صفحه 107 از 144 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط Nickaa نمایش پست ها
    دوستان معدل 3.33 از 4.33 یعنی چند؟؟؟ مرسی از راهنمایی و کمکتون
    معدل را نمیشود اینجوری حساب کرد. باید تک تک درس ها را تبدیل کنید و معدل بگیرید. ولی بطور کلی حول و حوش 75-80 از 100 درمیاید.

Junior Member

دوستان داشتن مشروطی در مقطع لیسانس خیلی ناجوره؟ توی ریزنمرات ذکر میشه ؟ میشه جبرانش کرد ؟!؟

Junior Member

سلام

آیا برای پذیرش و فاند گرفتن. حتما باید در کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت تمام وقت تحصیل کرده باشید یا مدارک دانشگاه پیام نور هم اعتبار دارد؟

همچنین آیا برای گرفتن فاند دکتری شرط سنی هم اهمیت دارد ؟
    ویرایش توسط amirhbll : September 23rd, 2015 در ساعت 03:25 AM

سلام من دانشجو رشته ترم آخر شیمی دارویی از داغنشگاه ازاد علوم دارویی هستم و همچنین در حال گذارندن زبان آلمانی b1
    سوالی که داشتم اینه که ایا میتونم با مدرک لیسانس مستقیم وارد رشته داروسازی بشم ؟؟؟
    چه شرایطی مورد نیاز؟؟؟
    چون رشته ی من در ایران جدیده کسی اطلاعاتی نداره
    ممنون میشم شما کمکم کنید
    با تشکر

Junior Member

دوستان عزیزم سلام

راجع به حداقل معدل لیسانس خدمتتون عرض کنم که اصلا نگران نباشید. من دو نمونه جواب راجع به معدل لیسانس یکی از دانشگاه آلبرتا و یکی دانشگاه UCLA براتون می ذارم که در مورد معدل لیسانس و حداقل مورد نیاز من سوال کردم:

دانشگاه UCLA:

Greetings,

Thank you for your email. Applicants with undergraduate degrees from Iran must earn a 14/20 (if passing score is 10) or 15/20 (if passing score is 12) in their junior/senior years to meet the 3.0 minimum GPA requirement.

Applicants who apply and do not meet the minimum GPA requirement may still be reviewed. If the admission committee is interested in recommending admission for the applicant, they may do so by going through a Dean's Special Action process. A Dean's Special Action requires the approval of the School of Engineering Dean's Office and the UCLA Graduate Division Dean's Office in order to recommend admission to the university. Applicants who do not meet the minimum GPA requirement may still be admitted to the university given a successful Dean's Special Action process, but please note this is rare.

Sincerely,
    Jesse Murphy

دتنشگاه آلبرتا:

Hello Iman,

When we calculate your GPA we use your two most recent years of study or if you don't have 60 credits in the two most recent years, we go back a little farther. Please contact the department you are interested in applying to and ask for assistance in calculating your GPA. It may be that they expect a higher GPA than the Faculty of Graduate Studies and Research or if they want you as a student, they may make a case to have you admitted even with a lower GPA.

Best regards,

Sue

همانطور که دیدید اگر معدل ارشد خوبی دارید بسیار امیدوار باشید و متوکل به خداوند قادر. به نظر من رزومه ی شخصی که معدل ارشدش مثلا 4 نمره بیشتر از معدل لیسانسش بوده بسیار جذابه و باید امیدوار به پذیرش از دانشگاه های خوب به شرط نمرات خوب زبان و مقاله و ... باشه.

فقط غیرممکن غیرممکنه

Junior Member

سلام دوستان کسی می دونه چطور باید grade scale های دانشگاه های ایران رو به دست آورد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران،چمران

سلام تو سایت دانشگاهها کجا رو باید چک کنیم تا شرط معدل رو ببینیم؟

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط azam65 نمایش پست ها
    سلام

شما در Google اسم دانشگاه + اسم دپارتمان مورد نظر + Admission Requirements + Graduate Studies رو سرچ کنید ، معمولا در لینک های اول می تونید به صفحه مورد نظر برسید.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azam65 نمایش پست ها
    قسمتهای admission requirement
    prospective students و اسامی مشابه این

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط keshvari نمایش پست ها
    اگر فاند نخواید که مشکلی نیست. من دوستانی دارم که معدلشون 14 بوده ادمیشن گرفتن. شما با استادی که در زمینه مورد نظر شما کار میکنه ایمیل بزنید و بعد اگر بهتون قول ادمیشن میده که احتمالا مشکلی نباشه و کمیته تصمیم گیری هم قبول میکنه.

سلام ،، دوستانتون از کدوم دانشگاها با معادله ۱۴ پذیرش گرفتند `؟

مرسی‌

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)