صفحه 115 از 144 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام دوستان عزیز

مهندسی کامپیوتر از دانشگاه سمنان با معدل 12.68
    فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات علوم تحقیقات تهران با معدل 16.35
    ایلتس 7.5
    2 سال سابقه کار کارمندی مرتبط با کامپیوتر
    3 سال سابقه کار برای مدیریت و راه اندازی یک پروژه کاری مبتنی بر آی تی ( شغل هم اکنون بنده، شخصا مجموعه کار راه اندختم )
    29 سال
    ایا با این معدل و سن امکان پذیرش از دانشگاه کنکوردیا برای Technology management دارم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master climatology

دوستان معدل کارشناسی مورد نیاز واسه دانشگاهubc کانادا چند هست؟؟؟ من دستی معدلم و انجام دادم واسه دو سال آخر که ۸۶ واحد کارشناسی شد۳/۵۷ و معدل کل کارشناسی ۱۵/۷۲ رشته جغرافیا واحد آزاد.
    ارشد آب و هواشناسی معدل ۱۷/۰۸
    حالا واسه دانشگاهubc canada من معدلم اوضاعش چطوریه؟؟؟ حداقل لازم تو کارشناسی و ارشد دارم؟؟.تا بتونم به دکترا فکر کنم.ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنین
    ویرایش توسط Nader136538 : June 27th, 2016 در ساعت 07:57 AM

Junior Member

سلام د وستان من خواهرم رشته تجربی هست و معدلش از اول ابتدایی تا الان 20 بوده می خواستم بدونم ایا احتمال پذیرشش برای پزشکی یا دندون پزشکی تو کانادا هست؟

الان پشت کنکوریه

ممنون میشم از پاسخگوییتون

سلام.لیسانس مهندسی شیمی بامعدل14.74و دانشجوی ارشد که معدل فوق حدود17میشه واسه ارشد مجدد چقد شانس دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

سلام دوستان
    رشته: آموزش ریاضی
    کارشناسی : 13.13
    ارشد : 16
    واسه دکتری شانس پذیرش با فاند دارم؟

سلام من معدل کارشناسیم 12.7 و ارشدم 16 هستش و رشتم فیزیکه در دانشگاه خواجه نصیر .میخواستم بدونم امکان گرفتن فاند تو دانشگاههای کانادا وجود داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    بعضی از دانشگاه ها های کانادا خودشون حداقل معدل رو برای ایران مثلا 15 گذاشتند ولی در قسمت کلی پذیرش نوشتند gpa بالاتر از 3 یا دو سال اخر بالا تر از 3
    حالا سوالم این است که ایا میشه برای این دانشگاه ها معدل را از طریق wes بفرستیم؟چون معدل ممکنه از 15 کمتر باشه ولی gpa بالا تر از 3 باشد.
    و این که اون شرط دو سال اخر هم که بالاتر از 3 باشه اکی هست برای دانشگاه های ایران میشود بالا تر از 15 برای دو سال اخر یا اینکه فقط کل معدل برای ایرانی ها باید بالا تر 15 باشد و به دو سال اخر توجه نکنند؟
    ولی این جوری به ضرر ما ایرانی ها میشود که
    مرسیسلام دوستان
    بعضی از دانشگاه ها های کانادا خودشون حداقل معدل رو برای ایران مثلا 15 گذاشتند ولی در قسمت کلی پذیرش نوشتند gpa بالاتر از 3 یا دو سال اخر بالا تر از 3
    حالا سوالم این است که ایا میشه برای این دانشگاه ها معدل را از طریق wes بفرستیم؟چون معدل ممکنه از 15 کمتر باشه ولی gpa بالا تر از 3 باشد.
    و این که اون شرط دو سال اخر هم که بالاتر از 3 باشه اکی هست برای دانشگاه های ایران میشود بالا تر از 15 برای دو سال اخر یا اینکه فقط کل معدل برای ایرانی ها باید بالا تر 15 باشد و به دو سال اخر توجه نکنند؟
    مرسی

Junior Member

برای دانشگاه هایی که مینیمم ۱۶ گذاشتن ، ۱۵.۷۶ هم صرفا به همین دلیل ریجکت میشه؟(برای ارشد)چون اختلاف کمیه و باقی مینیمم ها هم براورده شده .

یا برای مثال دانشگاه تورنتو دپارتمان برق شرط معدل رو به این صورت گذاشته که معدل دو ترم اخر ۱۵.۵ به بالا باشه . معدل کل من ۱۵.۷۶ هست ، معدل ترم هفت ۱۵.۱ و معدل ترم اخر ۱۷.۱ این مشکل ایجاد میکنه در کمیته؟ یا میشه این تفاوت هارو با استاد حل کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AvD نمایش پست ها
    برای دانشگاه هایی که مینیمم ۱۶ گذاشتن ، ۱۵.۷۶ هم صرفا به همین دلیل ریجکت میشه؟(برای ارشد)چون اختلاف کمیه و باقی مینیمم ها هم براورده شده .

یا برای مثال دانشگاه تورنتو دپارتمان برق شرط معدل رو به این صورت گذاشته که معدل دو ترم اخر ۱۵.۵ به بالا باشه . معدل کل من ۱۵.۷۶ هست ، معدل ترم هفت ۱۵.۱ و معدل ترم اخر ۱۷.۱ این مشکل ایجاد میکنه در کمیته؟ یا میشه این تفاوت هارو با استاد حل کرد؟
    تفاوت خیلی نزدیک ممکن است منجر به ریجکت نشده و پرونده بررسی شود که برای اطمینان حتما از قبل با تحصیلات تکمیلی مکاتبه کنید. نحوه محاسبه معدل با تبدیل معدل کل شما به مقیاس متفاوت است که ممکن است نتیجه یکسان نباشد. باید تک تک دروس به معیار تبدیل و سپس میانگین معیار اخذ شود
    البته برای دانشگاههایی نظیر یو بی سی و تورنتو اگر در مینیممها اپلای کنید و اصولا شرایط مینیمم را هم پاس کنید با رقابت موجود شانس زیادی وجود ندارد چرا که اصولا رقابت بر سر حداکثرها جریان دارد و نه حداقلها مگر آنکه سایر شرایطتتان به اندازه کافی رقابت پذیر باشد که در میان تعداد زیادی اپلیکنت جواب مناسبتری بگیرید
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhazan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسیسلام دوستان
    مرسی
    سیستم تبدیل معدل بر اساس تبدیل نمرات واحدها به معیار و سپس میانگین گیری است که با روش تبدیل معدل متفاوت ایت
    GPAمعادل 3بر اساس همان سیستم تبدیل محاسبه و عموما مقایسه میگردد. برای اطمینان میتوانید از تحصیلات تکمیلی دانشگاه مربوطه سوال کنید ولی اکثرا از همین روش بهره میبرند
    WES مورد قبول نیست و اصل ترانسکریپت آفیشال ملاک است.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)