صفحه 130 از 144 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام دوستان
    من پی آر کانادا دارم . و روزمه کاری بسیار خوب .. اما معدلم خیلی کم است .. حدود۱۱ .این امکان اصلا اصلا وجود نداره که من درکاناد در دانشگاه فوق بخونم؟
    کس اطلاع داره؟ ممنون می شم راهنمایی ام کنید.
    ارسال مدارک : دسامبر2010 ، دریافت فایل نامبر : می 2011 ، دریافت نامه انتظار مصاحبه : نوامبر 2012 ، تاریخ مصاحبه :18 اکتبر 2013
    فایل نامبر فدرال : 9 مارس 2014

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط QuebecQuebec نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پی آر کانادا دارم . و روزمه کاری بسیار خوب .. اما معدلم خیلی کم است .. حدود۱۱ .این امکان اصلا اصلا وجود نداره که من درکاناد در دانشگاه فوق بخونم؟
    کس اطلاع داره؟ ممنون می شم راهنمایی ام کنید.
    خیلی بعیده. دلیل خاصی داره که میخواهید فوق بخوانید؟ اگر هدفتون صرفا گرفتن یک مدرک کانادایی است میتونید در دوره های graduate Certificate کالجها یا دانشگاهها تحصیل کنید. اگر خیلی اصرار دارید که حتما فوق هم بخوانید میتونید برای دوره لیسانس از یک دانشگاه پذیرش بگیرید و شاید مقداری از واحدهاتون را هم قبول کنند و بعد از گرفتن لیسانس کانادایی برای فوق لیسانس بروید.

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم: معدل 14 کارشناسی از دانشگاه فردوسی و آیلتس 6.5 و مدارک بین المللی مرتبط با رشتم دارم و در حال حاضر دارم یه مقاله مینویسم که ان شاالله مقاله خوبی میشه. به نظر شما میتونم امیدی به گرفتن فاند از یکی از دانشگله های کانادا برای مستر داشته باشم یا خیر؟ ممنونم.

Junior Member

دوستان بنظرتون ارزش داره ۶ واحد مازاد بر واحدهای مصوب ارشد بردارم تا معدلم که بدون نمره پایان نامه 17.32 هست رو به 17.89 ارتقا بدم؟
    نکته 1: معدل کل (با پایان نامه) و بدون احتساب 6 واحد مازاد 18.1 خواهد شد.
    نکته 2: معدل کارشناسی بنده متاسفانه 13 هست.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud2067 نمایش پست ها
    دوستان بنظرتون ارزش داره ۶ واحد مازاد بر واحدهای مصوب ارشد بردارم تا معدلم که بدون نمره پایان نامه 17.32 هست رو به 17.89 ارتقا بدم؟
    نکته 1: معدل کل (با پایان نامه) و بدون احتساب 6 واحد مازاد 18.1 خواهد شد.
    نکته 2: معدل کارشناسی بنده متاسفانه 13 هست.
    سلام

به نظر معدل خوبی دارید.نیازی به این کار نیست.

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    من ميخوام براي دكتري برق قدرت اقدام كنم
    سنم ٢٤ سال
    دانشگاه ازاد كارشناسي و كارشناسي ارشد خوندم با معدل١٦ و١٨:٧٠
    مقاله ندارم
    زبان دارم ميخونم براي تافل با نمره بالا حداقل٩٠
    شانس پذيرش و گرفتن فاند دارم ياخير؟
    ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید. اگه بنده رو کمک کنید ممنون میشم

من با یک استاد از دانشگاه Indiana (Bloomington) مکاتبه کردم و فیلدهامون کاملاً باهم میخورد و گفت حتماً اپلای کن با فاند. ولی وقتی شرایط حداقلی دانشکده رو دیدم جا خوردم.
    شرایط من اینه:
    معدل لیسانس 13.85
    معدل ارشد 17.25
    تافل 102
    GRE ندادم هنوز

شرایطی که توی سایت نوشته

1. TOEFL or IELTS exams
      International students (whose native language is not English):
    2. TOEFL - Minimum of 600 (>249 CBT, >99 IBT). (Minimum of 620 (>260 CBT, >104 IBT) for Financial Aid).

