صفحه 10 از 144 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Member mohhhamad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام
    یه چیزی بگم شامل همه دوستانی که بالای این مطلب من پست دادن میشه.بچه ها قسمت پذیرش رو حتما نگاه بکنید.خودوتون آمار دستتون می یاد.
    بعدش برید تو سایت دانشگا هها اونجا حداقال معدل وحداقال نمره زبان رو زده.اگر زیر اون باشید طبق چیزهایی که من دیدم اصلا شانس ندارید.کاناداییها حساسند.
    تو دانشگا های خوب کانادا هم معمولا (تو مهندسی ها)اینطوری که من دوستانم رو دیدم.اگر پذیرش بدن فاند هم میدن.
    در مورد پیام نور هم من فکر نکنم مشکلی باشه اما خودتون یه سرچی بکنید یا با دانشگاه تماس بگیرید
    این کاربر ،غیر فعال است.

Member

دوستانی که مشکل معدل دارند میتونن اول به کانادا مهاجرت کنند بعد از دانشگاههایی مثله کنکردیا به راحتی پذیرش بگیرند .کنکردیا حتی IELTS هم نمیخواد .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک، آزاد نجف آباد

سلام
    روی سایت دانشگاه مک گیل مونترال یک pdf هست که مقیاس تبدیل معدل به CGPA را مخصوص ایرانی ها نوشته.
    MINIMUM UNDER GRADUATE CGPA IS : 3.0/4.0
    که فکر کنم یعنی بین 3 تا 4 و در ادامه برای واحد هایی که با نمره ی ده پاس بشن یک مقیاس حروفی آورده از A تا F و معدل 14 تا 15 را معادل B و CGPA 3 دانسته و به همین ترتیب 18-20 معادل A و CGPA 4 دانسته.
    با این حساب حداقل معدل لازم دست کم برای مک گیل 14 است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک، آزاد نجف آباد

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    سلام بچه ها سال نو مبارک.
    من معدل کاردانیم 16.24 که سه ترم آخرش بالای 17 هستش.
    ولی متاسفانه معدل کل کارشناسیم شد 14.72 یعنی 0.28 معدل کم دارم. به نظرتون شانسی هست؟
    کدوم دانشگاها اقدام کنم واسه عمران سازه؟؟

مرسی
    من میگم کم ندارید روی چه حساب؟ معدل 14 کافیه
    البته هرچه بیشتر بهتر
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک، آزاد نجف آباد

شرط معدل برای فوق لیسانس مکانیک دانشگاه تورنتو

IRAN

Master's Minimum Admission Requirements:
    • Four year Bachelor's Degree Equivalent: Bachelor`s
    • Mid-B Equivalent: 80% or 3.5/4.0 or 15/20
    Doctoral Minimum Admission Requirements:

• Master's Degree Equivalent: Master`s

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط geembelj نمایش پست ها
    سلام.می خواستم بدونم من با معدل13.44تو کارشناسی رشته مهندسی عمران از دانشگاه شیراز آیا می توانم در کانادا برای کارشناسی ارشد پذیرش بگیرم؟هزینه تحصیلو خودم میخوام بدم و دنبال 15 تا دانشگا اول هم نیستم.ممنون
    منم یه همچین موردی هستم....تو سایت آلبرتا که رفتم نوشته برا مهندسی مواد معدل 2 سال آخر بالای 15 که شامل شرایط من میشه...حالا به نظر شما شانسی دارم برا آلبرتا.....در ضمن تافل 96 و یه پروژه توپم تو رزوممه....

