صفحه 104 از 144 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام ببخشيد سوالم رو تو اين فوروم ميزارم: با ايلتس ٦ و معدل ١٥ ميشه اپلاي كانديشنال ايلتس گرفت؟

Junior Member

سلام برای دانشگا های که معدل 16 می خوان 15.95 قبوله؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_tp نمایش پست ها
    سلام برای دانشگا های که معدل 16 می خوان 15.95 قبوله؟
    باید حتما قبلش با پذیرش تحصیلات تکمیلی مطرح کنید و دقیقا هم مدارک را ذکر کنید تا پاسخ بدهند. برخی موارد ممکن است در نزدیکی مینیممها اجازه بررسی پرونده را بدهند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsasadat نمایش پست ها
    سلام ببخشيد سوالم رو تو اين فوروم ميزارم: با ايلتس ٦ و معدل ١٥ ميشه اپلاي كانديشنال ايلتس گرفت؟
    در حالت کلی خیر. برخی دانشگاهها پذیرش کاندیشنال برای نمره زبان را از شرایط خود در سالهای اخیر کسر کرده اند ضمن اینکه در کانادا اغلب آیلتس 7 و در برخی موارد 6.5 با مینیمم هرباند در یک محدوده را ست کرده اند و با 6 اورال که احتمالا یکی دو باند زیر 6 هم باشد بعید است بتوان پذیرش حتی کاندیشنال کسب کرد. بهتر است ابتدا نمره زبان را تجدید کنید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_mokhtarifa نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید ولی من چند بار سوالم رو پرسیدم ولی کسی جواب نداد.
    برای دکترای شیمی مک مستر اپلای کردم. اینترویو با یکی از اساتید هم داشتم و اون خوشبختانه منو اوکی کرد و گفت در اولویتش هستم. فقط چیزی که هست اینه که معدل ارشدم 15:30 هست و مک مستر معدل مورد نیاز برای دکترا رو 9 از 12 زده برای ارشد (که فکر کنم کمی بیشتر از مین هستم) و برای لیسانس فقط زده شرایط تحصیلی اکسلنت. حالا من نگرانم که معدلم مشکل داشته باشه. معدل لیسانسم 13:12 هست. کسی میدونه این دانشگاه رو مینیمم معدل حساسه یا نه؟
    میخوام بدونم معمولا چجوریه. اگه مینیمم معدل رو نداشته باشم اینکه استاد اوکی کامل داده تاثیری نداره؟ استادا معمولا کاری میکنن؟
    مرسی
    استاد معمولا در بررسی پرونده در مرحله تحصیلات تکمیلی خیلی نمیتونه کاری بکنه هرچند داشتن استاد تا حدودی در مواردی میتونه تسریع کننده باشه. بهترین راه مکاتبه با تحصیلات تکمیلی از طریق ایمیل و سوال در این مورد هست. عموما روی مینیممها حساس هستند دانشگاههای کانادا ولی اگر مینیمم ذکر نشده باشه میشه امیدوار بود.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shezza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با معدل 15.70 لیسانس (دو سال آخر 16.5) در رشته محیط زیست به شرطی که بقیه فاکتورهای رزومه (نمره زبان، gre ، داشتن مقاله و...) خوب باشه آیا میشه امیدی به پذیرش همراه فاند برای مستر از کانادا داشت؟؟؟
    برخی دانشگاههای کانادا نظیر UBC معدل زیر 16 را از ایران برای پذیرش قبول ندارند.
    برخی نیز نظیر UCalgary اگرچه مینیمم دانشگاه برای ایران 15 است، در دپارتمان عمران معدل 16 را ست نموده اند.
    بهتر است دانشگاههایی با مینمم معدل 15 را سرچ کنید

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم، دانشگاه UBC شرط معدل برای دوره دکترا رو 16 و دوره مورد نیاز گذرونده شده را کارشناسی ارشد ذکر کرده
    میخواستم بدونم منظور از معدل 16 همون معدل کارشناسی ارشد هست؟
    و اگر جواب مثبته آیا به این معنیه که معدل لیسانس اهمیتی نداره براب این دانشگاه؟

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

سلام یک سوال داشتم
    در محاسبه GPA دروس عمومی رو هم در نظر میگیرند؟

Junior Member

سلام
    برای کارشناسی ناپیوسته چه جوری معدل رو حساب مد کنن؟ معدل کاردانی هم مهمه؟ من کارشناسی 17.78 و کاردانی 14.80
    باید میانگین گرفت؟؟ لطفا جواب بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر فردوسی مشهد

سلام دوستان. اقا ما با معدل 13.6 ولی تافل بالای 100 و جی آر ای 320 تو کدوم دانشگاهای کانادا شانس پذیرش و گرفتن حداقل half fund دارم؟!!! ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)