صفحه 127 از 144 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام دوستان
    ممکنه من رو راهنمایی کنید؟
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر از شریف با معدل 12.24 و فوق لیسانس ام بی ای از دانشگاه غیرانتفاعی خاتم با معدل 17.7 هستم.
    در حال حاضر ایلتس هم ندارم و میخوام برای دانشگاههای کانادا برای پذیرش اقدام کنم.
    به نظرتون موفق میشم برای دکترا با فاند پذیرش بگیرم؟
    چون خوندم که برای مستر مجدد شانس ویزا میاد پایین.
    البته من متاهل هستم و همسرم هم همراهم هست.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام ... من لیسانس کارشناسی ناپیوسته ICT ( فناوری ارتباطات اطلاعات )هستم از دانشگاه غیر انتفاعی کاشانی قزوین با معدل 14:98 که معدل 2 سال اخزم بود میخداستم بدونم برای گرفتن فاند در مقطع مستر از دانشگاه های کنکوردیا یا مک گیل مونترال شانسی دارم ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - دانشگاه حکیم سبزواری

با سلام به همه دوستان گرانقدر :
    یه سوالی درباره اعلام معدل داشتم : اینو میدونم که منظور از معدل - معدل کل دوره هست ( مثلا معدل کل شده 18 )
    ولی یه قانونی از چند سال پیش برای نمرات زیر 10 گذاشته شد به اینصورت که اگر شخصی نمره درسی رو زیر 10 بگیره ( و اون درس رو رد بشه ) اگر ترم بعد اون رو برداره و بالای 14 بشه اون نمره زیر 10 توی معدل کل تاثیری نداره ولی توی کارنامه ( ریز نمرات ) فقط باقی میمونه
    حالا سوالم اینه که آیا امکان داره این نمره زیر 10 کل کار رو خراب کنه یا نه و همه چی رو بهم بریزه ؟
    در ضمن این قانون مربوط به دانشگاه سراسری هست در دوره لیسانس
    ممنون و با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - دانشگاه حکیم سبزواری

نقل قول نوشته اصلی توسط IEEE1996 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان گرانقدر :
    یه سوالی درباره اعلام معدل داشتم : اینو میدونم که منظور از معدل - معدل کل دوره هست ( مثلا معدل کل شده 18 )
    ولی یه قانونی از چند سال پیش برای نمرات زیر 10 گذاشته شد به اینصورت که اگر شخصی نمره درسی رو زیر 10 بگیره ( و اون درس رو رد بشه ) اگر ترم بعد اون رو برداره و بالای 14 بشه اون نمره زیر 10 توی معدل کل تاثیری نداره ولی توی کارنامه ( ریز نمرات ) فقط باقی میمونه
    حالا سوالم اینه که آیا امکان داره این نمره زیر 10 کل کار رو خراب کنه یا نه و همه چی رو بهم بریزه ؟
    در ضمن این قانون مربوط به دانشگاه سراسری هست در دوره لیسانس
    ممنون و با سپاس
    دوستان کسی نظری داره واسه راهنمایی ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط IEEE1996 نمایش پست ها
    دوستان کسی نظری داره واسه راهنمایی ؟
    معمولا در بررسی مینیممها توسط تحصیلات تکمیلی دانشگاه مدنظر فقط معدل مقایسه و کنترل میشود.
    اگر نمره خاصی مربوط به استاد مورد نظر و درس تخصصی مستقیم کاربردی باشد به احتمال کم ممکن است استاد مربوطه در این خصوص سوالی مطرح کند که باید آمادگی پاسخ مناسب را داشت و در غیر این صورت اصولا به این جزییات توجهی نخواهد شد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mary5532 نمایش پست ها
    سلام ... من لیسانس کارشناسی ناپیوسته ICT ( فناوری ارتباطات اطلاعات )هستم از دانشگاه غیر انتفاعی کاشانی قزوین با معدل 14:98 که معدل 2 سال اخزم بود میخداستم بدونم برای گرفتن فاند در مقطع مستر از دانشگاه های کنکوردیا یا مک گیل مونترال شانسی دارم ؟؟؟
    مک گیل البته به صورت طبیعی شانسی نمی توان انتظار داشت هم با توجه به رنک و هم رشته که جز انتخابهای پرطرفدار است.
    کنکوردیا دانشگاه خوبی است و اگر هدفتان مونترال است انتخاب منطقی است اما اینکه شانس شما چقدر است بسته به نمرات آزمونها و تعداد اپلیکنتها می تواند متوسط تا ضعیف باشد. در نگاهی واقع بینانه ، متاسفانه معدل شما چندان رقابتی نیست و دانشگاه مقطع قبلی نیز که در رقابتی نمدن رزومه موثر می تواند باشد مزیتی برایتان ایجاد نمیکند. با اینحال اگر توان پرداخت هزینه ها را دارید شانس خود را برای این گزینه امتحان کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق.دانشگاه صنعتی اصفهان