Junior Member

سلام
    من برای لیسانس می خواهم بروم
    با معدل 3 سال 17.33 و معدل اختصاصی 17.31 برای دیپلم
    امیدی به من هست یا نه ؟
    ویرایش توسط mrbl : August 20th, 2010 در ساعت 07:01 PM

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

سلام دوستان. یه سوال
    تو لینک زیر واسه دانشگاه ویکتوریا Minimum reauirement رو زده 15/20 یا 80%. آخه 15 میشه 75%. مگه واسه درصد حساب کردن هم فرمول خاصی دارن مثل محاسبه GPA تو 4.
    http://registrar.uvic.ca/grad/admiss...uirements.html
    بعد یه سوال دیگه، من شرایطم یه مقدار خاصه. من این سوال رو از یه سری ها پرسیدم و به جواب قطعی نرسیدم.
    من معدل کلم 15.06 هستشم اما معدل دو سال آخرم 17.5 هستش. یه سری دانشگاه ها مثل Alberta، Victoria،Manitoba و ... تو requirement های department معدل دو سال آخر رو زده. میخوام بدونم که در این صورت معدل من واسه اینا 17.5 حساب میاد، یا اینکه نه؟
    مثلا دانشگاه victoria تو دپارتمان computer Science تو minimum requirement زده 75% تو دو سال آخر BSc.
    http://www.csc.uvic.ca/Program_Infor...n.htm#MSc_Reqs
    ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال
    تو لینک زیر واسه دانشگاه ویکتوریا Minimum reauirement رو زده 15/20 یا 80%. آخه 15 میشه 75%. مگه واسه درصد حساب کردن هم فرمول خاصی دارن مثل محاسبه GPA تو 4.
    http://registrar.uvic.ca/grad/admiss...uirements.html
    بعد یه سوال دیگه، من شرایطم یه مقدار خاصه. من این سوال رو از یه سری ها پرسیدم و به جواب قطعی نرسیدم.
    من معدل کلم 15.06 هستشم اما معدل دو سال آخرم 17.5 هستش. یه سری دانشگاه ها مثل Alberta، Victoria،Manitoba و ... تو requirement های department معدل دو سال آخر رو زده. میخوام بدونم که در این صورت معدل من واسه اینا 17.5 حساب میاد، یا اینکه نه؟
    مثلا دانشگاه victoria تو دپارتمان computer Science تو minimum requirement زده 75% تو دو سال آخر BSc.
    http://www.csc.uvic.ca/Program_Infor...n.htm#MSc_Reqs
    ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن.
    موفق باشید

سلام
    تا اونجایی که من میدونم معدل ۲ ساله آخر منظورشون نیمه دوم تحصیلی شمست. یعنی‌ نصف واحدا ! حالا اگه شما ۵ ساله تموم کرده باشی‌ یا ۶ ساله به هر حال میان ۷۰ واحد آخرتو حساب می‌کنن.
    مینیموم معدل هم همون ۱۵ هست. بعضی‌ جاها اونرو ۷۵% و بعضی‌ جاها هم ۸۰% مینویسن. کلا اکثر جاهای کانادا مینیموم همون ۱۵ هست به جز Mcmaster و british columbia که حداقل ۱۶ هست. البته تا اونجایی که من میدونم.

سلام

من یه سوال خیلی مهم دارم : ممنون میشم جوابشو رو به من بدید ....
    کسایی که کارشناسی ناپیوسته هستند دوتا معدل دارن یکی معدل دوره کاردانی یکی معدل دوره کارشناسی ... حالا سوال من اینه که مجموع این دوتا معدل میشه معدل کل و حساب میشه در فرایند پذیرش؟ یا نه تک تک حساب میشه؟ اگه کسی معدل کاردانی ش gpa>3 باشه اما معدل کارشناسی ش gpa<3 اما مجموع معدل کاردانی و کارشناسی gpa=3باشه اونوقت تکلیف چیه؟ میدونین که حداقل معدل خیلی از دانشگاه ها gpa=3 هست .... ممنون میشم منو راهنمایی کنید ... که آیا اصلا پذیرش داده میشه حتی با داشتن نمره زبان بالا و مقاله .... ؟ منظور من کلی هست ...

با سپاس
    ویرایش توسط sanazf : August 25th, 2010 در ساعت 03:39 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)