صفحه 129 از 144 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - دانشگاه حکیم سبزواری

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

دوستان سلام میخواستم بدونم آیا نمرات تک و دروس افتاده ( درسته که در معدل کل حساب نمیشه ) آیا میتونه باعث ریجکت شدن بشه ؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوال. ما وقتی نمراتمون رو ترجمه میکنیم و واسه دانشگاهی میفرستیم اونا خودشون به معدلی که دانشگاه آزاد داده توجه میکنن و دروسی که افتادیم هم حساب میکنن یا نه فقط نمره قبولی رو حساب میکنن؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط IEEE1996 نمایش پست ها
    دوستان سلام میخواستم بدونم آیا نمرات تک و دروس افتاده ( درسته که در معدل کل حساب نمیشه ) آیا میتونه باعث ریجکت شدن بشه ؟؟؟
    برای دوره های کورس بیس مشکلی نداره. در مواردی که فاند رو شامل میشه اگه استاد ندید بگیره اون افتاده ها رو کسی ریجکت نمیکنه. این بحث برای رقابت و نظر استاد مطرحه و نه شروط دانشگاه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط clon3r نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال. ما وقتی نمراتمون رو ترجمه میکنیم و واسه دانشگاهی میفرستیم اونا خودشون به معدلی که دانشگاه آزاد داده توجه میکنن و دروسی که افتادیم هم حساب میکنن یا نه فقط نمره قبولی رو حساب میکنن؟
    سیاست دانشگاههای کانادا متفاوته. اکثرا دروس افتاده رو حساب میکنن و معدل گیری میکنن. خیلیاشون هم معدل دو سال اخر تحصیل رو خودشون حساب کرده و اعمال میکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    سیاست دانشگاههای کانادا متفاوته. اکثرا دروس افتاده رو حساب میکنن و معدل گیری میکنن. خیلیاشون هم معدل دو سال اخر تحصیل رو خودشون حساب کرده و اعمال میکنن.
    ممنون از پاسختون.
    اما باز یه سوال این دوست عزیز که پرسیدن

یعنی نمرات دروس افتاده در معدل کل حساب نمیشه دیگه؟
    من الان معدل کلم با احتساب نمرات افتاده بسیار پایین شده 14.7. به نظرتون امسال اقدام کنم یا یک ترم ترمیم معدل بردارم؟

سلام دوستان

یه سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

من دوستم کاردانی معدلش 12 و خورده ای شده ولی کارشناسی ناپویستش 18 و ارشدم هم فک کنم حول و حوش همین 18 شده (برق امیرکبیر). حالا ایشون توی شرط معدل دانشگاه های کانادا شرایطش جچوری میشه!؟ آیا به خاطر معدل کاردانی پایینش ردش میکنن؟

ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط clon3r نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    اما باز یه سوال این دوست عزیز که پرسیدن [/COLOR][/INDENT][/COLOR][/COLOR]
    یعنی نمرات دروس افتاده در معدل کل حساب نمیشه دیگه؟
    من الان معدل کلم با احتساب نمرات افتاده بسیار پایین شده 14.7. به نظرتون امسال اقدام کنم یا یک ترم ترمیم معدل بردارم؟
    [/RIGHT]
    گراد افیس دانشگاهای کانادایی نمرات افتاده رو هم در محاسبه cpga حساب میکنن (البته اکثر دانشگاها چون از همه خبر ندارم)

جواب داده شده به اون دوستمون به این مفهوم بودکه معدل رو ستسفای کنی، دروس افتاده بخودی خود باعث ریجکت نمیشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

گراد افیس دانشگاهای کانادایی نمرات افتاده رو هم در محاسبه cpga حساب میکنن (البته اکثر دانشگاها چون از همه خبر ندارم)

جواب داده شده به اون دوستمون به این مفهوم بودکه معدل رو ستسفای کنی، دروس افتاده بخودی خود باعث ریجکت نمیشن.

The minimum from Iran is 15/20. You should have a CGPA listed at the bottom of your transcript which is what we would use to determine your admissibility. If there is no CGPA on your transcript them we would calculate both attempts at a course

Kind Regards,

من ایمیل زدم واتر لو گفتن معدل رو خودتون حساب کنید در غیر اینصورت ما حساب میکنیم و اگه ما حساب کنیم هر دوبار چند بار که افتادید جزء معدل تون حساب میشه ( پس خودتون حساب کنید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه

برای دوره های کورس بیس مشکلی نداره. در مواردی که فاند رو شامل میشه اگه استاد ندید بگیره اون افتاده ها رو کسی ریجکت نمیکنه. این بحث برای رقابت و نظر استاد مطرحه و نه شروط دانشگاه.
    میشه از تجریبات خودتون در این زمینه بگید که بیشتر استاد گیر داده یا نادیده گرفته ؟؟؟

Junior Member

دوستان ترمیم معدل یعنی چی؟ مثلا یک نفر معدلش پایین شده باشه لیسانسشم تو دانشگاه آزاد ۷ سال پیش گرفته باشه آیا میتونه این معدل را ترمیم کنه الان؟ میشه راهنمایی کنید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)