صفحه 13 از 144 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1433

موضوع: شرط معدل

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

اگه من به جای شما بودم سعی میکردم اول روی نمرات عالی تافل/جی آر ای سرمایه گذاری کنم .... پس از اون اگه زمان باقی بود روی مقاله وقت میذاشتم
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member

سلام من فوق ليسانس نساجي دارم با معدل 17 معدل ليسانسمم 15.79 بوده و دوتا مدرك فني حرفه اي دارم در رشته نقشه كشي صنعتي مي خوام طراحي صنعتي بخونم تو كانادا كمك مي خوام هيچي نميدونم . كدوم داتنشگاه و چه جوري

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedleon نمایش پست ها
    سلام من فوق ليسانس نساجي دارم با معدل 17 معدل ليسانسمم 15.79 بوده و دوتا مدرك فني حرفه اي دارم در رشته نقشه كشي صنعتي مي خوام طراحي صنعتي بخونم تو كانادا كمك مي خوام هيچي نميدونم . كدوم داتنشگاه و چه جوري
    درمورد رشته شما اطلاعاتی ندارم ولی اول از همه باید به سایت دانشگاه های کانادا مراجعه کنید ببینید کدوم رشته مد نظر شما رو دارن و بعد ببینید رشته نساجی میتونه بره طراحی صنعتی اونجا یا خیر . از ویکی سایت هم استفاده کنید .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

سلام
    من برای لیسانس می خواهم برم
    حداقل معدل دیپلم (سال آخر) باید چتد باشه ؟ با 16.93 می شه
    من معدل سه سالم 17.33 است
    شنیدم معدل اختصاصی دیپلم (سال آخر)هم باید بالا باشد ، درسته ؟معدل اختصاصی من 17.33
    من معدل ترم دومم 17.30 است
    آیا با این معدل امیدی به من است یا باید بیخیال شوم ؟

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم برای Apply از لیسانس برای دکترا باید دقیقا به استادا که میل می زنیم چی بگیم؟؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidazar نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم برای Apply از لیسانس برای دکترا باید دقیقا به استادا که میل می زنیم چی بگیم؟؟
    با تشکر
    ای کاش این سوال را در جای مناسب خودش مطرح میکردید.
    باید یه موضوع که استاد تعیین کرده رو انتخاب کنید و ریزنمرات و نمره زبان و ... رو بفرستید، بگید bachelor دارم میخام دکترا بخونم، بگید آیا این موضوع رو میتونم با شما بردارم؟ اگر نه چه موضوعی رو پیشنهاد میکنید با شما بردارم؟ اگه با شما نمیتونم، چه استادی رو پیشنهاد میکنید به من؟ ...
    اگر استاد لازم دید(که حتماً همینطوره) میگه قبلش یه سری واحد باید پاس کنید، از کشور تا کشور فرق میکنه. خیلی سوالتون عامه.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

من معدل کلم تا حالا حول و حوش 14 است و 85 واحد پاس کردم و 50 واحد مونده به نظر شما اگه نمره هام رو سعی کنم بهتر کنم معدلم امکان داره به 16 یا 17 برسه.لطفا راهنمایی کنید.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط baran 2 نمایش پست ها
    من معدل کلم تا حالا حول و حوش 14 است و 85 واحد پاس کردم و 50 واحد مونده به نظر شما اگه نمره هام رو سعی کنم بهتر کنم معدلم امکان داره به 16 یا 17 برسه.لطفا راهنمایی کنید.
    سلام،

دوست عزیز این رو که با ماشین حساب به راحتی میتونید محاسبه کنید! اگر معدل 50 واحد آیندتون 20 باشه، معدل کل شما 16.22 خواهد شد. اگر هدفتون اپلای کردن هست، سعی کنید در ادامه معدلتون رو به حداقل 15 برسونید که خوب با توجه به شرایطتون کاملا" امکانپذیره. پیروز باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member

سلام
    من لیسانس عمران هستم از دانشگاه آزاد پرند و معدلم 13 هست.میخوام بدونم برای فوق شانسی برای apply کردن دارم یا نه؟ اگه اره کدوم دانشگاه؟
    ممنون.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستان من معدل لیسانسم متاسفانه 13.5 هست. ولی در فوق سرم به سنگ خورد و به راه راست هدایت شدم و معدلم 18 هست. میخواستم ببینم شانسی برای کانادا دارم؟ رشته ام هم عمران هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)