1. Undergraduate Grade Point Average (GPA)
      Minimum of 3.0 on 4.0 scale (a B average)

1. Graduate Record Exam (GRE)
    2. Exam taken after August 1, 2011 – a minimum of 151 on verbal and a minimum of 150 on quantitative, and 4.5 or better on Analytical.

نمره تافلم 2 نمره از financial aid کمتره. همچنین نمره رایتینگ 4.5 برای GRE که کار خداست! ولی بزرگترین مشکل معدل لیسانسه که مال من حدود 2.75 هست. الان با توجه به این شرایط (و اینکه خیلی از دانشگاه های دیگه هم همین سیستم حداقل معدل لیسانس 3 از 4 رو دارن) من کلاً باید بیخیال این دانشگاه ها بشم و اپلای نکنم؟ یا استاد میتونه خودش وارد عمل بشه؟

خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط francesc2 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید. اگه بنده رو کمک کنید ممنون میشم

من با یک استاد از دانشگاه Indiana (Bloomington) مکاتبه کردم و فیلدهامون کاملاً باهم میخورد و گفت حتماً اپلای کن با فاند. ولی وقتی شرایط حداقلی دانشکده رو دیدم جا خوردم.
    شرایط من اینه:
    معدل لیسانس 13.85
    معدل ارشد 17.25
    تافل 102
    GRE ندادم هنوز

شرایطی که توی سایت نوشته

1. TOEFL or IELTS exams
      International students (whose native language is not English):
    2. TOEFL - Minimum of 600 (>249 CBT, >99 IBT). (Minimum of 620 (>260 CBT, >104 IBT) for Financial Aid).

1. Undergraduate Grade Point Average (GPA)
      Minimum of 3.0 on 4.0 scale (a B average)

1. Graduate Record Exam (GRE)
    2. Exam taken after August 1, 2011 – a minimum of 151 on verbal and a minimum of 150 on quantitative, and 4.5 or better on Analytical.

نمره تافلم 2 نمره از financial aid کمتره. همچنین نمره رایتینگ 4.5 برای GRE که کار خداست! ولی بزرگترین مشکل معدل لیسانسه که مال من حدود 2.75 هست. الان با توجه به این شرایط (و اینکه خیلی از دانشگاه های دیگه هم همین سیستم حداقل معدل لیسانس 3 از 4 رو دارن) من کلاً باید بیخیال این دانشگاه ها بشم و اپلای نکنم؟ یا استاد میتونه خودش وارد عمل بشه؟

خیلی ممنون
    این رو باید از خود استاد سوال کنید.

سلام دوستان

دوستان یه سوالی بود که من چند صفحه پیش هم پرسیدم و کسی راهنمایی نکرد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

اگر کسی معدل کاردانیش 12.3، معدل کارشناسیش 17.9 و معدل ارشدش 18 باشه میتونه برای کانادا اقدام کنه؟ منظورم اینه که معدل کاردانی پایین میتونه مانعی باشه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان

دوستان یه سوالی بود که من چند صفحه پیش هم پرسیدم و کسی راهنمایی نکرد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

اگر کسی معدل کاردانیش 12.3، معدل کارشناسیش 17.9 و معدل ارشدش 18 باشه میتونه برای کانادا اقدام کنه؟ منظورم اینه که معدل کاردانی پایین میتونه مانعی باشه؟

ممنون
    ازونجاییکه دو معدل مقاطع بعدیه شما خوبه معدل کاردانی میتونه خیلی کمتر به چشم بیاد. اصلا خودتون رو بخاطر معدل پایین کاردانی محدود نکنید و اقدام کنین. هر مورد منفی در رزومه میتونه با یه مورد مثبت پوشیده بشه. مثلا میتونین این معدل کاردانی پایین رو با نمره زبان بالا و یا مقاله ISI کاور کنین. موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)