صفحه 103 از 144 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام دوستان

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته برق گرایش مخابرات در دانشگاه های معتبر کانادا حداقل معدل لازم چند باید باشه؟
    شرط سنی پذیرش به چه صورت است؟
    ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ehja نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته برق گرایش مخابرات در دانشگاه های معتبر کانادا حداقل معدل لازم چند باید باشه؟
    شرط سنی پذیرش به چه صورت است؟
    حداقل معدل مورد پذیرش در بعضی از دانشگاه های کانادا 15 و در بعضی 16 هست . البته به این نکته هم باید توجه کنید که بعضی از دانشگاه ها کل معدل لیسانس رو در نظر می گیرند و بعضی 60 واحد آخر و همه این اطلاعات رو باید در وب سایت دپارتمان مربوطه چک کنید. شرط سنی هم برای پذیرش وجود نداره.

Junior Member

دوستان برای مستر تو دانشگاه های انتاریو با معدل 14.5 لیسانس، امیدی هست؟ (میدونم دانشگاه های مختلف سطح متفاوتی دارن، منظورم به طور کلیه).
    و سوال دوم اینکه GRE تأثیری داره تو بهتر کردن شرایطم یا به خاطر معدل بدی که دارم فکر هم نکنم بهش؟

Junior Member

سلام دوستان برای رشته انیمیشن قصد دارم فوق لیسانس توی دانشگاه های کانادا بخونم با معدل 15.61 از دانشگاه غیر انتفاعی هنر شیراز آیا راحت پذیرش میشم و آیا شانسی برای بورسیه دارم؟ اگه نمونه کار خوب داشته باشم؟ طراحی دستیم قوی هست و اینکه من 6 تا 0 دارم توی کارنامه راهی هست ک این 0 ها حذف بشن از کارنامه؟
    پیشاپیش ممنونم ازتون

سلام دوستان
    واسه PHD معدل کارشناسی 17.42 و ارشد 16 هردو دانشگاه ازاد
    امیدی واسه پذیرش هست ؟ و گرفتن فاند هست ؟

Junior Member

سلام دوستان، توی سایت دانشگاه تورنتو نوشته:
    ​an appropriate bachelor's degree, or its equivalent, with a final year average of at least mid-B from a recognized university.
    یعنی واقعاً؟ فقط معدل سال آخر برای دانشگاه تورنتو مهمه؟ همه میگفتن دو سال آخر مهمه که.

Junior Member

سلام دوستان من تازه این انجمن رو پیدا کردم و خیلی خوشحالم که تونستم عضو بشم.
    سوالی داشتم ازتون با این شرایط امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادا رو دارم؟ به من گفتن با این شرایط 1 درصد هم امکان گرفتن پذیرش+ بورس رو ندارم و کانادا بنده رو جزو دانشجوهای تنبل دسته بندی میکنه! و اینکه این معدل من در مقیاس 0 تا 4 کانادا چند حساب میشه؟
    1. معدل کارشناسی 15.33 از دانشگاه پیام نور پایان نامه 19.5 و یک مقاله ازش تو کنفرانس بین الملل رفتارهای مدیریت ترکیه_ استانبول (رشته تحصیلی مدیریت بازرگانی در 6 ترم تموم کردم)
    2. معدل کارشناسی ارشد 15.20 از دانشگاه پیام نور پایان نامه 19.5 و یک مقاله ازش تو دانشگاه شهید بهشتی (رشته تحصیلی مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی بین الملل در 3 ترم تموم کردم)
    3 توصیه نامه از اساتید دارم و سنم هم متولد 1371 هستم و به غیر از این مقالات 3 مقاله دیگه هم دارم که در دست چاپ هست.
    میخواستم بدونم با این شرایط شانسی دارم و اگر بله کدوم دانشگاه ها با کمک هزینه؟ در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی بین الملل میخوام برای phd .
    شانسی دارم با این شرایط؟
    معدل من خیلی کمه؟
    اگر شانسی دارم کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد میدید؟
    ویرایش توسط MBA_DBA : June 23rd, 2015 در ساعت 07:01 AM

Junior Member shezza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment - university of tehran

سلام دوستان
    با معدل 15.70 لیسانس (دو سال آخر 16.5) در رشته محیط زیست به شرطی که بقیه فاکتورهای رزومه (نمره زبان، gre ، داشتن مقاله و...) خوب باشه آیا میشه امیدی به پذیرش همراه فاند برای مستر از کانادا داشت؟؟؟

سلام
    من مهندسی برق - الکترونیک دانشگاه آزاد با معدل 13.4
    ارشد هم برق -قدرت دانشگاه آزاد با معدل 17
    یک مقاله ISI هم دارم
    تافل یا آیلتس ندارم ولی زبانم ضعیف نیست
    امکان گرفتن پذیرش دارم ؟
    مرسی

سلام
    ببخشید ولی من چند بار سوالم رو پرسیدم ولی کسی جواب نداد.
    برای دکترای شیمی مک مستر اپلای کردم. اینترویو با یکی از اساتید هم داشتم و اون خوشبختانه منو اوکی کرد و گفت در اولویتش هستم. فقط چیزی که هست اینه که معدل ارشدم 15:30 هست و مک مستر معدل مورد نیاز برای دکترا رو 9 از 12 زده برای ارشد (که فکر کنم کمی بیشتر از مین هستم) و برای لیسانس فقط زده شرایط تحصیلی اکسلنت. حالا من نگرانم که معدلم مشکل داشته باشه. معدل لیسانسم 13:12 هست. کسی میدونه این دانشگاه رو مینیمم معدل حساسه یا نه؟
    میخوام بدونم معمولا چجوریه. اگه مینیمم معدل رو نداشته باشم اینکه استاد اوکی کامل داده تاثیری نداره؟ استادا معمولا کاری میکنن؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)