صفحه 118 از 144 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام
    میشه لطفا اسم چند تا از دانشگاههای کانادا که مینیمم معدل اونا برا ارشد تو رشته ی شیمی تجزیه 14 هست رو ذکر کنید ؟
    مچکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط rjk نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفا اسم چند تا از دانشگاههای کانادا که مینیمم معدل اونا برا ارشد تو رشته ی شیمی تجزیه 14 هست رو ذکر کنید ؟
    مچکرم
    سلام سوالتون خیلی اختصاصیه..اصولا مینیمم معدل کارشناسی 3 هستش..و برای بعضی دانشگاها برای ارشد3.3 هست.

Junior Member

ممنونم از پاسختون، با این معدل یعنی بیخیال کانادا بشم ؟

Junior Member

با معدل 14.80 لیسانس و 16.90 فوق لیسانس میشه واسه کانادا واسه مقطع دکترا اقدام کرد؟

Junior Member

سلام. لطفا من رو راهنمایی کنید.
    لیسانس دانشگاه آزاد معدل 15/59
    ارشد دولتی روزانه معدل کل 17/50

چقدر شانس دارم برای دکتری از دانشگاههای کانادا بورس یا فاند بگیرم؟ (اگه از دانشگاههای فعال توی زمینه کشاورزی میشناسید راهنمایی کنید)
    سپاس

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rjk نمایش پست ها
    سلام
    مچکرم
    سلام
    دانشگاه های کانادا عموما برای هر کشوری با توجه به سیستم نمره همون کشور معدل مورد نظر را جداگانه اعلام می کنن. مثلا دانشگاه آلبرتا حداقل 15 رو برای ایران زده بود. تا اونجایی که یادمه کنکوردیا حداقل 14 رو اعلام کرده بود ولی خودتون از سایت دانشگاه چک کنید. ضمنا ممکنه رشته به رشته هم متفاوت باشه مثلا تحصیلات تکمیلی 15 بخواد ولی دانشکده 16 رو معیار بدونه.
    در هر صورت داشتن حداقل معدل تضمین کننده پذیرش نیست.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab3094 نمایش پست ها
    سلام. لطفا من رو راهنمایی کنید.
    لیسانس دانشگاه آزاد معدل 15/59
    ارشد دولتی روزانه معدل کل 17/50

چقدر شانس دارم برای دکتری از دانشگاههای کانادا بورس یا فاند بگیرم؟ (اگه از دانشگاههای فعال توی زمینه کشاورزی میشناسید راهنمایی کنید)
    سپاس
    در کانادا فاند گرفتن عملا دست استاده و به شکل RA هست. مثل امریکا نیست که فاند TA یا GA مستقلا هزینه های ادم رو تامین کنه. (فاند TA وجود داره ولی مقدارش زیاد نیست ...)
    با این توصیف معدل به تنهایی شرط جلب نظر استاد نیست. اگه معدل عالی باشه شاید به تنهایی استاد رو مجاب کنه ولی در مورد کیس شما اگه مقاله داشته باشید شانس دارید.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    در کانادا فاند گرفتن عملا دست استاده و به شکل RA هست. مثل امریکا نیست که فاند TA یا GA مستقلا هزینه های ادم رو تامین کنه. (فاند TA وجود داره ولی مقدارش زیاد نیست ...)
    با این توصیف معدل به تنهایی شرط جلب نظر استاد نیست. اگه معدل عالی باشه شاید به تنهایی استاد رو مجاب کنه ولی در مورد کیس شما اگه مقاله داشته باشید شانس دارید.
    سپاس بابت جوابتون.
    بازم سوال دارم. فاند RA چیه؟ مزایاش چیه؟ و در چه صورت فاند بهم تعلق میگیره؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab3094 نمایش پست ها
    سپاس بابت جوابتون.
    بازم سوال دارم. فاند RA چیه؟ مزایاش چیه؟ و در چه صورت فاند بهم تعلق میگیره؟
    Ra means research assisrantship
    وظیفه شما کار تحقیقاتی برای استاده و استاد از فاندی که در اختیارش هست پرداخت می کنه. در صورتی که استاد را راضی کنید به شما تعلق میگیره! برای این کار معمولا لازمه که زمینه تحقیقاتی مشترک با استاد داشته باشید و یا مقالات معتبر چاپ کرده باشید.
    Ta means teaching assistantship
    وظیفه شما کمک به وظایف تدریس استاده. معمولا مدیر گروه تا ترکیب استاد و مدیرگروه تصمیم گیر هستند. تو کانادا مقدار فاندش معمولا کنه و به تنهایی کفاف نمیده.
    Ga means graduate assistantship
    توی امریکا فقط دیدم این مورد رو. وظایف اداری و مدیریتی به ادم میدن. مثلا حضور در افیس و....
    مرگ سقراط

Junior Member

سلام
    سپاس بخاطر جواب دادنتون.
    میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم یه استاد پیدا کنم که بتونم نظرش رو جلب کنم؟ به چندتا استاد میل زدم ولی جواب ندادن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)