی رو از یکی از دانشگاههای دولتی ایران ولی ارشد رو از یکی از دانشگاههای معتبر اروپا با رنک بالا گرفتم. ولی متاسفانه معدل ارشدم پایینتره!

سوال دوم اینکه در CV که برای مکاتبه با استاد میفرستیم معدل حتما باید ذکر بشه؟

مرسی
    نه دوست عزیز درسته که معدل ارشدتون نسبت به کارشناسی پایین تره اما از دانشگاه معتبر و بین المللی اخذ شده که خودش نقطه قوت محسوب میشه. پس نگران نباشین و سعی کنین با تعداد مقالات ISI یا نمره زبان عالی این معدل رو کاور کنین. معمولا معدل پایین اصلا توصیه نمیشه که در CV ذکر بشه. موفق باشین.

سلام دوستان
    معدل کاردانی ۱۴.۷۰ و معدل کا شناسی ۱۶.۹۸ هستش در رشته نرم افزار از دانشگاه غیر انتفاعی غیاث الدین کاشانی .
    مقاله ندارم.بنظرتون چقدر شانس دارم ؟ آیا دانشگاه غیر انتفاعی رو معتبر میدونن؟من چقدر شانس دارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    واسه من دیگه عاشقی جاده یک طرفه ست

نقل قول نوشته اصلی توسط n00shin نمایش پست ها
    نه دوست عزیز درسته که معدل ارشدتون نسبت به کارشناسی پایین تره اما از دانشگاه معتبر و بین المللی اخذ شده که خودش نقطه قوت محسوب میشه. پس نگران نباشین و سعی کنین با تعداد مقالات ISI یا نمره زبان عالی این معدل رو کاور کنین. معمولا معدل پایین اصلا توصیه نمیشه که در CV ذکر بشه. موفق باشین.
    وز بخیر دوستان
    من یک سوال درباره گرفتن پذیرش از شما داشتم
    تفاوت گرفتن پذیرش بین دانشگاه America و Canada چیه؟؟؟
    آیا دانشگاه America نسبت به دانشگاه canada از لحاظ معدل راحت تر با دانشجو کنار میآیند و پذیرش میدهند(با فاند یا بدون فاند).؟؟؟
    کسانی که معدل لیسانس آنها(معدل پایین محسوب میشود 16-) پایین تر از حد نساب اخذ پذیرش فوق لیسانس در دانشگاه Canada می باشند، آیا شانس گرفتن پذیرش در دانشگاه های با رنک پایینتر canada دارند(چه دانشجو کانادایی چه international )؟؟؟ برای ورود به دانشگاه canada داشتن مدرك لیسانس با معدل حداقل 16 ضروري است(که معدل من کمتر از 16)
    من اصلا رنک دانشگاه در مقطع Master برام مهم نیست
    دوستان چکارکنم؟
    با آرزوی موفقیت مصطفی🌹💋

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)