صفحه 113 از 144 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

Hello

I have an Electrical engineering bachelor degree in Iran . I was'nt really interested in the courses and I started learning computer programming like c# asp.net and networking and working on that field which it made me focusing less on my university courses like electronic and Electrical circuits and so on . Yes , I obtained my bachelors with a 2.5 average. Now I want to apply to a master degree I would love, like computer science but my GPA doesn't meet minimum requirements.I want to know if there are any hopes I could pursue my education in what I love in a canadian university.
    And I should stress that I have an Ielts academic 7 and I'm not looking for scholarships or funds and I can pay the International tuition fees.

Thanks for your time.

Please name some universities that are easier to get an admission!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirebrahimiii نمایش پست ها
    Please name some universities that are easier to get an admission!
    سلام
    دانشگاهی که با این معدل به شما پذیرش بده در کانادا وجود ندارد!!
    اما فقط استاد توانایی جذب شما رو داره پس دنبال استاد تو رشته مورد نظرتون بگردید.
    در ضمن ناامیدتون نکنم اما رایتینگ شما دارای اشکالات زیادیه و اگر اینطوری به اساتید ایمیل بزنید .....

Banned

با سلام ، خواستم دوستان لطفا بگن آیا کسی‌ رو میشناسن از کالج ویزا گرفته باشه ؟مرسی‌

با سلام
    یه سوال در مورد معدل حداقل در دانشگاه های کانادا داشتم. از دوستان خواستم بپرسم معدل 15.85 در ارشد (3.06 در wes) و معدل لیسانس 14.37 (2.85) و دو سال آخر لیسانس 3.36حداقل معدل کدوم دانشگاه های کانادا رو بر آورده می کنه؟(مخصوصا برای دانشگاه ryerson سوال داشتم چون می دونم احتمال زیاد می تونم اونجا استاد برای همکاری پیدا کنم)
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام
    ببخشید من رشته ام صنایع اس. لیسانس معدلم 15.2 شده و الان ارشد میخونم فک کنم معدل ارشدم 17.5 شه ... میخواستم ببینم میتونم کانادا پذیرش بگیرم؟؟

Junior Member

سلام
    من کارشناسی مهندسی ایمنی بودم دانشگاه صنعت نفت معدلمم هست 14/32
    کنکور کارشناسی ارشد اکتشاف هم رتبه 17 شدم
    میخواستم بدونم میتونم تو دانشگاههای آلبرتا یا کلگری پذیرش بگیرم؟

Junior Member

معدل برای رشته مهندسی مکانیک برای ارشد تو چه رنجی هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Aitarash نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی مهندسی ایمنی بودم دانشگاه صنعت نفت معدلمم هست 14/32
    کنکور کارشناسی ارشد اکتشاف هم رتبه 17 شدم
    میخواستم بدونم میتونم تو دانشگاههای آلبرتا یا کلگری پذیرش بگیرم؟
    متاسفانه معدل مینیمم اکثرا 15 و 16 برای دانشگاههای ایرانی است. کمتر از آن عموما در ارزیابی اولیه تحصیلات تکمیلی پرونده ریجکت می شود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyariyazadeh نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال در مورد معدل حداقل در دانشگاه های کانادا داشتم. از دوستان خواستم بپرسم معدل 15.85 در ارشد (3.06 در wes)حداقل معدل کدوم دانشگاه های کانادا رو بر آورده می کنه؟
    با تشکر
    بستگی به رشته و دانشگاه باید در سایت دانشگاه چک کنید.
    مثلا برای بسیاری از رشته ها و مینیمم مورد تایید تحصیلات تکمیلی در کلگری 15 است ولی مثلا گروه عمران مینیمم 16 برای ایران را تعریف نموده است. باید با توجه به مورد دانشگاه به دانشگاه چک کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)