من دانشجوی ترم 2 کارشناسی ارشد مخابرات سیستم دانشگاه صنعتی اصفهان هستم.معدل لیسانسم متاسفانه بسیار پایین 13 و یک ترم مشروطی هم دارم !از طرفی تصمیم دارم طی یه دوره 2 تا 3 ساله برای اپلای در یکی از دانشگاه های کانادا خودم آماده کنم...سوالم اینه آیا با این معدل لیسانس و با فرض بالا بردن معدل کارشناسی ارشد مثلا 17 می تونم شانسی برای پذیرش در یکی از دانشگاه های کانادا داشته باشم!چه اقدامات دیگه ای می تونه جبران کننده باشه و از همین الان روی چه چیزهای تمرکز کنم ( ترم یک ارشد مرخصی بودم )

سلام. من این ترم در رشته کارشناسی عمران از دانشگاه دولتی نوشیروانی بابل فارق التحصیل میشم ولی معدلم خیلی کمه (12.60). نمره ایلتسم 8ه. می خواستم بدونم راهی هست که واسه ارشد اقدام کنم بطوریکه معدلم زیاد مشکل ایجاد نکنه(مثلا دانشگاه هایی که معدل واسشون کم ارزش تر از نمره زبان باشه)؟ دانشگاه و رشته ارشد واسم خیلی مهم نیست فقط در حدی که مرتبط با عمران باشه کافیه. شرایط بورس چطور؟

Junior Member

با سلام
    با معدل 13.36 کارشناسی برق - الکترونیک دانشگاه سراسری کدوم دانشگاه ها رو میتونم اپلای کنم (برای مستر)
    آیا شانسی برای دریافت کمک هزینه تحصیل دارم؟
    من در طول یکسال گذشته همه ی دانشگاه ها از کانکوردیا گرفته تا ... بررسی کردم، متاسفانه برای ایران میگن بالای 14 باشه. و مسلماً من کلاً ناامید میشم.
    ایلتس 6.5 - 2تا ریکامندیشن از اساتید و یکی هم از کارفرما تو شرکت. 3 4 تا پروژه ی خوب هم انجام دادم. ولی GRE ندارم.
    ویرایش توسط mahboob.k : February 16th, 2017 در ساعت 04:38 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob.k نمایش پست ها
    با سلام
    با معدل 13.36 کارشناسی برق - الکترونیک دانشگاه سراسری کدوم دانشگاه ها رو میتونم اپلای کنم (برای مستر)
    آیا شانسی برای دریافت کمک هزینه تحصیل دارم؟
    من در طول یکسال گذشته همه ی دانشگاه ها از کانکوردیا گرفته تا ... بررسی کردم، متاسفانه برای ایران میگن بالای 14 باشه. و مسلماً من کلاً ناامید میشم.
    ایلتس 6.5 - 2تا ریکامندیشن از اساتید و یکی هم از کارفرما تو شرکت. 3 4 تا پروژه ی خوب هم انجام دادم. ولی GRE ندارم.
    سلام.همینطور که خودتون گفتین معدل بالای ۱۴ که چ عرض کنم.۹۵ درصد دانشگاه های کانادا معدل بالای ۱۵ میخوان.تک و توکی از دانشگاه ها معدل ۱۴ به بالا میخوان و مساله دیگه اینه که نمیشه ب مینیمم ها اکتفا کرد.شما معدلتون پایینه وکانادا هم خیلی معدل محوره.شما باید رزومه خیلی قوی داشته باشین تا معدلتونو تا حدودی بپوشونه.با استادای دانشگاه های کانادا در تماس باشید.شاید قبول کردند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)