صفحه 97 از 144 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط zese1366 نمایش پست ها
    سلام
    من شنیدم که معدل ارشد برای پذیرش در کانادا بدون درنظر گرفتن پایان نامه باید بالاتر از 15.8 باشد. آیا درسته؟
    سلام
    دانشگاه ها باهم فرق دارند. سایت هریک از دپارتمان های مد نظرتان را چک کنید متوجه میشید.

Junior Member

سلام دوستان معدل کارشناسی من 17.34 هست و معدل ارشد 16.80 به نظر شما واسه پذیرش دکتری در کانادا معدل ارشد من مشکل ساز نیست و این که واسه چه دانشگاههایی شانس دارم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    اینکه مشکل ساز هست یا نه به هر حال چیزیه که دیگه از کنترل شما خارجه. شما سعی کنید با نمرات زبان بالا و مقاله و توصیه های خوب جبران کنید. معدل لیسانستون خوبه و معمولا معدل لیسانس حرف اول رو میزنه. سوال دوم هم که به اینجا نامرتبطه.
    ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1024 نمایش پست ها
    سلام دوستان معدل کارشناسی من 17.34 هست و معدل ارشد 16.80 به نظر شما واسه پذیرش دکتری در کانادا معدل ارشد من مشکل ساز نیست و این که واسه چه دانشگاههایی شانس دارم؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    اینکه مشکل ساز هست یا نه به هر حال چیزیه که دیگه از کنترل شما خارجه. شما سعی کنید با نمرات زبان بالا و مقاله و توصیه های خوب جبران کنید. معدل لیسانستون خوبه و معمولا معدل لیسانس حرف اول رو میزنه. سوال دوم هم که به اینجا نامرتبطه.
    ارادت
    مرسی سیمون جان لطف کردی ولی میشه بگی معدل فوق من در کل چه جوریه واسه کانادا؟

Junior Member

سلام دوستان٬لطفا جواب بدید این قضیه بدجور روو اعصابمه٬خواهشا روراست جواب بدید و قصد دادن اعتماد بنفسم نداشته باشید٬من رشتم فیزیک بوده و معدل کارشناسیم۱۲/۵ اما معدل ارشدم ۱۸/۲۰از شهید بهشتیه٬
    تافلمو حدود ۱۰۰تا ۱۰۵ میارم دوتا مقاله isi دارم و GRE خوب٬توصیه نامه ام دارم٬حالا با توجه به معدل نابود کارسناسیم و با توحه به رزومه ی قویم جز معدل کارشناسی آیا میتونم پذیرش با فاند بگیرم؟

سلام
    من ترم 5 کارشناسی ام. مهندسی شیمی می خونم. معدلم تقریبا افتضاحه . 14 !
    چند تا سوال داشتم !
    1 - منظور از معدل همون معدل درس های اختصاصیه دیگه، نه ؟
    2- چقدر می تونم معدلمو با مقاله و GRE و TOEFL خوب جبران کنم ؟
    3 - اصلا معدل قابل جبران هست ؟

سلام به همه دوستان. من مستر رو در کشور نروژ تموم کردم و معدل کل مستر هم B هستش. میخواستم بدونم کسی مبدونه توسیستم کانادا, معدل B (در سیستم ECTS) چی میشه و آیا شانس برای پذیرش در مقطع دکتری دارم یا نه.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidov نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من مستر رو در کشور نروژ تموم کردم و معدل کل مستر هم B هستش. میخواستم بدونم کسی مبدونه توسیستم کانادا, معدل B (در سیستم ECTS) چی میشه و آیا شانس برای پذیرش در مقطع دکتری دارم یا نه.
    با تشکر
    سلام ..
    از این لینک فک کنم بتونید کارتون راه بندازید
    http://www.wes.org/gradeconversionguide/index.asp

Member mhmd123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power

سلام
    من تو ارشدم یه صفر دارم (عدم تایید حدف پزشکی) و بخاطر همون معدلم از 17.1 رسیده به 15.7!!!
    حالا بنظرتون اگه واسه دانشگاه هایی که شرط معدل ارشد دارن اپلای کنم و این قضیه رو توضیح بدم، واسه محاسبه GPA این نمره صفرم رو حدف میکنن یا بخاطر نداشتن مینیمم معدل ریجکت میکنن؟
    تو ریزنمرات ترجمه شده هم نوشته که این صفر بخاطر غیبت سر جلسه امتحان بوده.
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان٬من معدل ارشدم حدود ۱۷/۶۰ از دانشگاه شهید بهشتیه و تافل ۱۰۰ GRE subject 960 و GRE general با نمره ی خوب امممما معدل لیسانسم 12/40 هست!!!!روراست جواب بدید میتونم پذیرش با فاند بگیرم؟
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)