صفحه 100 از 144 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط hugu_exelat نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک فوق دیپلم کامپیوتر دارم با معدل 15.30 از دانشگاه ازاد .
    واسه لیسانس می خوام اقدام کنم ، قبول میکنن ؟
    امکانش هست ولی فاند بعید میدونم بتونید بگیرید.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط haghighyomid نمایش پست ها
    سلام.
    این درسته که تز رو از داخل نمرات حذف می کنند و جی پی ای رو محاسبه می کنند؟
    خیر عموما اینطور نیست مگه اینکه ضابطه خاصی در دانشگاهی خاص بوده باشه. فقط نحوه محاسبه معدل ممکن است با روش شما متفاوت باشه. اینکه معدل را کلا به سیستم جدید تبدیل کنید نیست و تک تک نمرات تو سیستم مرببوطه در کردیت درس ضرب میشه و بعد میانگین گیری میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SBU- Law

این شرط معدلها برای رشته های انقانیم همینطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SBU- Law

تصحیح میکنم انسانی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sadsongs نمایش پست ها
    این شرط معدلها برای رشته های انقانیم همینطوره؟
    شرط معدل عموما از طرف اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاهها برای دوره های ارشد و دکتری ست میشه و مینیممهای دانشگاهی بدون توجه به رشته اعم از علوم انسانی و... هست ولی در هرحال هردانشکده یا گروهی نیز در بخش شرایط اختصاصی خود ضوابطی را تعریف کرده که عموما ممکن است بالاتر از این مقادیر باشد. ضمنا برخی دانشگاهها در بخش ادمیشن براساس رشته های مختلف نیز مینیممهای معدل را ارائه داده اند که در این صورت مشکل برای پیداکردن مقدار مورد نیاز دقیق ساده تر خواهد بود
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین.ترم آخر کارشناسی رشته برق دانشگاه دولتی با معدل ضعیف 13 هستم(شب امتحانی بودم) ,البته میانگین نمرات دوسال آخر هم چنگی به دل نمیزنه شاید 14.راستش میخوام هر جوری شده ارشدو تو یکی از دانشگاههای خوب ایران با معدل بالا بخونم و برای دکترا اپلای کنم.میخوام تمام وقت و هزینمو رو این قضیه بذارم.به نظرتون با این معدل ضیعف کارشناسی امیدی به گرفتن فاند از امریکا رو دارم ؟ اگه ممکنه امید واهی ندین اخه میخوام کلی هزینه و برنامه ریزی کنم.ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_71 نمایش پست ها
    سلام سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین.ترم آخر کارشناسی رشته برق دانشگاه دولتی با معدل ضعیف 13 هستم(شب امتحانی بودم) ,البته میانگین نمرات دوسال آخر هم چنگی به دل نمیزنه شاید 14.راستش میخوام هر جوری شده ارشدو تو یکی از دانشگاههای خوب ایران با معدل بالا بخونم و برای دکترا اپلای کنم.میخوام تمام وقت و هزینمو رو این قضیه بذارم.به نظرتون با این معدل ضیعف کارشناسی امیدی به گرفتن فاند از امریکا رو دارم ؟ اگه ممکنه امید واهی ندین اخه میخوام کلی هزینه و برنامه ریزی کنم.ممنون
    با این شرایط در هرحال رزومه شما همواره متاثر از معدل پایین کارشناسی شما خواهد بود
    به هرحال پذیرش از دانشگاه خوب در ارشد و به دست آوردن معدل خوب و دادن مقالات معتبر و تقویت رزومه و نمرات بالای زبان و GRE، اگر از نظر شما با این شرایط واقع بینانه است، گرفتن فاند بعد از آن با شرایط توصیف شده شما از وضعیت آینده تان، چندان امید واهی نخواهد بود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    با این شرایط در هرحال رزومه شما همواره متاثر از معدل پایین کارشناسی شما خواهد بود
    به هرحال پذیرش از دانشگاه خوب در ارشد و به دست آوردن معدل خوب و دادن مقالات معتبر و تقویت رزومه و نمرات بالای زبان و GRE، اگر از نظر شما با این شرایط واقع بینانه است، گرفتن فاند بعد از آن با شرایط توصیف شده شما از وضعیت آینده تان، چندان امید واهی نخواهد بود.
    موفق باشید
    ممنون که ج دادین .قبلا کسی بوده با شرایط من بتونه اپلای کنه و فاند بگیره؟ راستش اگه بخام معدل 60 واحد آخر رو در نظر بگیرم بشه یه کارایی کرد.مخصوصا این ترم آخری که نمراتم داره خوب میشه.

Junior Member

سلام، با معدل لیسانس 12.5 رشته مهندسی الکترونیک میشه پذیرش MEng یکی از دانشگاه های کانادا (ترجیحا آلبرتا) رو گرفت؟! زبان آکادمیک اورال 6.5 میتونم بیارم. الان برای کدوم ترم میشه اپلای کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_71 نمایش پست ها
    ممنون که ج دادین .قبلا کسی بوده با شرایط من بتونه اپلای کنه و فاند بگیره؟ راستش اگه بخام معدل 60 واحد آخر رو در نظر بگیرم بشه یه کارایی کرد.مخصوصا این ترم آخری که نمراتم داره خوب میشه.
    با شرایط فعلی خیر. منظور توصیف شرایط احتمالی آتی شما بود که در صورت رسیدن به این اهداف تعریف شده، و کسب پارامترهای مذکور احتمال آن وجود دارد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)